Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e INT CYCLO-CROSS HARDERWIJK

                           Uitslag Veldrit over 14 km

           voor Nieuwelingen - Grote Prijs SHIMANO op 11 Oktober 2003
                        Organisatie W.V. De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   24 Sinkeldam, Ramon         Wormer                         29:43
  2    2 Atzori, Umberto          Zorgvlied                     z.t.
  3   23 van der Sanden, Geert    Nuland                         30:05     0:22
  4    1 Ariesen, Johim           Rhenen                         30:13     0:30
  5    7 te Brake, Remco          Elst                          z.t.
  6    9 Broers, Remco            Maartensdijk                  z.t.
  7   15 Janssens, Christopher    Rhenen                         30:28     0:45
  8   21 van Loon, Richard        Baarle Nassau                  30:32     0:49
  9   34 Vermeltfoort, Coen       Schuinesloot                  z.t.
 10   13 van Horik, Savie         Lierop                        z.t.
 11   26 Stegink, Jelmer          Naarden                        30:55     1:12
 12   38 van Poppel, Boy          Poppel                        z.t.
 13   20 Lindeman, Bert-Jan       Assen                         z.t.
 14    5 Beuker, Jordy            Huizen                         31:07     1:24
 15   29 Strik, Ramon             Geldrop                       z.t.
 16   28 Stopler, Bob             Woerden                        31:18     1:35
 17   25 Smit, Mark               Geldrop                       z.t.
 18   32 Trommels, Rens           Poortugaal                     31:27     1:44
 19   11 Gaasbeek, Raymond        Veenendaal                    z.t.
 20   30 Tielemans, Niek          Maren-Kessel                  z.t.
 21    3 Bakker, Joel             Schuinesloot                   32:08     2:25
 22   14 Huenders, Mitchell       Almere                         32:37     2:54
 23   31 Timmer, Mathijs          Emmen                          32:46     3:03
 24   12 van den Heuvel, Roy      Helvoirt                       32:51     3:08
 25   36 Arts, Luca               Amersfoort                     33:07     3:24
 26   37 Sterrenburg, Tom         Echteld                        33:24     3:41
 27   19 Limburg, Stefan          Witte Paarden                 z.t.
 28   39 Bouwhuis, Patrick        Lemelerveld                    34:15     4:32
 29   33 Veldhuizen, Jonathan     Veenendaal                    z.t.
 30    6 Boschaart, Alexander     Tiel                           35:00     5:17
 31    4 van Bekkum, Frans        Alphen                        z.t.
 32   16 Lamphen, Stephan         Veenendaal                     38:11     8:28
 33   27 Stenekes, Steven         Almere                         38:40     8:57

De  snelheid van de winnaar is 28.267 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten