Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Elektrolus van Schijndel
Afwachtingswedstrijd Ster Elektrotoer
20 Juni 2004

Elite / Belofte
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 7 Odwin Bink Amsterdam 1083
2 1 Paul van den Akker Eindhoven 1457
3 56 Richard Groenendaal St. Michielsgestel 101
4 64 Jeroen Das Kapellen Bel 19790122
5 29 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
6 38 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
7 62 Marco Luyten Meerkerk 1231
8 21 Ralf Hamers Schijndel 1108
9 23 Ferry van Heeswijk Schijndel 1465
10 40 Leon Rooyakkers Gerwen 1341
11 18 Marc van Grinsven Deurne 1226
12 53 Rob Ypenburg Nieuwegein 1494
13 34 Guus Magielse Est 5187
14 52 Frank Weijers Nijmegen 5105
15 22 Niels Hamers Weert 1390
16 28 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
17 58 Dennis van Uden Heeswijk-Dinter 5136
18 8 Wilbert van Binsbergen Dodewaard 5286
19 33 Nard Louws Gilze 1099
20 59 Dirk Reuling Wehl 5037
21 20 Bernt Hamers Schijndel 5371
22 66 Rob van den Brand Volkel 1383
23 17 Wilant van Gils Schijndel 1194
24 13 Roy Elias Tilburg 1097
25 12 Joris van Dongen Molenschot 1334
26 51 Francis Vos Best 1458
27 54 Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther 5137
28 35 Rob Meiland Hoogerheide 1100
29 60 Jeroen Janssen Nijmegen 5406
30 39 Nick Riddy Liempde 5131
31 63 Joris van Mechelen Brasschaat Bel 19770920
32 61 Dennie Hulsen Schijndel 5378
33 10 Maarten Bremer Dodewaard 5374


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 18 Michel Kreder Zevenhuizen 13282
2 17 Dennis Kreder Zevenhuizen 13281
3 21 Jan Mikkers Uden 13166
4 5 DaniŽl Brok Nijverdal 13034
5 10 Jeroen Dohmen Born 13280
6 38 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
7 8 Marco Brus Schijndel 13364
8 15 Martin Kelderman Barneveld 13046
9 27 Jamie van Rijswijk Waalwijk 13242
10 30 Richard Sleumer Vorden 13273
11 2 Rob van Bekkum Alphen 13243
12 33 Koen Verburg Zeeland 13334
13 4 Daan Boeijen Haarsteeg 13442
14 28 Frank Sikking Driebergen 13390
15 29 Randy Sint Nicolaas Dordrecht 13249
16 34 Patrick Vliegen Veldhoven 13096
17 41 Jimmy de Bruijn St. Jansteen 13193
18 40 Arjan Dekker Hilversum 13175
19 39 Bjorn Koeman Nieuwegein 13148
20 3 Patrick van Berkel Groesbeek 13324
21 42 Niels Kerkhof Achterveld 13342
22 9 Rick Craenen Nederweert 13279
23 12 Michael van Eerd Breda 13187

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen