Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

25e Jubileum Ronde van Haaften
19 Juni 2004

Amateurs B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 23 Peter Fils Voorburg 20394
2 77 André van Tilborg Andel 20326
3 98 Peter Witlox Eindhoven 20299
4 34 Ton van den Heuvel Schijndel 21652
5 32 Peter Haaksman Zeist 21309
6 43 Rini van Kessel Deurne 20823
7 51 Willem van Meerveld Putten 20349
8 81 Wim van Tuyl Gameren 20434
9 86 Corné Verhoeks Zuilichem 20678
10 40 Herman Janssen Bennekom 21638
11 92 Jos van der Wijst Sint Oedenrode 21755
12 3 Hans Bal Delft 21369
13 100 Gert Verhoef Delfgauw 20134
14 12 Willem Buitendijk Lekkerkerk 20729
15 13 Patrick Cornelissen Herveld 21362
16 60 Benno Pauw Nieuwegein 20409
17 102 Martie Fransen Andelst 21627
18 106 Gijs van Tuijl Bruchem 21667
19 41 Martin de Jong Vianen 20986
20 45 Chris Kolfschoten Montfoort 20544
21 35 Hans Hissink Arnhem 21603
22 70 Erik Satter Gameren 20325


Elite/Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 1 Marcel Alma Harskamp 1033
2 33 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
3 61 Robbert van der Stelt Aalst 1335
4 51 Nico Vuurens Meerkerk 1330
5 39 Patrick Koeman Nieuwegein 1195
6 58 Rudy Vriend Waarland 1343
7 48 Ronald Schur Alkmaar 1115
8 49 Stefan Slager Rhenoy 1094
9 10 Marcel Boudewijns Gerwen 1339
10 29 Arno Hartog Giessenburg 1084
11 28 Niels Hamers Weert 1390
12 54 Gerard Windhouwer Oostzaan 1238
13 47 Pascal Schoots Tiel 1177
14 12 Johnny Brouwer Moordrecht 1317
15 35 Chris Kerkdijk Tilburg 1216
16 34 Jeroen de Joode Rotterdam 1318
17 8 Marc Blok Heinkenszand 1164
18 27 Ralf Hamers Schijndel 1108
19 38 Gerhard Klijnhout 's-Gravendeel 1098
20 30 Joram Hartogs Amersfoort 1026
21 7 Wilbert van Binsbergen Dodewaard 5286
22 31 Ferry van Heesewijk Schijndel 1465
23 62 Lex Nederlof Oostvoorne 1532
24 20 Robert van Erp Oss 1233
25 50 Leon van Strien Ridderkerk 1024
26 44 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
27 17 Frans van der Does Wilnis 1403
28 22 Wilant van Gils Schijndel 1194
29 57 Dennie Hulsen Schijndel 5378

Uitslag beschikbaar gesteld door Andre Arts / Jan Dorussen