Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e INT CYCLO-CROSS HARDERWIJK

                           Uitslag Veldrit over 21 km

             voor Junioren - Grote Prijs SHIMANO op 11 Oktober 2003
                        Organisatie W.V. De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   24 Liebe, Enrico            Helmond                        42:50
  2    9 Dijkxhoorn, Rikke        Rijswijk                       43:15     0:25
  3   41 Verhaegh, Jan            Deurne                         43:30     0:40
  4   21 Jonkheijm, Rik           Raamsdonksveer                 43:40     0:50
  5   43 Vliegen, Patrick         Veldhoven                      43:45     0:55
  6   22 Kallenfels, Jerry        Breda                          43:50     1:00
  7   28 Mikkers, Jan             Uden                           43:55     1:05
  8   25 van der Linde,Michiel    Ruinen                         44:15     1:25
  9   16 van Grootel, Koen        Bakel                          44:17     1:27
 10   44 Wierstra, Frank          Bergum                         44:23     1:33
 11   48 Wagner, Sascha           Duitsland                      44:25     1:35
 12   32 Schwaner, Willem         Oploo                          44:33     1:43
 13   49 van Rijbroek, Djuri      Uden                           44:40     1:50
 14   45 van IJzendoorn, Rik      Tiel                           44:45     1:55
 15   33 Senders, Bart            Hapert                         44:49     1:59
 16   20 Hartogs, Ivar            Amersfoort                     45:08     2:18
 17   46 Zwekars, Rob             Tilburg                        45:15     2:25
 18   35 Sleumer, Richard         Vorden                         45:20     2:30
 19    7 Broks, Mark              St Michielsgestel              45:35     2:45
 20    2 Bennink, Teun            Beltrum                        45:39     2:49
 21   23 Kivits, Dennis           Vlijmen                        45:45     2:55
 22   36 Solberg, Mark            Neerbeek                       45:47     2:57
 23   15 Groote Punt, Henk-Jan    Rossum                         45:50     3:00
 24   38 Timmer, Paul             Gasselte                       46:00     3:10
 25    4 Bouwens, Sander          Putten                         46:10     3:20
 26   39 van Veen, Jorn           Losser                        z.t.
 27   14 Gorissen, Davy           Bocholtz                       46:20     3:30
 28    6 Brinkhuis, Rolf          Zevenaar                       46:26     3:36
 29   34 Sikking, Frank           Driebergen                     46:30     3:40
 30   29 Motshagen, Mattijn       Nijkerk                        46:33     3:43
 31   11 Everts, Hans             Assen                         z.t.
 32    1 van Bekkum, Rob          Alphen                        z.t.
 33   10 Egberink, Roderik        Kortenhoef                    z.t.
 34   50 du Prie, Mick            Amersfoort                    z.t.
 35   18 Haanstra, Alle           Waskemeer                      46:50     4:00
 36    8 van Coolwijk, Vince      Amsterdam                     z.t.
 37    3 van Berkel, Patrick      Groesbeek                     z.t.
 38   26 Marcelis, Tom            Eindhoven                      48:00     5:10
 39   51 Looymans, Rob            Geldrop                        48:12     5:22
 40   27 Meijer, Jeffrey          Nieuwegein                     48:40     5:50
 41   42 Verhaegh, Harm           Deurne                         49:06     6:16
 42   13 Frederiks, Richard       Wijk bij Duurstede             49:10     6:20
 43    5 Boveree, Tom             Laren                         z.t.
 44   54 Pol, Jori                Haarlem                        49:35     6:45
 45   12 Franken, Bernard         Nunspeet                       49:57     7:07
 46   52 Kerkhof, Olaf            Achterveld                     50:15     7:25
 47   17 van Gurp, Freek          Breda                          51:00     8:10
 48   37 van de Streek, Arnold    Oldebroek                     z.t.
 49   19 Haanstra, Hielke         Waskemeer                     z.t.
 50   30 van Nistelrooij, Martijn Nuland                        z.t.

De  snelheid van de winnaar is 29.416 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten