Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Ginneken

22 Augustus 2004

Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 33 Jeftha Van Ooijen Giessenbrug 15283
2 31 Jaron Van Diermen Bunschoten 15458
3 4 Robbert van Ede Nieuwegein 15440
4 10 Rigard van Klooster Linschoten 15268
5 11 Tom Lotz Schoonhoven 15132
6 13 Frank de Reus Strijen 15250
7 8 Michiel Groeneveld Heinenoord 15050
8 14 Jean Scholten Leidschendam 15130
9 6 Pascal van Gool Oud Beijerland 15432
10 7 Bas van de Graaf Ablasserdam 15375
11 1 Jan Andriessen IJsselstein 15442
12 22 John van den Hengel Achterveld 15347
13 12 Christian de Nijs Breda 15254
14 35 Marco Minnaard Wemeldinge 15264
15 20 Brian Weeda Zuidland 15197
16 19 Luca Arts Amersfoort 15282
17 29 Luuk van Dun Ulvenhout 15385
18 32 Johnny Van Diermen Bunschoten 15459
19 25 Rik van Dijk Alphen ad Rijn 15369
20 2 Pim van Baardewijk Roosendaal 15171


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 33 Jacob Wijnstra Heinkenszand 13268
2 10 Geert Dijkshoorn Vlaardingen 13162
3 48 Michael van Eerd Breda 13187
4 43 Henk Bom `s-Gravenzande 13308
5 47 Ronald Schep Lopik 13380
6 32 Leonard Visser Zuid-Beijerland 13238
7 42 Rob van Werkhooven Gouda 13061
8 44 Jan Hilgerson Wateringen 13274
9 17 Rob de Graaf Pijnacker 13215
10 45 Jelmer Asjes Koog aan den Zaan 23074
11 34 Vincent de Wolf Spijkenisse 13392
12 2 Thijs Akkermans Teteringen 13202
13 40 Stijn Buermans Wouwse Plantage 13371
14 13 Ramon van Ede Nieuwegein 13260
15 11 Stefan Doensen Nederweert 13102
16 41 Nick Hoogduijn s-Gravenhage 13366
17 22 Olaf Kerkhof Achterveld 13230
18 24 Ruud Lotz Schoonhoven 13149
19 15 Bastiaan Geurts Teteringen 13323
20 35 Pieter Zwartkruis Valburg 13247
21 5 Michiel van den Bos Haarlem 13062
22 20 Danny Janssen Hoeven 13188


Amateurs-A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 41 Peter van de Reep Hillegom 10043
2 3 John Brand Vlaardingen 10362
3 49 Henk Ceelen Ouderkerk a/d IJssel 11028
4 47 Marc den Hoed Pijnacker 91073
5 30 Ronald Roos Hoogstraten BEL-22002
6 1 John Akkermans Rilland 10769
7 34 Henny Rovers Oud Gastel 10586
8 50 Lars Weijers Bemmel 92158
9 44 Johan Pemen Rijsbergen 10369
10 54 Michel Duinmayer s-Gravenhage 90026
11 25 Jeroen Rovers Breda 10607
12 15 Ronald Hofman Gouda 10100
13 36 Alex de Kraker Delft 10663
14 33 Gavin Bates Australie AUS-106505
15 32 Cees van de Sande St. Willebrord 11137
16 16 Marco Kuijvenhoven Naaldwijk 92183
17 17 Jurgen Nooren Achtmaal 10394
18 23 Lars Rietveld Oudewater 10102
19 52 Jacco Spithoven IJsselstein 10743
20 35 Berco van Gool Breda 10954


Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans