Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Kermisronde Kaatsheuvel
4 Juli 2004

Nieuwelingmeisjes
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 98 Linda van Rijen Veghel 16032
2 64 Esther Lommers Dordrecht 16021
3 70 Noortje Tabak Bergeijk 16071
4 58 Alike Haanstra Waskemeer 16008
5 61 Silke Kogelman Lemelerveld 16030
6 53 Amanda Bongaards De Lier 16036
7 67 Chantal van Pinxten St. Michielsgestel 16031
8 60 Manon Klomp Tilburg 16020
9 54 Lucinda Brand Oud-Beijerland 16087
10 65 Patricia van Loon `s Gravenmoer 16022
11 52 Denise Bloemers Uden 16056
12 69 Nina Roelofs Berghem 16033
13 59 Nienke Kloeze Assen 16060
14 63 Noortje de Kort Dongen 16043
15 57 Susanne Frederiks Wijk bij Duurstede 16063
16 55 Sandra van Dijk Veghel 16034


Junior-vrouwen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 1 Marianne Vos Wijk en Aalburg 14029
2 12 Moniek Rotmensen Steenbergen 14036
3 2 Renske Doedeť Kloosterzande 14039
4 10 DaniŽlle van Pinxten St. Michiels Gestel 14026
5 5 Sofie van Horik Heukelum 14015
6 15 Angela van der Velde Wernhout 14005
7 14 Eefje Tabak Bergeijk 14067
8 17 Amy Hunt Engeland ENG422437
9 7 Marieke de Kort Liempde 14025
10 13 Jennifer van Staten Rotterdam 14074
11 4 Carola Groeneveld Werkendam 14014
12 8 Linda Kroes Raalte 14023
13 16 Anita Waslander Oosterhout 14041
14 19 Gwen Lossie Terhole 14048
15 3 Sandra van Dorp Hoogmade 14028
16 18 Yvonne van den Bergh Schijndel 14024
17 20 Linda Heijkants Boxtel 14064
18 6 Annelies IsraŽl Kruiningen 14030
19 11 Madieke Remmerswaal Sneek 14008


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 51 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
2 47 Stijn de Bruijn Rijsbergen 13406
3 7 Giancarlo Brand Oud-Beijerland 13328
4 21 Dennis Kivits Vlijmen 13263
5 12 Wesley van Dongen Made 13409
6 50 Michael Sonneveldt Bleiswijk 13197
7 49 Lauran de Winter Oud-Vossemeer 13278
8 28 Tom Relou Rijswijk 13331
9 35 Rob Zwekars Tilburg 13420
10 5 Jeroen Bijnagte Papendrecht 13327
11 20 Jerry Kallenfels Breda 13190
12 44 Benjamin Swift Engeland ENG409851
13 27 Jan Pruijn Schijf 13208
14 22 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
15 4 Thijs van den Berg Uden 13270
16 39 Evert van Bergen Zundert 13186
17 34 Vincent de Wolf Spijkenisse 13392
18 52 Daan Rijntjes Rijswijk 13356
19 45 Pim Oome Lexmond 13081
20 3 Rob van Bekkum Alphen 13243
21 6 Daan Boeijen Haarsteeg 13442
22 23 Rob Looymans Geldrop 13043


Amateurs-A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 19 Joost van Hest Ďs-Gravenmoer 11279
2 37 Peter van de Reep Hillegom 10043
3 41 Jeroen Rovers Breda 10607
4 14 Menno Gobielje Wormerveer 10914
5 44 Martin Schouten Schiedam 10687
6 28 John van Nistelrooij Berlicum 10190
7 50 Peter Verhouden Eindhoven 90024
8 24 Ad de Kuiper Hardinxveld G.dam 10141
9 23 Marco Kuijvenhoven Naaldwijk 92183
10 53 Martin de Kok Tilburg 92510
11 11 Michel Drijvers Haaren 10422
12 38 Melvin Reijnaars Etten-Leur 10051
13 8 Edwin Commandeur Amsterdam 10028
14 36 Gerben van de Reep Hillegom 10042
15 34 Joost Pulskens Oisterwijk 90031
16 32 Marco van Oord Hank 10538
17 15 Berco van Gool Breda 10954
18 4 Ronny Bossers Waspik 10435
19 18 Martijn Harteloh Dordrecht 10333
20 52 John Verhouden Eindhoven 10524
21 42 Gerwin Schalk Gameren 10431

Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans