Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Ronde van Boxtel
4 Juli 2004

Amateurs B 50 km in 1:13:39
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 9 Peter Fils Voorburg 20394
2 55 Christian Wagemakers Sprang Capelle 21250
3 45 Frank Witlox Eindhoven 20670
4 46 Peter Witlox Eindhoven 20299
5 38 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
6 44 Jos van der Wijst Sint Oedenrode 21755
7 59 Joop Kosters Zaltbommel 20323
8 30 Dennis Rijkers St. Michielsgestel 20838
9 42 Koen van de Wiel Best 90014
10 58 Dirk Keynemans Nieuwaal 20821
11 13 Eddy Gevers Schijndel 21095
12 47 Tonnie Gijsbers Helmond 21436
13 39 Gert Verhoef Delfgauw 20134
14 26 Marco Lahr Den Bosch 21215
15 19 Jeroen van der Honing Bergeijk 21586
16 49 Ron Mol Den Haag 20444
17 52 Maurice Libregts Den Bosch 21683
18 25 Ron Kums Nederweert 20298
19 23 Ruud Jacobs Veldhoven 21700
20 6 Johan Dingemans Lage Zwaluwe 20528
21 57 Gijs van Tuijl Bruchem 21667
22 53 René van der Velden Veldhoven 21242
23 12 Stephan Franken ‘s-Hertogenbosch 20429
24 28 Patrick Peters Beek en Donk 90135
25 34 Henri Spijkerboer Leiden 21517


Elite / Beloften 80 km in 1:55:53
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 31 Bart Wolthuis Hank 1386
2 48 Ralf Hamers Schijndel 1108
3 21 Egon jr van Kessel Kerkdriel 5263
4 40 Job Vissers Erp 5023
5 26 Tijn Seuntjens Eindhoven 1529
6 49 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
7 2 Léon van Berlo Beek en Donk 1338
8 33 Sven Schobben België BEL19820622
9 35 Joram Hartogs Amersfoort 1026
10 23 Nard Louws Gilze 1099
11 6 Joris van Dongen Gimolenschot 1334
12 37 Jos Verbist Liessel 5208
13 14 Bernt Hamers Schijndel 5371
14 16 Thijs van der Heijden Boxtel 1145
15 7 Roy Elias Tilburg 1097
16 47 Guus Schoth St-Michielsgestel 5134
17 5 Bart Dirkx Reusel 5244
18 30 Nick Vermeulen Best 5160
19 8 Robert van Erp Oss 1233
20 25 Nick Riddy Liempde 5131
21 29 Erik van Stratum Geldrop 5380
22 36 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
23 43 Joost SpringintVeld Mijdrecht 5174
24 44 Teun van Overbruggen Helmond 5278
25 24 Guido Mutsaars Den Bosch 1147

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen