Bron: Willem Dielemans via www.wielren.info

Acht van Chaam

28 Juli 2004

Handbikers divisie A
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 31 Alain Quittet Mulhouse  
2 41 Willem Takke Zevenaar  
3 17 Luc Francois Casteau B  
4 49 Arnold de Zeeuw Nuenen  
5 23 John Kooreman Essen B  


Handbikers divisie B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 27 Johnny Luijten Mol B  
2 46 Thomas Wagner Bad Pyrmont D  
3 11 Christian Demoulin Charneux B  
4 28 Edward Maalouf Capelle a/d IJssel  
5 33 Alfred Reijntjes Zevenaar  
6 19 Christian Gideman Mulhouse Fr  
7 24 Heinz Krietenbrink Schlosz Holte D  
8 26 Bruno Levin Pompierre Fr  
9 42 Peter Tegelbeckers Paderborn D  
10 4 Pierre van den Boomen Etten-Leur  
11 10 Stephane Dejonghe Comins B  


Handbikers divisie C
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 7 Kees van Breukelen Utrecht  
2 21 Harrie van Hout Helmond 41303
3 48 Michel Wijlens Hengelo  
4 5 Cefas Bouman Arnhem 41307
5 9 Wim Decleir Harelbeke B  
6 32 Johan Reekers Haaksbergen 41306
7 18 Theo Geeve Schiedam  
8 43 Ronald Vincenten Prinsenbeek 41305
9 20 Hartmut Goldap Bielefeld D  
10 44 John Vink Vlaardingen  
11 40 Freek Strijker Ter Apel  
12 1 Pascal Auclair Mont Fort L 'a Fr  
13 37 Didier Simons Bellaire B  
14 6 Henk Bouman Nijmegen  
15 16 Hubert Foppe Lathen D  
16 3 Richard Bastemeijer Klaaswaal  
17 13 Tienus Ebeltjes Emmen  
18 35 Ad Simons Nw.Vossemeer 41312
19 39 Dominique Steger Andolsheim D  
20 2 Harry Avoort Bavel  
21 30 Kelvin Pels Linschoten 41310


Handbikers Divisie D
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 34 Christyne Saladine Mulhouse Fr  
2 36 Angelique Simons Nw-Vossemeer 41311
3 38 Laura Stam-Adema Maassluis 41308


Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 56 Koen Wellink Aalten 15113
2 54 Bob Stopler Woerden 15362
3 48 Peter Vissers Hooge Zwaluwe 15065
4 38 Rolf Sleddens Bergeijk 15078
5 42 Niek Tielemans Maren-kessel 15139
6 53 Ritchie Motké Beek 15342
7 14 Glenn van Gool Ridderkerk 15060
8 41 Harm Steijn Ermelo 15098
9 43 Jan van Veen Naaldwijk 15234
10 47 Joel Verlee Almkerk 15406
11 28 Robbert-Jan Mol Nibbixwoud 15413
12 55 David Raaijmakers Oosteind 15063
13 6 Jan Coolen Geldrop 15142
14 23 Geert Kouters Oosterhout 15061
15 10 Jordy van Erp Berghem 15124
16 46 Nicky Verdaasdonk Chaam 15433
17 62 Andy Michielsen Malle B BEL19880310
18 39 Aart Spooren Duizel 15439
19 40 Gerd Steijn Ermelo 15097
20 33 Martin van Plateringen Nieuwegein 15321
21 31 Steven Oomen Oosterhout 15062


Junioren
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 28 Ben van der Kooi Breda 13087
2 73 Freek Wallaard Noordeloos 13297
3 47 Jan Pruijn Schijf 13208
4 5 Stijn de Bruijn Rijsbergen 13406
5 38 Cornelius van Ooijen Giessenburg 13080
6 70 Thijs Kros Noordeloos 13322
7 67 Jan Hopman Bergen (NH) 13008
8 42 Tijmen Pesselse Giessenburg 13082
9 22 Rik van IJzendoorn Tiel 13373
10 29 Mazid Kramers Ridderkerk 13077
11 43 Herbert van Plateringen Nieuwegein 13261
12 49 Jamie van Rijswijk Waalwijk 13242
13 62 Ricardo van der Velde Breda 13285
14 4 Jimmy de Bruijn St. Jansteen 13193
15 55 Raymond Werst Heerlen 13284
16 45 Mick du Prie Amersfoort 13048
17 3 Niels de Boo Nieuwegein 13259
18 77 Thomas Storms Malle B BEL19870404
19 61 Sascha Reichmunt Zwitserland SUI19851129
20 10 Michael van Eerd Breda 13187
21 69 Dima Gorelkin Israel ISR19861225
22 78 Olaf Kerkhof Achterveld 13230
23 19 Paul Helderman Naaldwijk 13178


Elite-vrouwen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 35 Leontien Zijlaard-van Moorsel Rotterdam 12097
2 11 Arenda Grimberg Almelo 12158
3 7 Daphny van den Brand Zeeland 12162
4 9 Minke van Dongen Dongen 12101
5 24 Sandra Rombouts Rijsbergen 12184
6 26 Bertine Spijkerman St. Nicolaasga 12062
7 13 Esther van der Helm Moordrecht 12121
8 6 Ghita Beltman Haastrecht 12044
9 30 Marieke Verhoeven Erp 12089
10 19 Vera Koedooder Bovenkarspel 12142
11 10 Jolanda van Dongen-Cools Middelharnis 12092
12 41 Eefje Ottevanger Eindhoven 12083
13 16 Nathalie van Katwijk Oploo 12004
14 4 Marion Bax Bavel 12183
15 15 Crista de Jong Rucphen 12088
16 32 Monique Verstraten Roosendaal 12095
17 31 Kristel Verkooijen Chaam 22124
18 21 Sandra Oosterbosch Eindhoven 12115
19 29 Sandra van Veghel Rosmalen 12084
20 12 Susan Hartog Jisp 12208
21 20 Karin de Krijger Breskens 12090
22 37 Aletta Huisjes Loozen 22159
23 36 Kim Jansen Beuningen 12036
24 22 Christa Pirard Meer (B) 81121
25 40 Frederika v/d Wiel Harkema 12007
26 25 Hanneke Snijders 's-Gravenmoer 12048
27 27 Marjon Spijkerman St. Nicolaasga 12063
28 5 Chantal Beltman Amsterdam 12108
29 42 Linn Torp Raholt N NOR19770422
30 43 Elsbeth van Rooy-Vink Heeswijk Dinther 12112
31 34 Anouska van der Zee Deurne 12141


Elite/beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 125 Niki Terpstra Krommenie 5405
2 7 Wilfried Bastiaanse Hoogerheide 1095
3 127 Ruud Zijlmans Oud-Gastel 1331
4 101 Angelo van Melis Oss 1227
5 89 Jean-Pierre Verstraten Roosendaal 1325
6 14 Stef Clement Breda 5082
7 71 Gerwin de Regt Nispen 1505
8 13 Wally Buurstede Sint Willebrord 1182
9 150 Arthur Farenhout Zuidland 1283
10 68 Dennis Raadtgever Goes 1255
11 39 Eddy van IJzendoorn Tiel 5095
12 31 Jasper van Heeswijk Vught 5448
13 114 Raynold Smith Zuid Afrika SAF19851120
14 93 Jorrit Walgien Brielle 5031
15 106 Leon Korteland Spijkenisse 5300
16 1 Pascal Aandewiel Sittard 5106
17 50 Rob Koole Goes 1189
18 111 Bob Vandenakkerveken Arendonk B BEL19850808
19 116 Werner van Zimmeren Kruisland 1101
20 51 Martijn Kromdijk Wouw 1017
21 55 Patrick van Loon 's-Gravenmoer 5004
22 80 Kevin Sluimer Rotterdam 5092
23 126 Lambertus Koopmans Bolsward 1245
24 16 Bart Dirkx Reusel 5244
25 19 Stefan van Dorrestein Zeist 5426
26 118 Martin Totte St. Jansteen 5252
27 32 Daniël Hertogh Wouw 5275
28 77 Leander Schreurs Elburg 5227
29 110 Alain van der Velde Breda 5353
30 27 Marco van Haaften Stavenisse 1186
31 92 John van de Vreede Krabbendijke 5295
32 61 Peter Metske Poortvliet 1534


Elite met contract
Plaats Nr Naam Ploeg Lic. nr
1 42 Ivan Basso Team CSC  
2 47 Max van Heeswijk US POSTAL BEL 158
3 41 Thor Hushovd Credit Agricole  
4 26 Servais Knaven Quickstep Davitamon BEL 107
5 8 Michael Rasmussen Rabobank  
6 2 Karsten Kroon Rabobank  
7 30 Aart Vierhouten Lotto Domo  
8 45 Peter Wuyts MR. Bookmaker  
9 13 Julien Smink Bankgiroloterij  
10 23 Arno Wallaard AXA Ubbink 1333
11 14 Alain van Katwijk Bankgiroloterij 6
12 34 Rik Reinerink Chocolade Jacques  
13 5 Bobby Traksel Rabobank  
14 16 Remco van der Ven Bankgiroloterij 10
15 17 Matthe Pronk Bankgiroloterij BEL 72
16 7 Pieter Weening Rabobank 19
17 18 Peter van Agtmaal AXA Ubbink 113
18 46 Tom Cordes ACPA 1423
19 48 David Kupka ED`System-ZVVC-Tsj  
20 37 Bram Schmitz T-Mobile Team 14
21 29 Koos Moerenhout Lotto Domo 8
22 20 Jos Lucassen AXA Ubbink 109
23 39 Bjorn Cornelissen Flanders 20
24 21 Peter Möhlmann AXA Ubbink 106
25 6 Thorwald Veneberg Rabobank  
26 3 Marc Lotz Rabobank  
27 15 Vincent van der Kooij Bankgiroloterij 7
28 1 Jan Boven Rabobank 81015
29 22 Paul van Schalen AXA Ubbink 107
30 44 Chrisophe Roodhooft MR. Bookmaker  
31 53 Bart Doxkx Relax-Bodysol  
32 55 Kristof Trouve Relax-Bodysol  
33 4 Ronald Mutsaars Rabobank 9
34 27 Bram Tankink Quickstep Davitamon  
35 19 Pascal Hermes AXA Ubbink 112
36 50 Pavel Zervan ED`System-ZVVC-Tsj  
37 49 Jindrich Vana ED`System-ZVVC-Tsj  
38 51 Vaclav Zvonar ED`System-ZVVC Tsj  
39 11 Marco Bos Bankgiroloterij 15
40 35 Bert Hiemstra Chocolade Jacques 16
41 12 Addy Engels Bankgiroloterij  
42 28 Leon van Bon Lotto Domo  

Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans