Bron: Criteriumsysteem Angelo van der Sijpt

Internationale Acht van Bladel
Afwachtingswedstrijd 11 September 2004

Nieuwelingen
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 15 Ralf Verhoeven Bergeijk 15079
2 18 Maurice de Bekker Rosmalen 15260
3 6 Mike Kersten Valkenswaard 15418
4 19 Andreas Ponten Veldhoven 15323
5 1 Danny Boelens Maarheeze 15076
6 17 Bjorn Kerssenberg Tegelen 15388
7 4 Yorick van Horik Deurne 15018
8 3 Johnny van Diermen Bunschoten 15459
9 2 Jaron van Diermen Bunschoten 15458
10 20 Aart Spooren Duizel 15439
11 9 Remco Peters Grave 15436
12 16 Dirk-Jan Verberne Eindhoven 15032
13 5 Marcel Kamsma Gerwen 15143
14 14 Bas van Gerwen Duizel 15077
15 11 Martijn Valks Sint-Oedenrode 15335
16 13 Wouter van Willigen Nuenen 15453
17 10 Pieter Poppeliers Hapert 15271
18 12 Arnout Van Wanrooij Dordrecht 15095


Amateurs B
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 18 John van Rullen Schijndel 20700
2 24 Frank Witlox Eindhoven 20670
3 34 Maurice de Bruijn Haarlem 21469
4 28 Rini van Kessel Deurne 20823
5 21 Ruud Verhagen Veldhoven 20392
6 27 Eddy Gevers Schijndel 21095
7 33 Eric van Zantvoort Maarheeze 20818
8 25 Jurgen van Grinsven Amsterdam 21705
9 17 René Rotscheid Kockengen 20548
10 2 Geert Brienen St. Anthonis 20680
11 22 Frans Willems Oostelbeers 20393
12 8 Jeroen van der Honing Bergeijk 21586
13 15 Geert Oosterbosch Eindhoven 20173
14 5 Gerrie Glas Eindhoven 90132
15 14 Hans Lap Hendrik Ido Ambacht 20806
16 23 Peter Witlox Eindhoven 20299
17 12 Kees Kosterman Leersum 20963
18 35 Teus van Tuijl Kerkwijk 20944
19 3 Leo Bruijstens Schijndel 20389
20 32 Cor Gerritsen Middelbeers 21770
21 10 Ruud Jacobs Veldhoven 21700
22 30 Art Oosting Abbenbroek 92256
23 19 Theo Schlijper Linschoten 20738
24 20 René van der Velden Veldhoven 21242
25 29 Peter Bierens Eindhoven 21734


Elite - Beloften
Plaats Nr Naam Woonplaats Lic. nr
1 32 Robbert van der Stelt Aalst 1335
2 20 Jurgen van Pelt Gerwen 1359
3 44 Jos van Veldhoven Dommelen 5438
4 34 Roy Curvers Haelen 1387
5 8 Ralf Hamers Schijndel 1108
6 16 Jean-Pierre Leijten Bladel 1151
7 37 Alexander van Bavel Sint Anthonis 1436
8 43 Paul van den Akker Eindhoven 1457
9 9 Bernt Hamers Schijndel 5371
10 41 Dirk Bellemakers Luyksgestel 5243
11 31 Pieter Israel Kruiningen 5161
12 21 Leon Rooyakkers Gerwen 1341
13 12 Ferdi van Katwijk Oploo 1281
14 10 Niels Hamers Weert 1390
15 15 Patrick van Leeuwen Hilvarenbeek 5139
16 45 Niek Basten Hapert 5425
17 28 Roy de Waal Westerhoven 5266
18 38 Rob Ypenburg Nieuwegein 1494
19 4 Bart Dirkx Reusel 5244
20 1 Léon van Berlo Beek en Donk 1338

Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen