Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

49e ronde van de Molen Oosterhout
3 Oktober 2004

Jeugd Categorie 5
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 25 Dylan van Baarle Zoetermeer 17333
2 19 Mike Teunissen Ysselsteyn 17861
3 2 Eddy GŲdde H.I. Ambacht 17675
4 5 Justin Schless Dordrecht 17183
5 39 Evert Hoogsteen Lage-Mierde 17681
6 23 Henriette Woering Rozenburg 19025
7 11 Bryan Kouwenbergh Hoogerheide 17350
8 9 Anouk Kerstens Roosendaal 19090
9 40 Tom Groenendijk Ossendrecht 17506
10 26 Friso Roscam Abbing Rotterdam 17012
11 35 Iris Spooren Duizel 19173
12 6 Marjolein Claessen Hoeven 19079
13 27 Kay Welten Moergestel 17581
14 37 Hugo Haak Vianen 17944
15 7 Deny Talboom Rucphen 17351
16 8 Jorick de Heer Hoogerheide 17344
17 41 Joyce Verdaasdonk Chaam 19308
18 14 Huib Van Zundert Oosteind 17440
19 17 Bart van Dongen Terheijden 17208
20 38 Jan van Vliet Baarle Hertog 17580
21 29 Edwin van Endhoven Maasdam 17115
22 34 Roel van Brussel Veldhoven 18078
23 28 Kelly Gelderblom Krimen a.d. Lek 19072
24 1 Priscilla Bode Har-Giessendam 19192
25 42 Ocke van Boxtel Kaatsheuvel 17568
26 18 Jeffrey Verschuren Hank 17211
27 36 Dewi Asselman Wateringen 19124
28 16 Wim Hofstede Oosterhout 17527
29 33 Michiel Lieberwirth Eersel 18107


Jeugd Categorie 6
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 76 Kevin Olie RWC Ahoy 17011
2 74 Barry Markus RWC Ahoy 17010
3 93 Nick Stopler WTC Woerden 17323
4 65 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17133
5 73 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17571
6 79 Erick Tol GRTC Excelsior 17107
7 68 Jasper Mandjes ZWC D.T.S. 17056
8 88 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 17481
9 90 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 17505
10 62 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17131
11 61 Marc Goos WV de Jonge Renner 17130
12 53 Patrick van Nunen RTC de Hoekse Renners 18224
13 86 Hans Bierens TWC Het Snelle Wiel 17680
14 83 Erik Bierens TWC de Kempen 18018
15 92 Thiemo Boender RTC de Hoekse Renners 17114
16 75 Ashley Spierings RWC Ahoy 19008
17 55 JurriŽn Bosters RSC de Zuidwesthoek 17342
18 60 Michael van Ginneken WV de Jonge Renner 17128
19 71 Sven Jongeneel WC de Waardrenner 17390
20 52 Steven Blommers RTC de Hoekse Renners 17545
21 77 Birgit Lavrijssen ZRTC Theo Middelkamp 19120
22 57 Fleur Kessels RSC de Zuidwesthoek 19091
23 91 Shanne Braspennincx WV Breda-Knooppunt 19019
24 85 Philippe Pinckaers TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17994
25 84 Mark Heemskerk HSK Trias 17394
26 66 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058
27 72 Rick van Rijsbergen WC de Waardrenner 17301
28 69 Lucas Hemelaar WC de Waardrenner 17298
29 51 Kim de Baat RTC de Hoekse Renners 19105
30 64 Bart Schmitz WV de Jonge Renner 17438
31 94 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17346
32 56 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19080
33 67 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17457
34 54 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17341
35 87 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 18099
36 81 Bianca Dodemont TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19051
37 70 Steven Ceelen WC de Waardrenner 18033
38 63 Judith Hoogendijk WV de Jonge Renner 19248


Jeugd Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr
1 104 Ralph Gelens DRC de Mol 17674
2 113 Rick Overwijk RTV De Bollenstreek 17043
3 139 Wouter Mesker GRC Jan van Arckel 17945
4 137 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17492
5 123 Alex Gresnigt ZRTC Theo Middelkamp 17688
6 101 Ruben Dorren Olympia ASC 17452
7 107 Jordi Schepers DRC de Mol 17182
8 117 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17439
9 127 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17230
10 141 Tobias Paulina WV Breda-Knooppunt 17049
11 132 Raymon Kwakernaak WC de Waardrenner 17300
12 106 Stefan Kramer DRC de Mol 17449
13 128 Nils van Kooij WC de Waardrenner 17299
14 112 Rob van der Niet RTV De Bollenstreek 17041
15 108 Steven Cranham RWC Ahoy 17003
16 116 Danny Scheepers WV de Jonge Renner 17381
17 129 Erwin de Jong WC de Waardrenner 17391
18 138 Henke Heldens WV de Maaskant 17169
19 122 Kenneth de Kraker ZRTC Theo Middelkamp 17482
20 142 Haye van Boxtel TWC Pijnenburg 17567
21 105 Lars Groeneweg DRC de Mol 17776
22 114 Nicole Pieters HSC de Bataaf 19016
23 130 Bas Bal WC de Waardrenner 17297
24 140 Esmee Janssen RSC de Zuidwesthoek 19081
25 131 Jacco van Wijnen WC de Waardrenner 17490
26 136 Nick Bierens TWC de Kempen 18077
27 118 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17551
28 115 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17134
29 143 Nick Van Dijk RTC Buitenlust 27141
30 133 Nathalie van den Born W.C.L. Bergklimmers 19229
31 109 Bob Muijs DRC de Mol 27111


Amateurs-A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 1 Matti de Baat Nieuw Vossemeer 91003
2 5 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
3 18 Eddy Hermsen Ochten 10186
4 55 Ton Vrolijk Schipluiden 92171
5 31 Jorg van Oostende Soest 10527
6 52 Jan Verschuren Waspik 10457
7 24 Marco Kuijvenhoven Naaldwijk 92183
8 28 Pol Nabben St. Anthonis 10441
9 25 Andre Langenberg Ossendrecht 10366
10 14 Walter Geurts Teteringen 10150
11 15 Berco van Gool Breda 10954
12 70 Gert Verdijk Heijen 10808
13 69 Pascal van Haare Cuijk 10806
14 74 Marc den Hoed Pijnacker 91073
15 50 Arno van der Veen Meerkerk 10331
16 30 Roger Oomen Etten-Leur 92514
17 35 Dennis de Poorter Breda 10265
18 17 Pieter Hendriks Gorinchem 92522
19 40 Jeroen Rovers Breda 10607
20 67 Dennis Timmermans Ďs Gravenmoer 10500


Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 46 Jetse Bol Avenhorn 15372
2 43 Ruben van Wiefferen Muiden 15047
3 40 Danny Vrolijk Schipluiden 15233
4 1 Tim Aalders Dordrecht 15093
5 28 Niels Rullens Wouw 15174
6 20 Geert Kouters Oosterhout 15061
7 27 Wouter van Roosmalen St. Oedenrode 15125
8 34 DamiŽn Spierings Zoetermeer 15157
9 8 Robbert v Ede Nieuwegein 15440
10 55 Jeff Vermeulen Rotterdam 15029
11 50 Steven Oomen Oosterhout 15062
12 49 Wesley Schless Dordrecht 15064
13 35 Aart Spooren Duizel 15439
14 45 David Raaijmakers oOSTEIND 15063
15 53 Willy Heeneman 's-Gravenhage 15003
16 10 Glenn van Gool Ridderkerk 15060
17 48 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
18 57 Pascal van Gool Oud Beijerland 15432
19 58 Scott Bakker Rotterdam 15272
20 7 Jan Coolen Geldrop 15142


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 49 Lauran de Winter Oud-Vossemeer 13278
2 23 Jan Hilgerson Wateringen 13274
3 30 Yvo Kusters Simpelveld 13088
4 6 DaniŽl Brok Nijverdal 13034
5 50 Wouter van Zanten Twello 13220
6 8 Marco Brus Schijndel 13364
7 41 Jan Pruijn Schijf 13208
8 13 Wesley van Dongen Made 13409
9 3 Jarco van Binsbergen Dodewaard 13098
10 52 Giancarlo Brand Oud-Beijerland 13328
11 27 Martin Kelderman Barneveld 13046
12 51 Rob Zwekars Tilburg 13420
13 44 Jamie van Rijswijk Waalwijk 13242
14 39 Pim Oome Lexmond 13081
15 63 Daan Boeijen Haarsteeg 13442
16 35 Jesper Masseurs Roosendaal 13407
17 54 Addy van Stiphout Helmond 13030
18 32 Nick van der Linden Breda 13089
19 25 Danny Janssen Hoeven 13188
20 53 Bert Lip Hardenberg 23032
21 45 Sjors Spaargaren Kudelstaart 13171


Elite/Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 75 Raynold Smith Toble View RSA 19851120
2 74 Johnny Hoogerland Yerseke 5370
3 19 Fulco van Gulik Baarle-Nassau 1414
4 1 Martijn Alberts Breda 1492
5 49 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1325
6 65 Patrick van Loon 's-Gravenmoer 5004
7 66 Lex Nederlof Oostvoorne 1532
8 61 Bert Dekker Lekkerkerk 1377
9 69 Marco Luyten Meerkerk 1231
10 72 Arno Wallaard Noordeloos 1333
11 33 Joost van Leijen Ewijk 5158
12 2 Mike Alloo Roosendaal 5384
13 7 Odwin Bink Amsterdam 1083
14 17 Jelle van Groezen Waspik 1388
15 68 David Harrigan Booischot Aus 19750526
16 73 Kevin Sluimer Rotterdam 5092
17 38 Dirk Reuling Wehl 5037
18 39 Roland Rozenveld Numansdorp 1298
19 63 Johan Berk Koudekerk a/d Rijn 5164
20 14 Jeffrey Dirksen Lienden 5392


Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest