Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Gabriels Elektro Ronde Heeswijk
28 Maart 2004

Uitslaglijst Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 26 Robin Chaigneau Meerkerk 15057
2 13 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
3 95 Coen Vermeltfoort Schuinesloot 15256
4 105 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
5 40 Leo Gödde H.I. Ambacht 15290
6 72 Patrick Rückert Volendam 15024
7 79 Ramon Sinkeldam Wormer 15025
8 38 Glenn van Gool Ridderkerk 15060
9 68 Wouter van Roosmalen St. Oedenrode 15125
10 52 Pim Ligthart Twisk 15052
11 48 Peter Kort Yerseke 15379
12 8 Umberto Atzori Zorgvlied 15114
13 115 Gerrit Peetoom Dirkshorn 15005
14 21 Remco te Brake Elst 15346
15 91 Jan van Veen Naaldwijk 15234
16 99 Danny Vrolijk Schipluiden 15233
17 88 Niek Tielemans Maren-kessel 15139
18 1 Tim Aalders Dordrecht 15093
19 76 Tim Schreurs Amstelveen 15337
20 46 Marcel Kamsma Gerwen 15143


Uitslaglijst Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 60 Peter van de Reep Hillegom 10043
2 24 André Grootveld Zoetermeer 92160
3 71 Martin Schouten Schiedam 10687
4 61 Herman Reessink Stokkum 92531
5 43 Roy Könisser Gennep 10829
6 93 Ronald Roos Hoogstraten (B) 2202
7 47 Pol Nabben St. Anthonis 10441
8 94 Jean Paul Haaksman Nieuwegein 10686
9 54 Sander Oostlander Heerjansdam 10142
10 87 Ton Vrolijk Schipluiden 92171
11 8 Johnny Broers Maartensdijk 10476
12 75 Roberto Secci Tilburg 10259
13 65 Berry Roelofs Groesbeek 10204
14 40 Dik van de Koolwijk Nijmegen 10570
15 52 Aschwin van Oorschot Heeswijk-Dinther 10338
16 48 Marius van Oirschot Best 10076
17 42 Marco Kuijvenhoven Naaldwijk 92183
18 53 Jorg van Oostende Soest 10527
19 12 Jorg van Dinther Heesch 10239
20 19 Ferdi Frijters Udenhout 10555


Uitslaglijst Elite
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 106 Joost van Leijen Ewijk 5158
2 4 Odwin Bink Amsterdam 1083
3 6 Marcel Boudewijns Gerwen 1339
4 54 Piet Rooyakkers Gerwen 1342
5 69 Job Vissers Erp 5023
6 83 Mark Roland Australië AUS19780112
7 32 Richard Hoeben Deurne 5207
8 71 Nico Vuurens Meerkerk 1330
9 90 Wim Stroetinga Oldeberkoop 5429
10 94 Niels Hamers Weert 1390
11 21 Ralf Hamers Schijndel 1108
12 59 Pascal Schoots Tiel 1177
13 61 Stefan Slager Rhenoy 1094
14 24 Arno Hartog Giessenburg 1084
15 33 Berry Hoedemakers Schijndel 1384
16 2 Alexander van Bavel Sint Anthonis 1436
17 36 Jeroen Janssen Nijmegen 5406
18 17 Marc van Grinsven Deurne 1226
19 12 Robert van Erp Oss 1233
20 81 Bart Spierings Berlicum 1181
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen