Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

38e Ronde van Luyksgestel
28 Juni 2004

Amateurs-B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 34 John van Rullen Schijndel 20700
2 36 Theo Schlijper Linschoten 20738
3 50 Eric van Zantvoort Maarheeze 20818
4 6 Geert Brienen St. Anthonis 20680
5 41 Henri Vennix Oostelbeers 20835
6 44 Cornť Verhoeks Zuilichem 20678
7 21 Stephan van Hoof Mierlo 90102
8 38 Henri Spijkerboer Leiden 21517
9 49 Peter Witlox Eindhoven 20299
10 52 Frank Vastbinder Nijmegen 21473
11 35 Tonny van der Sanden Eindhoven 90100
12 29 Ab Nederlof Harmelen 20407
13 48 Jos van der Wijst Sint Oedenrode 21755
14 15 Eddy Gevers Schijndel 21095
15 43 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
16 46 Koen van de Wiel Best 90014
17 51 Jurgen van Grinsven Amsterdam 21705
18 26 Rini van Kessel Deurne 20823
19 17 Bart van der Heijden Vessem 20886
20 28 Ron Mol Den Haag 20444
21 54 Cor Gerritsen Middelbeers 21770
22 47 Geert Wiendels Uden 20448
23 31 Martin Opdam Liessel 20128
24 27 Ron Kums Nederweert 20298
25 57 Erwin Rijkers Hapert 21098


Junioren Grote Prijs Rabobank
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 38 Tim Nederlof Harmelen 13091
2 30 Erik Jan Kooiman Ammerstol 13060
3 62 Dennis Kreder Zevenhuizen 13281
4 53 Frank Wierstra Bergum 13200
5 49 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
6 50 Rob Zwekars Tilburg 13420
7 21 Rik Goofers Baarlo 13105
8 59 Martijn van Schaijk Helmond 13283
9 60 Addy van Stiphout Helmond 13030
10 12 Arjan Dekker Hilversum 13175
11 8 Marco Brus Schijndel 13364
12 73 Fred Surinx Kortessem (B) BEL19860213
13 48 Yves de Wilde BelgiŽ  
14 24 Jan Hoeks Westerhoven 13264
15 66 Tijmen Pesselse Giessenburg 13082
16 56 Bob Broekmeulen Wijk bij Duurstede 13453
17 14 Jeroen Dohmen Born 13280
18 61 Job v.d. Heuvel Hoensbroek 13119
19 75 Robbert Bodegom Bergambacht 13232
20 69 Hjalmar de Munk Nuenen 13293
21 11 Jeroen Daems BelgiŽ  
22 37 Jan Mikkers Uden 13166
23 58 Stijn Buermans Wouwse Plantage 13371


Elite / Beloften Grote prijs PLASA
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 2 Dirk Bellemakers Luyksgestel 5243
2 91 Kurt Wouters Bergeijk 1560
3 70 Arno Wallaard Noordeloos 1333
4 89 Kenny van Hummel Elden 5320
5 97 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
6 25 David Harrigan AustraliŽ  
7 16 Jarno van Frachem BelgiŽ  
8 75 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
9 20 Fulco van Gulik Baarle-Nassau 1414
10 24 Niels Hamers Weert 1390
11 11 Bart Dirkx Reusel 5244
12 96 Ben Cremers Lommel (Bel) BEL19801127
13 76 Michiel Bleyen BelgiŽ BEL19800103
14 40 Erwin van Leijen Ewijk 5157
15 22 Ralf Hamers Schijndel 1108
16 58 Dirk van Schalen Helmond 1360
17 57 Nathan Russell AustraliŽ  
18 88 Jasper van Heeswijk Vught 5448
19 17 Bas Giling Warmenhuizen 5303
20 6 Leon Burger Mijdrecht 5171


Uitslag beschikbaar gesteld door Franklin van Rooy