Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

25e Super Draai van de Kaai

2 Augustus 2004

Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 59 Sjoerd Commandeur Raamsdonk 13084
2 24 Ben van der Kooi Breda 13087
3 37 Niek Rentmeester Goes 13159
4 54 Stijn de Bruijn Rijsbergen 13406
5 52 Marco Brus Schijndel 13364
6 25 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
7 34 Mick du Prie Amersfoort 13048
8 13 Wesley van Dongen Made 13409
9 50 Sjors Spaargaren Kudelstaart 13171
10 5 Niels de Boo Nieuwegein 13259
11 2 Joei Bakker Zaandam 13035
12 18 Luc Hagenaars Bergen op Zoom 13203
13 8 Stijn Buermans Wouwse Plantage 13371
14 42 Michiel Vanhooreweder   19871024 B
15 49 Patrick Bos Amstelveen 13011
16 3 Robin Berghouwer Hoorn 13070
17 27 Rob Looymans Geldrop 13043
18 36 Jan Pruijn Schijf 13208
19 33 Kaj du Prie Amersfoort 13047
20 51 Alessandro Pangrazzi Alblasserdam 13248


Dames elite + B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 42 Mirjam Melchers Moergestel 12110
2 1 Leontien Zijlaard-van Moorsel Rotterdam 12097
3 40 Debby Mansveld Lovendegem 12028
4 19 Suzanne de Goede Zoeterwoude 12003
5 73 Jaccolien Wallaard Noordeloos 12149
6 23 Areke Hassink Zieuwent 12102
7 2 Sissy van Alebeek Schijndel 12002
8 41 Loes Markerink Raalte 12135
9 51 Moniek Rotmensen Steenbergen 14036
10 20 Arenda Grimberg Almelo 12158
11 10 Andrea Bosman Amstelveen 12011
12 50 Sandra Rombouts Rijsbergen 12184
13 34 Inge Klep Etten-Leur 12038
14 44 Sandra Missbach Schiedam 12096
15 55 Bertine Spijkerman St. Nicolaasga 12062
16 18 Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis 12092
17 43 Mirella van Melis Venhorst 12014
18 5 Eyelien Bekkering Den Ham 12107
19 7 Chantal Beltman Amsterdam 12108
20 74 Corine Hierckens   49610 Bel


Elite/belofte
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 105 Ruud Zijlmans Essen 1331
2 1 Arthur Farenhout Zuidland 1283
3 106 Johnny Hoogerland Yerseke 5370
4 14 Wally Buurstede Sint Willebrord 1182
5 76 Bob Rasenberg Terheijden 1530
6 95 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1325
7 25 Edward Farenhout Zuidland 1456
8 70 Lex Nederlof Oostvoorne 1532
9 75 Dennis Raadtgever Goes 1255
10 66 Angelo van Melis Oss 1227
11 103 Werner van Zimmeren Kruisland 1101
12 116 Jan Hordijk Westmaas 1399
13 5 Mike Alloo Roosendaal 5384
14 82 Ronald Schur Alkmaar 1115
15 26 Francois Franse Kwadendamme 1185
16 28 Jelle van Groezen Waspik 1388
17 77 Gerwin de Regt Nispen 1505
18 68 Peter Metske Poortvliet 1534
19 43 Davy Jaspers St. Willebrord 1188
20 83 Michel Sijmens Rucphen 1191
21 9 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
22 40 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
23 100 Edwin Wielink Deventer 1057
24 67 Rodrigo Mendieta s-Gravendeel 1558
25 45 Wilco Jonker Burgh-Haamstede 5247
26 94 Bob Verkooijen Chaam 5307
27 41 Pieter Israel Kruiningen 5161
28 118 Jorrit Walgien Brielle 5031
29 18 Stefan van Dorrestein Zeist 5426
30 59 John Leijs Standdaarbuiten 1506


Profs
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 30 Tom Boonen    
2 3 Thor Hushovd    
3 51 Robbie MC Ewen    
4 8 Steven de Jongh    
5 23 Rudie Kemna Deurningen 3
6 14 Bert Hiemstra Liemde 16
7 21 Aart Vierhouten    
8 33 Russell van Hout    
9 12 Bobby Traksel    
10 20 Koos Moerenhout Steenbergen 8
11 26 Remco v d Ven    
12 27 Frank v Dulmen    
13 15 Gerben Lwik    
14 1 Ivan Basso    
15 4 Tristan Hofman    
16 35 Peter van Agtmaal Huijbergen 113
17 50 Vaclav Zvonar    
18 48 Jindrich Vana    
19 37 Jos Lucassen Margraten 109
20 10 Roland Mutsaers    
21 9 Hans Dekkers Eindhoven 2
22 25 Vincent v d Kooy    
23 16 Francesko Planckaert    
24 18 Jan van Velzen Zoetermeer 12
25 29 Laurens ten Dam Maastricht 4
26 43 Arno Wallaard Noordeloos 1333
27 46 Marek Wesoly    
28 28 Alain v Katwijk    
29 11 Thorwald Veneberg    
30 5 Jans Koerts    


Uitslag beschikbaar gesteld door Ineke van Leest