Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e INT CYCLO CROSS HARDERWIJK

                          Uitslag Veldrit over 17,5 km

         voor Vrouwen/Junior- en Nieuweling Vrouwen op 11 Oktober 2003
             Grote Prijs SHIMANO - Organisatie W.V. De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  131 Vos, Marianne            Wijk en Aalburg                38:06
  2  117 Hormes-Ravenstijn, Reza  Wijchen                       z.t.
  3  104 de Bie-Leyten, Nicolle   Hulstat (B)                    39:50     1:44
  4  134 Kampeter, Nicole         Duitsland                      40:20     2:14
  5  115 Haverdings, Marieke      Zuidlaren                     z.t.
  6  135 Mansveld, Debby          Gasselternijveen               40:47     2:41
  7  123 Raaijmakers, Sabrina     Eindhoven                      42:00     3:54
  8  126 van Rijen, Linda         Veghel                         42:10     4:04
  9  125 Reinders, Anja           Zoetermeer                     42:26     4:20
 10  119 Kesseler-Haarsma, Anouk  Heeswijk-Dinther               42:55     4:49
 11  124 van de Ree, Monique      Willemstad                     43:10     5:04
 12  118 Jochems, Britt           Vianen                         43:21     5:15
 13  120 Klein Brinke, Gretha     Vorden                         44:00     5:54
 14  127 Smit, Allegon            Ede                           z.t.
 15  110 Everts, Marloes          Assen                         z.t.
 16  105 Boom, Mariska            Kortenhoef                    z.t.
 17  133 Wind, Birgitta           Muiderberg                    z.t.
 18  114 Hartogs, Imke            Amersfoort                     44:34     6:28
 19  128 van Steenis, Samantha    Hoogland                       45:18     7:12
 20  116 Hendriks, Lois           Hilversum                      45:22     7:16
 21  112 Haanstra, Alike          Waskemeer                      45:25     7:19
 22  108 Bramer, Ine              Hoogeveen                      46:30     8:24
 23  130 Verhoeve, Cora           Rotterdam                     z.t.
 24  101 van Beem, Mariska        Tiel                           46:37     8:31
 25  129 Timmer, Leonie           Gasselte                       47:11     9:05
 26  111 Frederiks, Susanne       Wijk bij Duurstede             52:11    14:05
 27  102 van Bekkum, Arjanne      Alphen                        z.t.
 28  107 van Boxmeer, Elly        Erp                           z.t.

De  snelheid van de winnaar is 27.559 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten