Bron: Spread sheet Willem Dielemans

Jeugdtoernooi Nieuwkuijk
11 Mei 2003


Categorie 1 Jongens
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 19 Thijs Leygraaff Uithoornse WTC 27165 2 20 Tommy Oude Elferink Uithoornse WTC 17026 3 26 Piotr Havik GRTC Excelsior 17457 4 3 Jan David de Haan Drachten W.V. 0 5 13 Sam Oomen TWC Pijnenburg 27159 6 6 Michael Groeneveld HSV de Kampioen 17301 7 14 Robert Polak TWC Pijnenburg 17205 8 29 Wiebe Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel dagk. 9 25 Koen van Baartwijk RSC de Zuidwesthoek 18142 10 12 Bart Rullens WC de Pedaalridders 17831 11 24 Jeroen Veeke RSC de Zuidwesthoek 17535 12 21 Jeroen van Pierre Uithoornse WTC 27076 13 10 Patrick Kramer DRC de Mol 17304 14 2 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17858 15 22 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17528 16 28 Boy Sanders TWC. Maaslandster dagk. 17 23 Jordy Talboom RSC de Zuidwesthoek 17524 18 9 Dick Janssen WC Midden Limburg 17738 19 11 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17405 20 17 Davey van Dal Team Brabant 2000 18049 21 18 Skliba Ruben Team Brabant 2000 18134 22 27 Darryl Smits RTC Buitenlust 17852
Categorie 1 Meisjes
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 85 Sabrina Stultiens RTC Buitenlust 19182 2 92 Vera van Zetten WV Schijndel 19038 3 95 Rowena van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 19106 4 101 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19009 5 83 Helena van Leijen JvR de Batauwers 19158 6 86 Britt Teunissen RTC Buitenlust 19181 7 91 Anouk van Kessel TWC Pijnenburg 19070 8 80 Brenda Van Steenis GWC de Adelaar 19048 9 82 Petra van Ijzendoorn JvR de Batauwers aang. 10 98 Lindy Boereboom TWC Pijnenburg 29013 11 87 Kimberly Baijens TWC de Kempen 19149 12 90 Karlijn Sprangers WC de Pedaalridders 19018 13 81 Renate Welle GWC de Adelaar 19047 14 94 Eline van Padua Team Brabant 2000 19189 15 89 Lieke Van Dongen WC de Pedaalridders 19019 16 99 Cynthia v.d. Brug WSV Emmen 19098 17 96 DaniŽlla Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19108 18 100 Monique v.d. Brug WSV Emmen 19099 19 84 Ilse Miltenburg JvR de Batauwers 19030 20 93 Elke Boelens TWC de Kempen dagk.
Categorie 2 Jongens
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 81 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 17367 2 90 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17539 3 71 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17063 4 72 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17865 5 80 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17073 6 78 Bram Sprangers WC de Pedaalridders 17127 7 83 Ian Kastelijn WV Schijndel 17228 8 85 Sean Martens Team Brabant 2000 17877 9 74 Sjors Dekker West Frisia 17035 10 73 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17861 11 82 Danny Thielen TWC Pijnenburg 17912 12 91 Nicky Vis U.W.T.C. 27193 13 70 Jan-Willem Welter GWC de Adelaar 17272 14 86 Ron van Padua Team Brabant 2000 17878 15 77 Roald Groeneweg DRC de Mol 17607 16 75 Angelo Fekken TWC de Kempen 17666 17 89 Teun Schriks WV Uden 17087
Categorie 2 Meisjes
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 23 Evelyn Fekken TWC de Kempen 19148 2 31 Melissa van Pierre Uithoornse WTC 19113 3 28 Anke van Aaken TWC Het Snelle Wiel 19214 4 30 Maxime Schreurs Team Brabant 2000 19239 5 22 Kaylee van Deursen TWC de Kempen 19220 6 32 Chantal Verstraten RSC de Zuidwesthoek 19107 7 20 Ellen Van IJzendoorn JvR de Batauwers 19157 8 33 Karen Elzing WSV Emmen 19103 9 21 Mandy van Leijen JvR de Batauwers 19159 10 24 Lieke Verhoeven TWC de Kempen 19146 11 34 Sherlin Smits R&TC Buitenlust 19263 12 25 Kyara Vlake TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19246
Categorie 3 Serie 1
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 76 Kelly Markus LWV Swift 19028 2 57 Erwin Broers GWC de Adelaar 17276 3 65 Binne Pier de Haan Drachten W.V. 0 4 70 Justin Schless DRC de Mol 17124 5 59 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 17208 6 61 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17089 7 64 Mike Teunissen RTC Buitenlust 17851 8 85 Raymon van de Brug WSV Emmen 17517 9 82 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17536 10 83 Maaike Hoek AWV de Zwaluwen 19089 11 67 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17481 12 73 Jeroen Meyers TWC Pijnenburg 17070 13 62 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17720 14 80 Marjolein Claessen RSC de Zuidwesthoek 19105 15 60 Ashley Sittrop LWV Swift 17182 16 63 Nadine Liebe RTC Buitenlust 19180 17 81 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17954 18 78 Mike Oudshoorn Uithoornse WTC 17100 19 72 Jeffrey Verschuren WC de Pedaalridders 27006 20 58 Erik Schouten GWC de Adelaar 17979 21 86 Lauran Beijens TWC Pijnenburg 27096 22 68 Joost Potting TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17040 23 77 Rowan Bax Team Brabant 2000 17397 24 79 Wout Pennings Uden WV aang. 25 71 Maartje van Oorschot WC de Pedaalridders 19271 26 74 Robbie Gevers WV Schijndel 17220 27 69 Sjors Dahmen WC Midden Limburg 17801
Categorie 3 Serie 2
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 28 Adrik Elzing WSV Emmen 17519 2 10 Gert-Jan Bosman WSV Emmen 17140 3 4 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17191 4 7 Jermaine Post RTV De Bollenstreek 19031 5 20 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17932 6 3 Rodny Stuyt RWC Ahoy 17955 7 19 Tessa Steenbakkers WV Schijndel 19037 8 26 Tim Theunis RSC de Zuidwesthoek 17538 9 2 Mitchel Kooyman RWC Ahoy 17209 10 22 Erik Timmermans Team Brabant 2000 17718 11 21 Lotte Van Hoek Team Brabant 2000 19228 12 29 Robin Leygraaff U.W.T.C. 18110 13 6 Luc Schepers W.C.L. Bergklimmers 17211 14 11 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17480 15 15 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17126 16 9 Lana Verberne RTC Buitenlust 19184 17 5 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17899 18 17 Djago Smits TWC Pijnenburg 27021 19 12 Ramon Hermans TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17042 20 13 Brian Mulder ZRTC Theo Middelkamp 17580 21 18 Erik Lathouwers WV Schijndel 17219 22 25 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17527 23 27 Jalisa van Vugt RSC de Zuidwesthoek 19223 24 16 Mitchell Maas TWC Pijnenburg 18036
Categorie 4 Serie 1
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 67 Jessie Daams TWC de Kempen 19147 2 79 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17934 3 83 Laury Timmermans Team Brabant 2000 19155 4 60 Ron Gerritse JvR de Batauwers 17093 5 93 Francis Keizer R en TV de Zwaluwen 19091 6 63 Dennis Stultiens RTC Buitenlust 17859 7 62 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856 8 77 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17236 9 76 Daan Rijkers WV Schijndel 17232 10 59 Amy Pieters HSC de Bataaf 19029 11 89 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 18015 12 78 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 17935 13 87 Jaap Schriks WV Uden 17086 14 66 Evert Daams TWC de Kempen 17673 15 90 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17531 16 70 Dion Vanhommerig TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17109 17 68 Bianca Dodemont TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 19090 18 86 Etienne v.d. Elzen WV Uden 18009 19 74 Linsey Thielen TWC Pijnenburg 19202 20 84 Roel van Brussel TWC Tempo 17108 21 73 Stijn de Laat TWC Pijnenburg 17072 22 81 Henri van Doremalen Team Brabant 2000 27162 23 91 Ingmar Uytdewilligen RSC de Zuidwesthoek 17534 24 64 Niels Dekker West Frisia 17034 25 61 Boris Vrielink Bergklimmers W.C. aang. 26 71 Guus Janssen WC Midden Limburg 17408 27 82 Jarno van Heist Team Brabant 2000 dagk. 28 58 Jarno Janssen GWC de Adelaar 17978 29 88 Michelle Snaterse WV Uden 19142
Categorie 4 Serie 2
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 24 Barry Markus LWV Swift 17185 2 16 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17364 3 31 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17532 4 35 Nicole Pieters LWV Swift 19026 5 10 Gert Lodewijks TWC de Kempen 17677 6 27 Robbert de Greef R en TC Trap met Lust 17132 7 33 Ricardo van de Klundert RSC de Zuidwesthoek 17530 8 6 Martijn Dekkers RTC Buitenlust 17862 9 30 Triston Martens WV Uden 17084 10 11 Melanie van Lieshout OWC de Komeet 19092 11 8 Glenn Roberts West Frisia 17802 12 32 Jorinda de Heer RSC de Zuidwesthoek 19222 13 28 Anne van de Beurcht WV Uden 19141 14 23 Iris Spooren TWC Het Snelle Wiel 19215 15 20 Randy Robben WV Schijndel 17234 16 36 Harmen Lubbers R en TV de Zwaluwen 18058 17 7 Lotte de Haan Drachten W.V. 0 18 17 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17730 ex 34 Yordi Paesschen RSC de Zuidwesthoek aang. ex 29 Peter Duijf WV Uden 17448 ex 22 Vicenzo Assmann TWC Het Snelle Wiel 17933 ex 26 Kevin Paymans Team Brabant 2000 27055 ex 21 Tom Verhoeven WV Schijndel 17239 ex 3 Nathalie van den Born W.C.L. Bergklimmers 19007 ex 19 Frank Lathouwers WV Schijndel 17218 ex 15 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17406 ex 2 Manuel Timmermans GRC Jan van Arckel 17345 ex 4 Kevin Hazelhof W.C.L. Bergklimmers 17212
Categorie 5
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 64 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17312 2 30 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17365 3 54 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 18014 4 24 Floris van der Sluijs WC Midden Limburg 17410 5 41 Wesley Kreder LWV Swift 17181 6 63 Arlan Smit R en TC Trap met Lust 17129 7 13 Mitchell Boet RTC de Hoekse Renners 17394 8 58 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17864 9 32 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17206 10 48 Denise van Pierre Uithoornse WTC 19112 11 20 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17006 12 60 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17860 13 56 Esmee Janssen RSC de Zuidwesthoek 19109 14 37 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17233 15 40 Sander Kreder LWV Swift 17180 16 51 Harm van der Sanden WV Uden 17249 17 65 Yvonne Kuiper AWV de Zwaluwen 19055 18 27 Yannick Coenders ASC Olympia 17357 19 38 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17237 20 34 Thijs Van De Schoot TWC Pijnenburg 17204 21 2 Mark Welle GWC de Adelaar 17270 22 16 Gillius Bogers TWC de Kempen 17664 23 36 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17231 24 67 Rico Wientjes R en TV de Zwaluwen 18079 25 11 Axel Post RTV De Bollenstreek 17193 26 35 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17224 27 28 Charlotte van Loon WC de Pedaalridders 19058 28 9 Mitch Pluijmaekers W.C.L. Bergklimmers 17800 29 42 Ashley Spierings LWV Swift 19027 30 6 Tommy van Beem JvR de Batauwers 17091 31 10 Brian Rutjens WC Bergklimmers 18112 32 12 Tom Flohr WV Breda-Knooppunt 17148 34 55 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17540 35 47 Bas Oude Elferink Uithoornse WTC 17027 36 33 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17366 37 31 Daan Meijers TWC Pijnenburg 17071 38 15 Erik Bierens TWC de Kempen 17665 39 68 Max Kort LWV Swift 18023 40 23 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17591 41 49 Kevin Regelink Uithoornse WTC 27004 42 61 Nick Bierens TWC de Kempen 17676 43 45 Pieter Span Team Brabant 2000 17968 44 26 Stefan Kramer DRC de Mol 17305 45 7 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17898 46 53 Jurrien Bosters RSC de Zuidwesthoek 17541 47 5 Marco de Koter HSC de Bataaf 17062 48 14 Kenny Nijssen HSV de Kampioen 17055 49 4 Pieter-Pascal Heyligers HSC de Bataaf 17067 50 52 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17697 51 44 Lisanne Huijs Team Brabant 2000 19156 52 39 Lisa Verhoeven WV Schijndel 19035 53 25 Lars Groeneweg DRC de Mol 17608 54 66 Jochem Pennings WV Uden 18084 55 62 Henke Heldens WV de Maaskant 17116
Categorie 6
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 3 Roy Pieters HSC de Bataaf 17069 2 33 Wesley Schless DRC de Mol 17123 3 39 Maurice de Bekker WV Schijndel 17223 4 65 Dennis Souverein HSV de Kampioen 17052 5 66 Sander Stiegelis ZRTC Theo Middelkamp 17590 6 29 Xavier Vlake TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17044 7 44 Aart Spooren TWC Het Snelle Wiel 17931 8 13 Robbin Oost WSV Emmen 17509 9 40 Jordy van Erp WV Schijndel 18091 10 61 Niels Rullens RSC de Zuidwesthoek 17752 11 5 Tamara Blom JvR de Batauwers 19011 12 58 AndrŤ Weijers WV Uden 17082 13 43 Sonny Steenbakkers WV Schijndel 17238 14 68 Samantha van Steenis GWC de Adelaar 19049 15 6 Tamor Hartogs JvR de Batauwers 17192 16 55 Carel Voges HSK Trias 17613 17 38 Kim van Poppel TWC Pijnenburg 19071 18 49 Maurits Bekkema Team Brabant 2000 18045 19 62 Jack Simons RSC de Zuidwesthoek 17525 20 18 Bjorn Kerssenberg TWC de Kempen 17753 21 47 Niels Baars Team Brabant 2000 17399 22 37 Gydo Pelders TWC Pijnenburg 17207 23 54 Sten Prins R en TC Trap met Lust 17130 24 60 Jeroen Claessen RSC de Zuidwesthoek 17529 25 63 Els Broekhuis AWV de Zwaluwen 19163 26 8 Dennis Visschedijk JvR de Batauwers 17088 27 25 Sonny Lardenoije TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17043 28 16 Danny Boelens TWC de Kempen 17660 29 53 Mitch van Bergen TWC Tempo 17767 30 9 Ramon Claassen W.C.L. Bergklimmers 17389 31 45 Robbert van Ede WV Het Stadion 17401 32 21 Ralf Verhoeven TWC de Kempen 17659 33 41 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17217 34 20 Rolf Sleddens TWC de Kempen 17674 35 30 Dimitri Mulder ZRTC Theo Middelkamp 17579 36 23 Remco Peters WV de Maaskant 17117 37 36 Tommy Groffen TWC Pijnenburg 17074 38 34 Ruben Dorren ASC Olympia 17358 39 64 Lennart Blok Westland Wil Vooruit 17368 40 51 Tim Van Wijk Team Brabant 2000 17398 41 67 Chantal Blaak PRC Delta 19080 42 14 Nick Hager West Frisia 17679 43 11 Daan van Moorsel RTC Buitenlust 17855 44 48 Mark von Banniseht Team Brabant 2000 dagk. 45 35 Geoffry Faas ASC Olympia 17359 46 57 Linda Schriks WV Uden 19008
Categorie 7
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging Licentie 1 36 DamiŽn Spierings LWV Swift 17184 2 16 Jeff Vermeulen PRC Delta 17440 3 23 Ritchie Motkť TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17077 4 42 Joel Verlee Team Brabant 2000 18116 5 51 Peter Kort LWV Swift 18024 6 1 Jordy Beuker GWC de Adelaar 17275 7 19 Rik Dam TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17081 8 17 Remmert Meijer WSV Emmen 17522 9 27 Glenn van Gool DRC de Mol 17762 10 46 Twan van den Brand WV Uden 17252 11 47 BjŲrn-Jan Aardoom WC de Waardrenner 17308 12 6 Ferdi Gerritse JvR de Batauwers 17092 13 37 Sander de Graaff Team Brabant 2000 17896 14 13 Rob van der Velde WV Breda-Knooppunt 17151 15 49 Lennart Weerts RETO 17552 16 2 Dimitri Veerman GWC de Adelaar 17273 17 3 Matthijs Mulckhuijse GRC Jan van Arckel 17171 18 22 Jeroen Mom TWC. Maaslandster-Zuid Limburg 17119 19 14 Jorrit Hermans RTC Buitenlust 17564 20 8 Patrick Hupkens W.C.L. Bergklimmers 17058 21 15 Yorick van Horik RTC Buitenlust 17853 22 38 Roy van de Heuvel Team Brabant 2000 17969 23 40 Jimmy Pluimakers Team Brabant 2000 18050 24 18 Carlo Dekker Hoornse Ren en Toerclub 17341 25 44 Jan Coolen R en TC Trap met Lust 17133 26 4 Mariska van Beem JvR de Batauwers 19010 27 29 Bas Persoons TWC Pijnenburg 18035 28 48 Pim van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17526
OUDERS
uitsl. rugnr Voornaam Naam Vereniging 1 103 Theo Wennekes Batauers 2 119 Albert Ketelaars Schijndel 3 114 Wilfried Martens Team Brabant 2000 4 120 Hans Daams de Kempen 5 117 Noud Persoons Pijnenburg 6 105 Leon Meijers Pijnenburg 7 116 Johan Bosters Zuid West hoek 8 118 Hans van Beem Batauers 9 113 Rob van Hoek Team Brabant 2000 10 110 Henk Regelink U.W.T.C. 11 104 Rob Bosman Emmen 12 107 Henk Bekkema Team Brabant 2000 13 115 Antoine Aarts Team Brabant 2000 14 108 Rino Leijgraaf U.W.T.C. 15 102 Henk Maas Pijnenburg 16 106 Frank Paymans Team Brabant 2000 17 111 Gea Regelink U.W.T.C.
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans