Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Stampersgat
23 Mei 2004

Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 45 Niek Tielemans Maren-kessel 15139
2 29 Geert Kouters Oosterhout 15061
3 28 Peter Kort Yerseke 15379
4 12 Robin Chaigneau Meerkerk 15057
5 49 Jeff Vermeulen Rotterdam 15029
6 14 Roel Commandeur Raamsdonk 15059
7 52 Danny Vrolijk Schipluiden 15233
8 19 Glenn van Gool Ridderkerk 15060
9 17 Michel Francois Hekelingen 15281
10 44 Damiën Spierings Zoetermeer 15157
11 46 Rens Trommels Poortugaal 15196
12 39 Wesley Schless Dordrecht 15064
13 38 Niels Rullens Wouw 15174
14 59 Matthijs Mulckhuijse Meerkerk 15251
15 33 Steven Oomen Oosterhout 15062
16 10 Twan van den Brand Volkel 15148
17 7 Erik Berkhout Schipluiden 15163
18 55 Sean van Weers ‘s-Gravenhage 15146
19 47 Jan van Veen Naaldwijk 15234
20 62 Paul van der Ven Tilburg 15258


Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 24 Matthieu Hendriks Krimpen a/d Lek 10761
2 53 Henny Rovers Oud Gastel 10586
3 41 Sander Oostlander Heerjansdam 10142
4 48 Peter van de Reep Hillegom 10043
5 71 Ton Vrolijk Schipluiden 92171
6 6 John Brand Vlaardingen 10362
7 83 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
8 43 Johan Pemen Rijsbergen 10369
9 73 John Zuijkerbuijk Roosendaal 10371
10 69 Edwin Vrauwdeunt Den Haag 10712
11 7 Jack Broeren St. Willebrord 10679
12 38 Roger Oomen Etten-Leur 92514
13 33 Jurgen Lindhoud Rotterdam 11255
14 20 André Grootveld Zoetermeer 92160
15 17 Walter Geurts Teteringen 10150
16 63 Leo Sluijs Noordwijk 10044
17 22 Martijn Harteloh Dordrecht 10333
18 70 Rene Vrins Made 10251
19 30 Stefan Koevoets Zegge 10343
20 36 Jurgen Nooren Achtmaal 10394
21 60 Rien Schuurhuis Delft 11243
22 66 Tony Verschuuren Fijnaart 10345


Elite/beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 56 Roland Rozenveld Numansdorp 1298
2 53 Gerwin de Regt Nispen 1505
3 44 Marco Luyten Meerkerk 1231
4 33 Gerhard Klijnhout 's-Gravendeel 1098
5 49 Peter Metske Poortvliet 1534
6 6 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
7 17 Francois Franse Kwadendamme 1185
8 36 Louis de Koning Zwartewaal 1419
9 79 Bart Arnouts Essen (B) B19820623
10 72 John den Engelsman Nijmegen 1184
11 18 Raphael Gabriels Roosendaal 1531
12 81 René van Oord Hank 5432
13 26 Jan Hordijk Westmaas 1399
14 62 Bob Verkooijen Chaam 5307
15 37 Ronald Krijnen Hank 1230
16 30 Davy Jaspers St. Willebrord 1188
17 69 Peter Woestenberg St.Willebrord 1192
18 12 Alfred de Bruin Stolwijk 1324
19 64 Hendrik Visser Krimpen a/d IJssel 5297
20 76 Jacques Schuit Arnemuiden 1257
21 4 Lennard van Anrooij Nieuwendijk 1229
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans