Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

22e ronde van de Witte Brug
Sprang-Capelle
12 Juni 2004

Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 18 Dennis Kivits Vlijmen 13263
2 36 Bas Eckmann Blokker 13071
3 38 Marco Brus Schijndel 13364
4 1 Rob van Bekkum Alphen 13243
5 21 Rob Looymans Geldrop 13043
6 35 Robert Bovenhuis Staphorst 13290
7 26 Kaj du Prie Amersfoort 13047
8 13 Winfred `t Hoen Monster 13179
9 32 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
10 5 Bob Broekmeulen Wijk bij Duurstede 13453
11 16 Jerry Kallenfels Breda 13190
12 23 Bert van Nielen St. Michielsgestel 13365
13 37 Job v.d. Heuvel Hoensbroek 13119
14 22 Mattijn Motshagen Nijkerk 13231
15 39 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
16 7 Vince van Coolwijk Amsterdam 13012
17 6 Mark de Bruijn Dongen 13083
18 25 Gerald van Oerle Den Hout 13092
19 10 Hans Everts Assen 13015
20 31 Koen Verburg Zeeland 13334
21 29 Lucas Singels Maassluis 13182


Masters 40+
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 25 Hans Voorn sr. Hilversum 10004
2 2 Matti de Baat Nieuw Vossemeer 91003
3 22 John van Rullen Schijndel 20700
4 4 Johnny Broers Maartensdijk 10476
5 26 Rene Vrins Made 10251
6 24 Wim van Tuyl Gameren 20434
7 1 Christian Lentz Rijswijk zwe19581106
8 29 William de Wolf Rotterdam 10248
9 11 Johan Hendriks Hilversum 10001
10 5 Richard Buyvoets Helvoirt 10112
11 8 Eddy Gevers Schijndel 21095
12 17 Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam 10141
13 13 Jef van Hooft Schijndel 21751
14 28 Frans Willems Oostelbeers 20393
15 15 Joop Kosters Zaltbommel 20323
16 33 Wim van Kapel Eethen 10818
17 20 Rene Markus Nes aan de Amstel 20768
18 23 Theo Schlijper Linschoten 20738
19 19 Adriaan van Londen Tiel 10719
20 30 Gijs van Tuijl Bruchem 21667
21 14 Martin Kortlever Zevenhuizen 11222
22 10 Paul van Heijningen Rotterdam 20754
23 3 Kees Barendregt Rhoon 20144
24 6 Jack van Dalen Made 10249
25 7 Koos van der Does Wilnis 20970
26 34 Co Boom Kortenhoef 20006


Masters 50+
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 3 Bert Bakker Zaandam 20613
2 35 Barend Verhagen Woerden 10491
3 22 Dirk Keynemans Nieuwaal 20821
4 8 Jan Brander Ureterp 21533
5 5 Hans van Bavel Sint Anthonis 21104
6 7 Ger Bongers Wijchen 20848
7 11 Willem van Gameren Zaltbommel 20321
8 14 Johan Goes Noorden 20542
9 42 Guus Zantingh Mijdrecht 20718
10 23 Fred de Kinkelder Groenlo 10583
11 28 Herman Mittertreiner Rotterdam 20597
12 24 Kees Klop Hardinxveld-Giessend 11192
13 13 Jan Goedhart Hardinxveld-Giessendam 20282
14 9 Hans van Dijk Nieuwegein 20398
15 12 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
16 19 Peter de Jong Hilversum 20008
17 38 Ruud Waanders Lichtenvoorde 20167
18 40 Geert Wiendels Uden 20448
19 30 Ben Pouwels Cuyk 10191
20 25 Louis de Lange Arnhem 21123
21 21 Anton van Kessel Rosmalen 20403
22 41 Kees van Wijk Nieuwegein 20415
23 32 Joop Scherrenberg Schoonhoven 20513
24 4 Rene Balm Vught 20428
25 15 Piet Grüteke Rotterdam 20595
26 36 Ton Verheij Arnhem 20591


Amateurs B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 35 Anco Verstegen Oosterhout NB 21319
2 36 Leonard van der Laan Bruchem 21675
3 25 Corné Verhoeks Zuilichem 20678
4 3 Geert Brienen St. Anthonis 20680
5 21 André van Tilborg Andel 20326
6 24 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
7 26 Christian Wagemakers Sprang Capelle 21250
8 20 Jolon van der Schuit Den Bosch 21368
9 5 Patrick Cornelissen Herveld 21362
10 12 Ton van den Heuvel Schijndel 21652
11 8 Boudewijn Driessen Rosmalen 21004
12 4 Leo Bruijstens Schijndel 20389
13 14 Arie van Ingen Haaften 20674
14 37 Raoul Smits Vlijmen 21203
15 15 Martin Kerkhoff Drunen 20431
16 2 Johnny van den Berg Beuningen 20647
17 16 Martin van der Meijden Brakel 21130
18 29 Roland van Erp Best 20959
19 30 Kees Stuij Meeuwen 20822
20 22 Michel Tolhoek Giessen 92527

Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest