Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e INT CYCLO-CROSS HARDERWIJK

                           Uitslag Veldrit over 21 km

         voor Amateurs A en B - Grote Prijs SHIMANO op 11 Oktober 2003
                        Organisatie W.V. De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   73 Slot, John               Bornebroek                     43:38
  2   13 Borsboom, Emiel          Woerden                        43:53     0:15
  3   64 van Oorschot, Aschwin    Heeswijk-Dinther               43:55     0:17
  4   10 Blom, Luit               Oudewater                      44:03     0:25
  5   23 van Eck v.d Sluijs, Luc  Goes                           44:11     0:33
  6   56 Loman, Marco             Laren                          44:20     0:42
  7   57 van Londen, Adriaan      Tiel                           44:35     0:57
  8   50 van Korven, Ton          Diessen                       z.t.
  9   69 Rotteveel, Leon          's-Gravenhage                  44:40     1:02
 10   37 Hofstede, Harrie         Zeewolde                       44:45     1:07
 11   87 Weerman, Jannes          Nijeholtwolde                 z.t.
 12   66 Quint, Cees              Tiel                          z.t.
 13   54 Leemreize, Bonnie        Beltrum                       z.t.
 14   11 Bos, Hidde               IJsselstein                   z.t.
 15    4 van Baak, Martin         Montfoort                     z.t.
 16    2 Ariesen, Dick            Rhenen                        z.t.
 17   18 van der Bruggen, Dick    Oijen                         z.t.
 18   59 Manders, Maarten         Herpen                        z.t.
 19   42 de Jong, Freek           Deil                          z.t.
 20   52 Lammertink, Johnny       Wierden                       z.t.
 21   53 Langeveld, Rob           Nieuw Vennep                  z.t.
 22  100 Roelofs, Theo            Heemstede                     z.t.
 23   41 Janssen, Jos             Wijchen                       z.t.
 24   74 Spek, John               Waddinxveen                   z.t.
 25    6 Bastemeijer, Ronald      Poortugaal                    z.t.
 26   71 Scholtens, Rick          Swifterband                   z.t.
 27   95 Zoomers, Eric            Oudewater                     z.t.
 28    1 Alberts, Nico            Delft                         z.t.
 29   43 Jongeling, Gijs          Best                          z.t.
 30   68 Reitsma, Peter           Nieuw-Vennep                  z.t.
 31   35 van Herwijnen, Jan       Amsterdam                     z.t.
 32   17 Broks, Franco            Boxtel                        z.t.
 33   29 Gerritsen, Willard       Uithoorn                      z.t.
 34   70 Rijkers, Dennis          St. Michielsgestel            z.t.
 35   61 Moerman, Xander          Lexmond                       z.t.
 36   25 Engbers, Henny           Enschede                      z.t.
 37   72 Slager, Hans             Rhenoy                        z.t.
 38   46 Klaassen, Rob            Wehl                          z.t.
 39    8 Besemer, Bart            Leuvenheim                    z.t.
 40   45 Keppel, Gerrit           Beesd                         z.t.
 41   32 ter Haar, Johnny         Elst                          z.t.
 42   79 Thorig, David            St. Michielsgestel            z.t.
 43   51 Lambinon, Gerard         Alblasserdam                  z.t.
 44   16 den Braven, Arie         Nieuwegein                    z.t.
 45   20 van der Burgt, Harrie    Oss                           z.t.
 46   67 van Reenen, Barrie       Harderwijk                    z.t.
 47   83 van der Vegt, Michel     Kampen                        z.t.
 48   99 Fenneman, Andre          Wehl                          z.t.
 49   89 vd Westenaken, Frank     St Michielsgestel             z.t.
 50   81 Valk, Henk Jan           Den Bosch                     z.t.
 51   55 Lodder, Michel           Tiel                          z.t.
 52   76 Spijker, Roy             Goor                          z.t.
 53   77 Stenzel, Michael         Herford (Dld)                 z.t.
 54   97 Veltman, Frank           Almere                        z.t.
 55   27 van Eijk, Hans           Nieuw-Vennep                  z.t.
 56   19 van Brummen, Richard     Oldebroek                     z.t.
 57   34 van der Ham, Harald      Gouda                         z.t.
 58   75 van Spanje, Robert       Montfoort                     z.t.
 59   91 van de Wiel, Lambert     Berlicum                      z.t.
 60   31 de Groot, Eric           Reeuwijk                      z.t.
 61   24 Elshof, Haico            Kilder                        z.t.
 62   65 Pennings, Ton            Berlicum                      z.t.
 63    9 te Boekhorst, Wander     Gaanderen                     z.t.
 64   44 Jonkheijm, Bas           Terneuzen                     z.t.
 65   63 Noiret, Pierre           Apeldoorn                     z.t.
 66   14 Boveree, Bennie          Laren                         z.t.
 67   62 de Moor, Marco           Ulft                          z.t.
 68   92 Wiercx, Rogier           Houten                        z.t.
 69   93 van Willigenburg, Robert Utrecht                       z.t.
 70   21 Calis, Richard           Hilversum                     z.t.
 71   88 Wennekes, Theo           Dodewaard                     z.t.
 72   38 op 't Hoog, Mike         St Michielsgestel             z.t.
 73   48 Knip, Raimon             Hilversum                     z.t.
 74   82 Veenstra, Meinte         Hoogland                      z.t.
 75   12 Boom, Co                 Kortenhoef                    z.t.
 76   94 de Wit, Frans            Zutphen                       z.t.

De  snelheid van de winnaar is 28.877 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten