Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

51e ronde van Hank
12 September 2004

Amateurs-A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 40 Peter van de Reep Hillegom 10043
2 32 Sander Oostlander Heerjansdam 10142
3 8 Michel Duinmayer s-Gravenhage 90026
4 3 John Brand Vlaardingen 10362
5 42 Lars Rietveld Oudewater 10102
6 34 Johan Pemen Rijsbergen 10369
7 61 Wilfred Veldkamp Woerden 10661
8 10 Berco van Gool Breda 10954
9 53 Rene Vrins Made 10251
10 46 Rik de Schrijver Oosterhout 10156
11 38 Andre van de Reep Voorhout 10041
12 59 Emiel Borsboom Woerden 10660
13 70 Jan van Noort Roosendaal 92123
14 13 Yoerik Graafland Bergambacht 10099
15 6 Jean-Pierre van Dongen Made 10456
16 22 Jeffrey Kraak lage Zwaluwe 92525
17 51 Jan Verschuren Waspik 10457
18 16 Martijn Harteloh Dordrecht 10333
19 1 Gijsbert Baars Leerdam 10428
20 33 Mark van Oostrum IJsselstein 10742


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 41 Tim Nederlof Harmelen 13091
2 16 Erik Jan Kooiman Ammerstol 13060
3 43 Frank Wierstra Bergum 13200
4 45 Dennis Kreder Zevenhuizen 13281
5 28 Niek Rentmeester Goes 13159
6 27 Tom Relou Rijswijk 13331
7 33 Jacob Wijnstra Heinkenszand 13268
8 37 Sjon van der Valk Pijnacker 13007
9 24 Kenny Oosterhoff Delft 13181
10 47 Bob van Winden Leiden 13332
11 34 Gijs van der Helm Pijnacker 13004
12 42 Jeroen Bijnagte Papendrecht 13327
13 25 Alessandro Pangrazzi Alblasserdam 13248
14 38 Dennis van Winden Pijnacker 13315
15 49 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
16 7 Wesley van Dongen Made 13409
17 12 Winfred `t Hoen Monster 13179
18 14 Danny Janssen Hoeven 13188
19 29 Jamie van Rijswijk Waalwijk 13242
20 44 Rik van der Woerdt Gouda 13430


Elite/Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 29 Marvin van der Pluijm Hank 1429
2 55 Reinier Honig Alkmaar 6370
3 36 Arnold Stam Sprang-Capelle 1491
4 54 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1325
5 6 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
6 10 Nico van Dijk Harmelen 1313
7 51 Bob Verkooijen Chaam 5307
8 50 Dave Helmink Dordrecht 5078
9 20 Patrick Koeman Nieuwegein 1195
10 1 Ruud Aerts Riel 1519
11 53 Roy Curvers Haelen 1387
12 40 Bart Vendrig Driebergen 5080
13 32 Gerwin de Regt Nispen 1505
14 15 Marco van Haaften Stavenisse 1186
15 3 Mike Alloo Roosendaal 5384
16 37 Steffen van der Steen Dordrecht 1291
17 57 Wally Buurstede Sint Willebrord 1182
18 21 Ronald Krijnen Hank 1230
19 44 Bart Wolthuis Hank 1386
20 47 Pim Valentijn Harderwijk 5255

Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest