Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Gerwen
12 April 2004

Uitslaglijst Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 15 Robin Chaigneau Meerkerk 15057
2 38 Ritchie Motké Beek 15342
3 84 Boy van Poppel Moergestel 15213
4 70 Tim Dees Tholen 15224
5 55 Niek Tielemans Maren-kessel 15139
6 67 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
7 23 Glenn van Gool Ridderkerk 15060
8 13 Remco te Brake Elst 15346
9 61 Danny Vrolijk Schipluiden 15233
10 59 Jeff Vermeulen Rotterdam 15029
11 95 Jan van Veen Naaldwijk 15234
12 68 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
13 54 Ramon Strik Geldrop 15145
14 85 Martin van Plateringen Nieuwegein 15321
15 18 Jeroen Dekkers Lierop 15195
16 60 Luuk van Vliet Mijdrecht 15228
17 65 Ruben van Wiefferen Muiden 15047
18 42 Pieter Poppeliers Hapert 15271
19 94 Michael Leyte Oudewater 15411
20 79 Joel Verlee Almkerk 15406


Uitslaglijst Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 95 Addy van Stiphout Helmond 13030
2 60 Pieter Wolters Bemmel 13122
3 38 Tim Nederlof Maarssen 13091
4 32 Steven Kruijswijk Nuenen 13160
5 88 Stijn de Bruijn Rijsbergen 13406
6 4 Pim de Beer Bakel 13026
7 80 Jan Pruijn Schijf 13208
8 53 Diego Gulpers Landgraaf 13376
9 85 Hjalmar de Munk Nuenen 13293
10 76 Nick van der Linden Breda 13089
11 63 Rob van Bekkum Alphen 13243
12 13 Marco Brus Schijndel 13364
13 42 Mark Solberg Neerbeek 13120
14 49 Kaj du Prie Amersfoort 13047
15 56 Enrico Liebe Helmond 13292
16 7 Jeroen Bijnagte Papendrecht 13327
17 43 Jan Verhaegh Deurne 13033
18 94 Martijn van Schaijk Helmond 13283
19 79 Davy Gorissen Bocholtz 13375
20 75 Daan Boeijen Haarsteeg 13442


Uitslaglijst Amateurs B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 95 Jef van Hooft Schijndel  
2 74 Wim van Tuyl Gameren 20434
3 57 Ron Paffen Milsbeek 20803
4 50 Marino Marlisa Wijchen 20802
5 109 Ton van den Heuvel Schijndel 21652
6 17 Willem Buitendijk Lekkerkerk 20729
7 2 Hans Bal Delft 21369
8 27 Heinz Esch Krefeld (Duitsland)  
9 53 Ab Nederlof Maarssen 20407
10 28 Peter Fils Voorburg 20394
11 42 Martin de Jong Vianen 20986
12 21 Johan Dingemans Lage Zwaluwe 20528
13 62 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838
14 79 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
15 37 Erwin van Helden Lottum 90083
16 100 Gerrie Glas Eindhoven 90132
17 26 Roland van Erp Best 20959
18 1 René Alblas De Meern 20493
19 48 Marco Lahr Den Bosch 21215
20 56 Martin Opdam Liessel 20128


Elite / Belofte
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 35 Marvin van der Pluijm Hank 1429
2 28 Angelo van Melis Oss 1227
3 9 Robert van Erp Oss 1233
4 32 Stefan Parinussa Bonn  
5 59 Joost van Leijen Ewijk 5158
6 25 Kenny van Hummel Elden 5320
7 78 Niels Hamers Weert 1390
8 87 Harald Pudans Letland 2356/29
9 66 Marco Wesseling 's-Hertogenbosch 5103
10 52 Ralf Hamers Schijndel 1108
11 1 Sander van Amerongen Rheden 5186
12 47 Job Vissers Erp 5023
13 82 Roy Curvers Haelen 1387
14 46 Jos Verbist Liessel 5208
15 65 Werner van Zimmeren Kruisland 1101
16 33 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
17 80 Mark Roland Bunnik 45003
18 51 Dirk Bellemakers Luyksgestel 5243
19 17 Joram Hartogs Amersfoort 1026
20 36 Dirk Reuling Wehl 5037
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen