Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Rabobank Kersencriterium Mierlo
29 Augustus 2004

Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 40 Johan Pemen Rijsbergen 10369
2 31 Barend Verhagen Woerden 10491
3 8 Eddy Hermsen Ochten 10186
4 50 Lars Weijers Bemmel 92158
5 5 Winfried Goes Tegelen 10274
6 33 Peter Verhouden Eindhoven 90024
7 20 John van Nistelrooij Berlicum 10190
8 6 Ron Graat Overloon 10211
9 4 Jorg van Dinther Heesch 10239
10 26 Jacco Spithoven IJsselstein 10743
11 23 Henry Schut Zeeland 10637
12 24 Hans Slegers Someren 90008
13 11 Marcel van den Kerkhof Leende 10169
14 30 Gert Verdijk Heijen 10808
15 43 Stan Janssen Siebengewald 10546
16 46 Peter van Dam Eindhoven 10746
17 19 Paul Lijten Helmond 10305
18 35 Willem Derks Berghem 10780
19 36 Dik van de Koolwijk Nijmegen 10570
20 17 Dion Koch Overpelt 10294
21 51 Richard Nuyens Stramproy 90036
22 9 Stephan van Hoof Mierlo 90102
23 16 Wouter Kleingeld Oss 10241
24 21 Joost Pulskens Oisterwijk 90031
25 13 Rini van Kessel Deurne 20823
26 44 Michiel Janssen Tilburg 10151
27 49 Jeroen Arts Nederasselt 11371
28 27 Johan Tromp Giessenburg 10432
29 47 Erik Keeris Veldhoven 11095
30 39 Tonny van der Sanden Eindhoven 90100
31 41 Ronald van Rossum Lith 10497
32 3 Mark van den Boomen Bladel 10273
33 48 Theo Roelofs Heemstede 10571
34 10 Patrick Houthooft Hemond 90099
35 42 Wim Janssen Venray 90085
36 38 Pierre v/d Beurcht Boekel 10883
37 28 Wim van Tuyl Gameren 11361
38 7 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
39 37 Ilya Velter Heythuysen 90034
40 15 Jeroen van Kleeff Oudenbosch 10365


Nieuweling-Dames
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 6 Maxime Groenewegen Amsterdam 16068
2 8 Elise van Hage Noordwijkerhout 16046
3 25 Hannah Welter Loosdrecht 16005
4 20 Monique van de Ree Willemstad 16039
5 11 Nina Kessler Velserbroek 16048
6 7 Alike Haanstra Waskemeer 16008
7 14 Esther Lommers Dordrecht 16021
8 27 Britt Jochems Vianen 16019
9 18 Denise van Pierre Wilnis 16090
10 23 Noortje Tabak Bergeijk 16071
11 5 Ivanka Dijkxhoorn Rijswijk 16079
12 1 Amanda Bongaards De Lier 16036
13 13 Manon Klomp Tilburg 16020
14 17 Kirsten Peetoom Badhoevedorp 16009
15 21 Linda van Rijen Veghel 16032
16 19 Chantal van Pinxten St. Michielsgestel 16031
17 24 Leonie Timmer Gasselte 16045
18 28 Alice Pirard Theux (BelgiŽ) BEL19880208
19 15 Patricia van Loon `s Gravenmoer 16022
20 16 Silke Kogelman Lemelerveld 16030
21 22 Nina Roelofs Berghem 16033
22 10 Janieke Kalsbeek Hardegarijp 16016
23 26 Anouk Ligthart Twisk 16047
24 12 Nienke Kloeze Assen 16060
25 3 Lucinda Brand Oud-Beijerland 16087
26 2 Sanne Bosman Groningen 16061
27 4 Dyonne Dekkers Lierop 16092


Junior-Dames
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 72 Marianne Vos Wijk en Aalburg 14029
2 55 Ellen van Dijk Harmelen 14037
3 63 Roxane Knetemann Krommenie 14004
4 67 Moniek Rotmensen Steenbergen 14036
5 70 Suzanne van Veen Naaldwijk 14035
6 83 Jennifer van Staten Rotterdam 14074
7 66 DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel 14026
8 77 Yvonne Leezer 's-Gravenzande 14047
9 57 Marjolijn GŲdde H.I. Ambacht 14057
10 73 Kimberley Blythe Sheffield (Engeland) 413945
11 54 Renske Doedeť Kloosterzande 14039
12 60 Sofie van Horik Heukelum 14015
13 69 Eefje Tabak Bergeijk 14067
14 62 Marielle Kerste Harmelen 14053
15 64 Linda Kroes Raalte 14023
16 51 Liesbeth Bakker Wieringerwerf 14049
17 53 Marlijn Binnendijk Zuid Scharwoude 14002
18 68 Suzan Simons Steenbergen 14040
19 52 Linda Ter Beek Hengelo ov 14019
20 75 Lotte Egberts Borger 14007
21 56 Evi van Ekris Woerden 14070
22 71 Angela van der Velde Wernhout 14005
23 80 Joke Drent Leek 14068
24 74 Rozemarijn van Sonsbeek Linschoten 24006
25 59 Linda Heijkants Boxtel 14064
26 76 Yvonne van den Bergh Schijndel 14024
27 61 Annelies IsraŽl Kruiningen 14030
28 79 Aniek Brand Warnsveld 14082


Elite / Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 60 Rik Kavsek Landgraaf 5351
2 34 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
3 54 Kenny van Hummel Elden 5320
4 37 Piet Rooyakkers Gerwen 1342
5 61 Alexander van Bavel Sint Anthonis 1436
6 38 Leon Rooyakkers Gerwen 1341
7 45 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
8 52 Michiel Bleyen Snellegem (BelgiŽ) BEL19800103
9 24 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
10 46 Jos Verbist Liessel 5208
11 12 Marc van Grinsven Deurne 1226
12 7 Dennis van Dijken Dodewaard 1497
13 56 Roy de Waal Westerhoven 5266
14 19 Jeroen Hendriks Boxmeer 5277
15 16 Niels Hamers Weert 1390
16 1 Sander van Amerongen Rheden 5186
17 6 Bart Brouwers Eindhoven 5020
18 17 Joost van Haren Boxmeer 5276
19 22 Randy Holleman Dordrecht 5319
20 47 Nick Vermeulen Best 5160

Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy