gravendeel
'S-Gravendeel  13-8-2004
     Elite/Beloften
1 Odwin Bink Amsterdam
2 Jan Hordijk Westmaas
3 Robin Koot Amsterdam
4 Dave Helmink Dordrecht
5 Jeroen de Joode Rotterdam
6 Kevin Sluimer Rotterdam
7 Rodrigo Mendieta Brazilie
8 Tom Cordes Baarle-Nassau
9 Arno Hartog Giessenburg
10 Dirk Peetoom Dirkshorn
11 Marcel Boudewijns Gerwen
12 Sander van Amerongen Rheden
13 Gideon de Jong Papendrecht
14 Richard van Hardeveld Heelsum
15 Leon Brouwer Rotterdam
16 Bram Bruschke Limmen
17 Joeri Kouwenhoven Bleiswijk
18 Wouter de Groot Hillegom
19 Erwin den Hollander Oosterhout
20 Ryan Kelly Dordrecht Nederland
21 Joost Spring in het Veld Mijdrecht
22 Marco van der Velde Hardingdveld-Giessendam
23 Marijn Went Noordwijkerhout
24 Martijn Oors Langeweg
25 Roland Rozenveld Numansdorp
26 Steffen van der Steen Dordrecht
27 Erik-Jan van Baal Breda
28 Bram Wind Wijk bij Duurstede
29 Wilco Zuijderwijk Poeldijk
30 Erik Verstegen Oosterhout
     Omnium   Prof
1 Marc Lotz Lanaken Belgie
2 Tristan Hoffman Nederland
3 Arthur Farenhout Spijkenisse
4 Remco van der Ven Nieuwegein
5 Maarten den Bakker Heenvliet
6 Aart Vierhouten Oud-Turnhout Belgie
7 Bobby Traksel Meer B
8 Bram Schmitz Aalst-Waalre
9 Jans Koerts Weelde Belgie
10 Jan van Velzen Zoetermeer
11 Hans Dekkers Eindhoven
12 Arno Wallaard Noordeloos
13 Paul van Schalen Arnhem
14 Vincent van der Kooy Leiden
15 Julien Smink Hoogland
16 Peter Wuyts Arendonk Belgie
17 Christoph Roodhooft Herentals Belgie
     Amateur-B
1 Peter Pijl Ridderkerk
2 Erik Meerkerk Zuidland
3 Hans Weeda Zuidland
4 Gertjan Zevenbergen Nieuw-Beijerland
5 Johan Mulder Ridderkerk
6 Ronald van der Wal Vlaardingen
7 Peter de Winter Puttershoek
8 Johan Dingemans Lage Zwaluwe
9 Kees Barendregt Rhoon
10 Leo Poot Strijen
11 Danny van Dam Leiden
12 Willem van Driel Dordrecht
13 Piet de Groot Numansdorp
14 Andre de Geus Heinenoord
15 Stijn Schoen Delfgauw
16 Willem Buitendijk Lekkerkerk
17 Jaco van der Mark De Lier
18 Louis Oudshoorn Voorhout
19 Wim van der Giessen Klaaswaal
20 Marcel Verhagen Oud Beijerland
     
          Cat 7
1 Coen Otterspeer Ouderkerk a/d Ijssel
2 Michael Vingerling Rockanje
3 Ralph Gelens H.I. Ambacht
4 Sander Stiegelis Kloosterzande
5 Mitchel Boet Mijnsheerenland
6 Stefan Kramer Hardinxveld-Giesendam
7 Nils van Kooij Krimpen a/d Lek
8 Carel Voges Den Haag
9 Pim Bazuin Den Haag
10 Alex Gresnigt Kapelle
11 Wouter Mesker Noordeloos
12 Maurits Lammertink Enter
13 Jasper Ockeloen Dordrecht
14 Sander Kanninga Oud-Beijerland
15 Lars Groeneweg Hendrik Ido Ambacht
16 Bob Muijs Dordrecht
17 Thamara Pijpers Ridderkerk
              Cat 6
1 Rune van der Meijden Delftgauw
2 Nick Stopler Woerden
3 Barry Markus Hoofddorp
4 Sven Jongeneel Lekkerkerk
5 Sjoerd Kouwenhoven Honselersdijk
6 Kevin v Puyenbroeck Belgie
7 Bram Berkhout Schipluiden
8 Jurrien Bosters Steenbergen
9 Jasper Mandjes Zaandijk
10 Judith Bloem Kwintsheul
11 Patrick van Nunen Nederland
12 Ashley Spierings Zoetermeer
13 Cees-Jan Kortlever Zevenhuizen
14 Michiel de Roo Oud-Beijerland
15 Thiemo Boender Mijnsheerenland
16 Kim de Baat Puttershoek
17 Bryan de Jong sí Gravendeel
18 Manuel Timmermans Gorinchem
19 Thomas van der Vlies Dordrecht
Uitslag beschikbaar gesteld door Jan Dorussen