Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

8e Omloop der Groene Gemeente
21 Maart 2004 - Afwachtingswedstrijd

Uitslaglijst Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 17 Michael van Eerd Breda 13187
2 1 Ruud Beerten Budel-Schoot 13244
3 20 Tom Marcelis Eindhoven 13044
4 28 Diego Gulpers Landgraaf 13376
5 25 Hjalmar de Munk Nuenen 13293
6 11 Pim Oome Lexmond 13081
7 26 Alessandro Pangrazzi Alblasserdam 13248
8 15 Ralph Bouwens Beek 13113
9 23 Jos Castelijns Eersel 13145
10 27 Davy Gorissen Bocholtz 13375
11 31 Roderik Groenewold Raalte 13142
12 30 Huub Kappert Raalte 13143
13 6 Roel Jacobs Boxmeer 13245
14 36 Mattijs Ernes Eindhoven 13321
15 8 Rob Looymans Geldrop 13043
16 4 Stefan Doensen Nederweert 13102
17 5 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
18 32 Sebastiaan Boerlage Hoogvliet 13229
19 14 Erik Relou Milheeze 13028
20 7 Dennis Kivits Vlijmen 13263
21 16 Mark de Bruijn Dongen 13083
22 35 Bart Abeling Eersel 13158
23 37 Jeroen Prinse Made 23049
24 33 Thijs Klinkenberg Eindhoven 13444
25 22 Jan Hoeks Westerhoven 13264
26 21 Ewout Sinkeldam Hierden 13075


Uitslaglijst Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 26 Stan Janssen Siebengewald 10546
2 66 Roy Könisser Gennep 10829
3 46 Gerben van de Reep Hillegom 10042
4 39 Johan Pemen Rijsbergen 10369
5 75 Wil van Gestel Veldhoven 10565
6 47 Peter van de Reep Hillegom 10043
7 11 Edwin Commandeur Amsterdam 10538
8 80 Jos Kaal Heteren 10444
9 30 Dik van de Koolwijk Nijmegen 10570
10 15 Jean-Pierre van Dongen Made 10456
11 78 John van de Korput Made 10250
12 54 Martin Schouten Schiedam 10687
13 20 Martijn Harteloh Dordrecht 10333
14 27 Hans Thijs Wierden 10671
15 22 Eddy Hermsen Ochten 10186
16 36 Pol Nabben St. Anthonis 10441
17 10 Jack Broeren St. Willebrord 10679
18 74 Jorg van Oostende Soest 10527
19 19 André Grootveld Zoetermeer 92160
20 8 David Bakker Utrecht 10380
21 33 Andy van Loon Hoogerheide 10958
22 42 Cees Quint Tiel 10203
23 59 Rene Smits Lage-Zwaluwe 92519
24 18 Ronald Franken Utrecht 10525
25 69 Jeroen Rovers Breda 10607
26 68 Joost Pulkens Oisterwijk 90031
27 44 Arjan Rebel Velserbroek 10608
28 35 Maurice Minnaar Middelburg 10302
29 41 Dennis de Poorter Breda 10265
30 16 Michel Drijvers Haaren 10422
31 79 Rick van der Valk Pijnacker 11100
32 4 Rens Franken Den Bosch 10564
33 73 Niek Karsmakers Eersel 10955
34 21 Pieter Hendriks Gorinchem 92522
35 72 Rudi van Vlimmeren St. Willebrord 92528
36 25 Michiel Janssen Tilburg 10151
37 7 Richard Balemans Oud Gastel 10264
38 45 Andre van de Reep Voorhout 10041
39 9 Pierre v/d Beurcht Boekel 10883
40 65 Sven Weertman Berkel-Enschot 10397


Uitslaglijst B-Amateurs
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 56 Maurice de Bruin Haarlem 21469
2 29 Marino Marlisa Wijchen 20802
3 9 Geert Brienen St. Anthonis 20680
4 57 Glenn van Gessel Heinkenszand 92188
5 27 Marco Lahr Den Bosch 21215
6 33 Marco Riemen Gouda 20445
7 36 Erik Satter Gameren 20325
8 19 Roland van Erp Best 20959
9 5 Hans Bal Delft 21369
10 34 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838
11 37 Ton Saveur Lekkerkerk 20512
12 52 Eric van Zantvoort Maarheeze 20818
13 41 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
14 38 Ad Slingerland Haastrecht 20797
15 11 Leo Bruijstens Schijndel 20389
16 32 Eibert Reyerse Harderwijk 20278
17 10 Theo Broers Tienhoven 20480
18 4 René Alblas De Meern 20493
19 8 Sjoerd Bremer Dodewaard 21557
20 50 Martin Kerkhoff Drunen 20431
21 2 Raoul Smits Vlijmen 21203
22 18 Dirk Jan Engelen Nijmegen 20801
23 6 Martijn van Beek Arnhem 20679
24 40 Gerrit-Jan Timmer Elburg 20279
25 1 Maarten Nederveen Den Bosch 21201
26 44 Frank Witlox Eindhoven 20670
27 39 Henri Spijkerboer Leiden 21517
28 31 Hans Quaadgras Leidschendam 20752
29 42 Frank van de Westelaken St.Michielsgestel 21150
30 26 Arie van Ingen Haaften 20674
31 21 Frank Giesbers Helmond 20984
32 46 Boudewijn Driessen Rosmalen 21004
33 28 Herwin van der Maat Alphen a/d Rijn 20090
34 49 Christian Wagemakers Sprang Capelle 21250
35 43 Peter v.d. Wetering Noordeinde (Gld) 20289
36 53 Coen Verbeek Den Bosch 20864
37 12 Hans Bulkens Boxmeer 20682
38 15 Johan Dingemans Lage Zwaluwe 20528
39 51 Geert-Jan Joris Valkenswaard 90016
40 45 Peter Witlox Eindhoven 20299
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen