Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Eindhoven - Stratum
6 Juni 2004

Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 74 Robin Chaigneau Meerkerk 15057
2 32 Marcel Kamsma Gerwen 15143
3 6 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
4 72 Remco te Brake Elst 15346
5 68 Ronan van Zandbeek Schijndel 15319
6 14 Roel Commandeur Raamsdonk 15059
7 19 Raymond Gaasbeek Veenendaal 15152
8 2 Johim Ariesen Rhenen 15328
9 29 Saviť van Horik Lierop 15017
10 62 Danny Vrolijk Schipluiden 15233
11 69 Boy van Poppel Moergestel 15213
12 49 Tim Schreurs Amstelveen 15337
13 53 Harm Steijn Ermelo 15098
14 54 Ramon Strik Geldrop 15145
15 11 Twan van den Brand Volkel 15148
16 56 Dimitri Veerman Huizen 15002
17 26 Willy Heeneman 's-Gravenhage 15003
18 34 Geert Kouters Oosterhout 15061
19 1 Tim Aalders Dordrecht 15093
20 41 Andreas Ponten Veldhoven 15323
21 45 Frank de Reus Strijen 15250
22 36 Richard van Loon Baarle Nassau 15110
23 52 Gerd Steijn Ermelo 15097
24 71 Bjorn Kerssenberg Tegelen 15388
25 75 Stijn Braspennincx Ulvenhout 15014


Amateurs A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 50 Herman Reessink Stokkum 92531
2 37 Ton Vrolijk Schipluiden 92171
3 13 Eddy Hermsen Ochten 10186
4 19 Pol Nabben St. Anthonis 10441
5 41 Marco van Oord Hank 10538
6 16 Dion Koch Overpelt 10294
7 9 Peter van Dam Eindhoven 10746
8 34 John Verhouden Eindhoven 10524
9 38 Lars Weijers Bemmel 92158
10 36 Rene Vrins Made 10251
11 24 Everhardus Roek Rijssen 11285
12 3 Martjan Bodegom Bergambacht 10414
13 32 Ronnie van de Ven Helmond 10983
14 5 Mark van den Boomen Bladel 10273
15 49 Mario Hermans Melderslo 10630
16 4 Steijn van den Boom Son 10568
17 30 Joost Slegers Helmond 10569
18 15 Erik Keeris Veldhoven 11095
19 26 Bas de Schrijver Oosterhout 10155
20 46 Ton Pullens Haarsteeg 10684
21 8 Jack van Dalen Made 10249
22 39 Mark Peters Boxmeer 10631
23 21 Peter Noot Eindhoven 10698
24 17 Ton van Korven Diessen 10113
25 1 Paul Alberts Huizen 10857
26 44 Tom Schellekens Gemonde 10272
27 33 Gert Verdijk Heijen 10808
28 43 Marcel van den Kerkhof Leende 10169
29 10 Harrie Geeris Geldrop 10822
30 27 Rik de Schrijver Oosterhout 10156


Elite / Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 27 Jeroen de Joode Rotterdam 1318
2 65 Camiel van den Bergh Beesd 1269
3 42 Piet Rooyakkers Gerwen 1342
4 64 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
5 35 Angelo van Melis Oss 1227
6 49 Stefan Slager Rhenoy 1094
7 11 John den Engelsman Nijmegen 1184
8 28 Chris Kerkdijk Tilburg 1216
9 18 Niels Hamers Weert 1390
10 26 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
11 15 Marc van Grinsven Deurne 1226
12 5 Johnny Brouwer Moordrecht 1317
13 19 Ralf Hamers Schijndel 1108
14 22 Ferry van Heesewijk Schijndel 1465
15 16 Maikel Groffen Tilburg 1340
16 51 Dennis van Uden Heeswijk-Dinter 5136
17 53 Erik Verboven Made 5042
18 70 Matthijs Delen Rotterdam 1207
19 68 Werner van der Hoydonks Someren 1508
20 61 Mart van Zandbeek Heeswijk-Dinther 5137
21 6 Bart Brouwers Eindhoven 5020
22 31 Eric de Kok Eerde 1146
23 33 Erwin van Leijen Ewijk 5157
24 34 Nard Louws Gilze 1099
25 21 Joram Hartogs Amersfoort 1026

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen