Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Bruggenronde van Helmond
"GP Jos van der Vleuten"
20 Mei 2004

Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 49 Bart Tijssen Heerlen 15210
2 41 Ralf Verhoeven Bergeijk 15079
3 13 Rick Dam Bocholtz 15084
4 4 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
5 42 Joel Verlee Almkerk 15406
6 25 Marcel Kamsma Gerwen 15143
7 12 Jan Coolen Geldrop 15142
8 15 Jeroen Dekkers Lierop 15195
9 8 Remco te Brake Elst 15346
10 33 Wouter van Roosmalen St. Oedenrode 15125
11 39 Paul van der Ven Tilburg 15258
12 38 Jonathan Veldhuizen Veenendaal 15393
13 35 Wesley Schless Dordrecht 15064
14 30 Remco Peters Grave 17170
15 44 Johan van Wijk Vught 15391
16 10 Frank Brinkhuis Zevenaar 15238
17 20 Willy Heeneman 's-Gravenhage 15003
18 40 Dirk-Jan Verberne Eindhoven 15032
19 51 Bjorn Kerssenberg Tegelen 15388
20 9 Twan van den Brand Volkel 15148
21 37 Sonny Steenbakkers Schijndel 15218
22 16 Jordy van Erp Berghem 15124
23 17 Rico Evertz Geleen 15085
24 18 Raymond Gaasbeek Veenendaal 15152
25 22 Yorick van Horik Deurne 15018
26 21 Jorrit Hermans Helmond 15278
27 27 Kevin Knops Bocholtz 15087
28 36 Rolf Sleddens Bergeijk 15078
29 34 Geert van der Sanden Nuland 15126
30 26 Mike Kersten Valkenswaard 15418
31 3 Maurits Bekkema Waalwijk 15262
32 46 Ricardo Robben Vught 15217
33 19 Tommy Groffen Baarle Nassau 15257
34 31 Pieter Poppeliers Hapert 15271
35 32 Sten Prins Mierlo 15227
36 50 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
37 14 Aaron DaniŽl Deckers Boxmeer 15239
38 2 Niels Appelhof Veldhoven 15015
39 6 Danny Boelens Maarheeze 15076


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 49 Tim van der Zanden Reek 13271
2 2 Niels Bastemeijer Assen 13014
3 31 Rob Looymans Geldrop 13043
4 19 Rik Goofers Baarlo 13105
5 6 Thomas Bekkering Muntendam 13153
6 55 Roel Jacobs Boxmeer 13245
7 16 Leon Essink Aalten 13134
8 13 Marco Brus Schijndel 13364
9 4 Pim de Beer Bakel 13026
10 12 Mark de Bruijn Dongen 13083
11 39 Wout Poels Blitterswijck 13027
12 9 Ralph Bouwens Beek 13113
13 37 Bert van Nielen St. Michielsgestel 13365
14 51 Rob Zwekars Tilburg 13420
15 36 Ruben Mureau Wagenberg 13090
16 56 Huub Kappert Raalte 13143
17 54 Daan Boeijen Haarsteeg 13442
18 7 Thijs van den Berg Uden 13270
19 35 Hjalmar de Munk Nuenen 13293
20 50 Pieter Zwartkruis Valburg 13247
21 53 Jos Castelijns Eersel 13145
22 33 Jesper Masseurs Roosendaal 13407
23 43 Richard Sleumer Vorden 13273
24 3 Maickel Beekelaar Brunssum 13112
25 25 Jan Hoeks Westerhoven 13264
26 41 Luuc Rutgers Bemmel 13121
27 34 Mike Minten Boxmeer 13246
28 58 Djuri van Rijbroek Uden 13368
29 20 Koen van Grootel Bakel 13228
30 30 Enrico Liebe Helmond 13292
31 47 Jan Verhaegh Deurne 13033
32 11 Mark Broks St. Michielsgestel 13255


Elite / Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 48 Dirk van Schalen Helmond 1360
2 64 Jasper van Heeswijk Vught 5448
3 54 Job Vissers Erp 5023
4 30 Chris Kerkdijk Tilburg 1216
5 15 Marc van Grinsven Deurne 1226
6 23 Ferry van Heesewijk Schijndel 1465
7 62 Wilant van Gils Schijndel 1194
8 41 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
9 72 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
10 49 Ward Schiffelers Eindhoven 1124
11 53 Jos Verbist Liessel 5208
12 18 Bernt Hamers Schijndel 5371
13 19 Ralf Hamers Schijndel 1108
14 34 Eric de Kok Eerde 1146
15 28 Richard Hoeben Deurne 5207
16 61 Jeroen Janssen Nijmegen 5406
17 1 Pascal Aandewiel Sittard 5106
18 20 Niels Hamers Weert 1390
19 2 Pascal Arts Ede 1221
20 71 Erwin van Leijen Ewijk 5157
21 9 Robin Daling Veghel 5128
22 38 Guido Mutsaars Den Bosch 1147
23 69 Bart Brouwers Eindhoven 5020
24 43 Sjoerd van Raak Amstelveen 1443
25 52 Jarko van der Stelt Helmond 1072
26 11 Robert van Erp Oss 1233
27 42 Wouter Perry Swolgen 5022
28 44 Nick Riddy Liempde 5131
29 36 Ben van Leijen Wageningen 1223
30 47 Ries van der Sanden Nuland 5404
31 39 Bram van Oosterhout Terheijden 5388
32 10 Jeffrey Dirksen Lienden 5392
33 26 Jeroen Hendriks Boxmeer 5277
34 56 Francis Vos Best 1458
35 46 Nard van der Sanden Nuland 5133
36 12 Martijn Gal Spijk 1515
37 7 Rob van den Brand Volkel 1383
38 35 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
39 4 Wilbert van Binsbergen Dodewaard 5286
40 59 Arno van Zandbeek Riemst 1250
41 58 Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther 5137
42 70 Mark Spierings Den Dungen 5135
43 55 Hans Vorselaars Tilburg 1234
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen