Bron: Criterium systeem Angelo van der Sijpt

30e Jeugdronde Lieshout
Landelijk Jeugd Toernooi op 25 Mei 2003


Categorie 1 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 19 Tommy Oude Elferink U.W.T.C. 11.21 17026 2 16 Wiebe Hoogstee TWC Het Snelle Wiel 3 20 Koen van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 18142 4 15 Max Hendrikx TWC Het Snelle Wiel 17937 5 25 Jorg Eising WSV Emmen 17135 6 1 Britt Teunissen (m) RTC Buitenlust 19181 7 14 Patrick Kramer DRC de Mol 17304 8 4 Kimberly Baijens (m) TWC de Kempen 19149 9 22 Natasja Koenen (m) Westland Wil Vooruit 19231 10 23 Hans Reesink WV de Peddelaars 17813 11 7 Helena van Leijen (m) JvR de Batauwers 19158 12 24 Nilsa Harteveld (m) WV de Jonge Renner 19034 13 11 Karlijn Sprangers (m) WC de Pedaalridders 19018 14 6 Agnes Eindhoven (m) R&TC de Hoekse Renners 15 3 Kaj Hoogenboom De Spartaan 17945 16 12 Lieke van Dongen (m) WC de Pedaalridders 19019 17 8 Ilse Miltenburg (m) JvR de Batauwers 19030
Categorie 1 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 20 Thijs Leygraaff U.W.T.C. 11.12 18151 2 9 Anouk van Kessel (m) TWC Pijnenburg 19070 3 3 Vera van Zetten (m) WV Schijndel 19038 4 1 Robbie van Bakel RTC Buitenlust 17858 5 2 Sabrina Stultiens (m) RTC Buitenlust 19182 6 19 Nick Jongerius PRC Delta 17437 7 18 Nelleke Blaak (m) PRC Delta 19081 8 7 Brecht Schepmans TWC de Kempen 17671 9 27 Ivar Moeleker ZRTC Theo Middelkamp 18074 10 11 Solveig Riesebeek JvR de Batauwers 19009 11 12 Petra van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 12 22 Michael Groeneveld HSV de Kampioen 17301 13 28 Bram van Berkensteijn LWV Swift dagkaart 14 14 Lucie Leenaars (m) WC de Pedaalridders 19017 15 6 Suzanne Hoogenboom (m) De Spartaan 19205 16 21 Jordy Talboom RSC de Zuidwesthoek 17524 17 15 Tom van Groesen WC de Pedaalridders 17405 18 24 Dick Janssen WC Midden-Limburg 17738 19 10 Chantal Den Hartog (m) RTC de Hoekse Renners 19074 20 16 Cenzio van Rees DRC de Mol 17760 21 17 Nicky Monster DRC de Mol 17605 22 25 FabiŽnne van Asten (m) WC Midden Limburg 29020 23 13 Ruben Skliba Team Brabant 2000 24 26 Danny Winters WV Eemland 18121
Categorie 2 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 15 Fabrizio Korsman PRC Delta 13:10 17438 2 6 Jasper de Laat TWC Pijnenburg 17073 3 8 Robert Rombout RTC de Hoekse Renners 17687 4 1 Ian Kastelijn WV Schijndel 17228 5 7 Dennis van Iersel TWC Pijnenburg 17075 6 17 Dylan Jaspers RSC de Zuidwesthoek 17533 7 20 Paul Reesink WV de Peddelaars 17807 8 22 Pierre van Oerle WV de Jonge Renner 17107 9 18 Viktor van der Borst WV Breda Knooppunt 17095 10 13 Gerd de Keijzer TWC Het Snelle Wiel 17936 11 16 Roy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17528 12 5 Lieke Verhoeven (m) TWC de Kempen 19146 13 9 Teun Schriks WV Uden op 1 ronde 17087
Categorie 2 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 7 Danny van Poppel TWC Pijnenburg 15:01 17367 2 18 Dylan Groenewegen HSC de Bataaf 17063 3 1 Twan Brusselman RTC Buitenlust 17865 4 11 Sean Martens Team Brabant 2000 17877 5 19 Melissa van Pierre (m) U.W.T.C. 19113 6 16 Sabine Rijkers (m) TWC Het Snelle wiel 19218 7 12 Maxime Schreurs (m) Team Brabant 2000 19239 8 14 Tristan Sint Nicolaas DRC de Mol 17303 9 15 Davy Monster DRC de Mol 17606 10 24 Remy Ollebek DTS 17628 11 8 Erik Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17684 12 17 Koen Bassa RC Jan van Arckel 17344 13 9 Ellen Van IJzendoorn (m) JvR de Batauwers 19157 14 2 Douwe Verberne RTC Buitenlust 17861 15 6 Danny Thielen TWC Pijnenburg 17912 16 10 Mandy van Leijen (m) JvR de Batauwers 19159 17 21 Floor van Lin (m) WC de Maaskant 19015 18 23 Luuk Meerts WC Midden Limburg 27153 19 5 Veronique Tolleman (m) ZRTC Theo Middelkamp 19201
Categorie 3 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 21 Friso Roscam Abbing RWC Ahoy 20:49 17208 2 4 Fabian Ammerlaan RRC de Pedaalridders 17925 3 7 Wilco van Beusekom JvR de Batauwers 17191 4 31 Tjapco Epskamp WV Eemland 17376 5 24 Kevin Jansen RSC de Zuidwesthoek 17539 6 27 Tim Theunis RSC de Zuidwesthoek 17538 7 1 Lana Verberne (m) RTC Buitenlust 19184 8 8 Lars van der Zijden JvR de Batauwers 17720 9 6 Andreas Prinzie TWC de Kempen 17668 10 29 Wesley van Lieshout OWC de Komeet 17481 11 28 Mitchel van Lieshout OWC de Komeet 17480 12 11 Luc Schepers WC Bergklimmers 17211 13 30 Nils Beukers Westland Wil Vooruit 17882 14 14 Ymke Stegink (m) de Jonge Adelaar 19046 15 5 Niels Hoogenboom de Spartaan 17917 16 13 Wout Pennings WV Uden op 1 ronde 18085 17 20 Roy Bierens TWC Het Snelle Wiel 17932 18 23 Mike Oudshoorn U.W.T.C. 17100 19 33 Luuk Goos WV de Jonge Renner 17025 20 9 Rowan Bax Team Brabant 2000 17397 21 25 Jordy De Ryck RSC de Zuidwesthoek 17527 22 2 Erik Lathouwers WV Schijndel 17219 23 19 Priscilla Bode (m) DRC de Mol 19196 24 26 Jalisa van Vugt (m) RSC de Zuidwesthoek 19223 25 3 Rolf Meuleman WV Schijndel 17230 26 18 Roald Groeneweg DRC de Mol 17607 27 12 Jorn Hunink WV Uden 17251 28 34 Niels van Oosterhout WV de Jonge Renner 17451
Categorie 3 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 1 Mike Teunissen RTC Buitenlust 21:15 17851 2 34 Erwin Broers de Jonge Adelaar 17276 3 20 Justin Schless DRC de Mol 17124 4 11 Oscar Riesebeek JvR de Batauwers 17089 5 27 Jorick de Heer RSC de Zuidwesthoek 17954 6 19 Iris Ockeloen (m) DRC de Mol 19054 7 15 Jermaine Post (m) RTC de Bollenstreek 19031 8 28 Deny Talboom RSC de Zuidwesthoek 17536 9 24 Rodney Stuyt RWC Ahoy 17955 10 25 Arjan Blaak PRC Delta 17430 11 23 Mitchel Kooyman RWC de Ahoy 17209 12 16 Lars Homan DTS 17884 13 14 Lotte Van Hoek (m) Team Brabant 2000 19228 14 12 Robin Wennekes JvR de Batauwers 17899 15 2 Nadine Liebe (m) RTC Buitenlust 19180 16 10 Jesper Noordzij RTC de Hoekse Renners 17396 17 18 Bart van Dongen WC de Pedaalridders 17126 18 31 Ocke van Boxtel WV de Jonge Renner 17893 19 21 Sanne van Gorsel (m) DRC de Mol 19173 20 8 Borga Bostelaar de Spartaan 17914 op 1 ronde 21 13 Erik Timmermans Team Brabant 2000 17718 22 5 Tessa Steenbakkers (m) WV Schijndel 19037 23 7 Brian Mulder ZRTC Theo Middelkamp 17580 24 6 Luca Franken RRC de Pedaalridders 17712 25 22 Laura Meurs (m) DRC de Mol 19172 26 29 Joost Potting Maaslandster / Zuid Limburg 17040 27 17 Brandon van Son WV Uden 17892 28 4 David Salwegter RTC Buitenlust 17854 29 33 Danny Jaspers WV Breda Knooppunt 17097
Categorie 4 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 39 Quintero Bloemers HSC de Bataaf 26:11 2 15 Cornť van Kessel TWC Pijnenburg 17364 3 12 Gert Lodewijks TWC de Kempen 17677 4 21 Anne van de Beurcht (m) WV Uden 19141 5 1 Dennis Stultiens R&TC Buitenlust 17859 6 32 Bryan Kouwenbergh RSC de Zuidwesthoek 17531 7 4 Orry de Beer WV Schijndel 17221 8 9 Birgit Lavrijssen (m) ZRTC Theo Middelkamp 19124 9 3 Koen van Roosmalen WV Schijndel 17236 10 27 Francis Keizer (m) Doetinchem 19091 11 19 Nick Tapperwijn DTS 17447 12 33 Tom Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 18015 13 38 SamuŽl Smit WV het Stadion 17928 14 37 Dajo Sanders Maaslandster / Zuid Limburg 18032 15 26 Rik van Aaken TWC Het Snelle Wiel 17935 16 34 Yordi Paesschen RSC de Zuidwesthoek 17900 17 31 Robin Leygraaff U.W.T.C. 18110 18 17 Kim de Baat (m) RTC de Buitenlust 19013 19 22 Jaap Schriks WV Uden 17086 20 2 Tom Verhoeven WV Schijndel 17239 21 24 DaniŽlle Lommers (m) DRC de Mol 19166 22 28 Manuel Timmermans RC Jan van Arckel 17345
Categorie 4 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 8 Jessie Daams (m) TWC de Kempen 19147 2 25 Evert Hoogsteen TWC Het Snelle Wiel 17934 3 1 Tim Opdam RTC Buitenlust 17856 4 6 Kevin Olie RRC de Pedaalridders 17924 5 14 Laury Timmermans Team Brabant 2000 19155 6 29 Maikel Elsten RSC de Zuidwesthoek 17532 7 15 Youri Konings DTS 17442 8 11 Jan van Vliet TWC Pijnenburg 17730 9 23 Iris Spooren (m) TWC Het Snelle Wiel 19215 10 36 Bianca Dodemont (m) Maaslandster / Zuid Limburg 19090 11 5 Gino Janssen RRC de Pedaalridders 17404 12 10 Thijs van Bree TWC Pijnenburg 17731 13 26 Harmen Lubbers RTV de Zwaluwen 18058 14 32 Melanie van Lieshout (m) OWC de Komeet 19092 15 27 Hugo Haak RC Jan van Arckel 17970 16 3 Randy Robben WV Schijndel 17234 17 17 Nathalie van den Born (m) WC Bergklimmers 19007 18 28 Roel van Brussel Tempo BMV 17108 19 13 Stefan Rombout RTC de Hoekse Renners 17688 20 35 Cindy Clevers (m) Maaslandster / Zuid Limburg 19264 op 1 ronde 21 2 Daan Rijkers WV Schijndel 17232 22 20 Peter Duijf WV Uden 17448 23 4 Frank Lathouwers WV Schijndel 17218 24 21 Tijs van Groesen WC de Pedaalridders 17406 25 22 Pim van der Pas DRC de Mol 18105 26 37 Guus Janssen WC Midden-Limburg 17408
Categorie 5 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 46 Tijmen Eising WSC Emmen 27:45 17145 2 25 Michael Vingerling PRC Delta 17018 3 40 Bas ter Woord WV de Peddelaars 17805 4 33 Tomas van der Borst WV Breda Knooppunt 17094 5 14 Jeffrey Kuijpers TWC Pijnenburg 17365 6 29 Barry Groenendijk RSC de Zuidwesthoek 18014 7 35 Pim Bazuin Westland Wil Vooruit 17626 8 15 Stefan den Hartog RTC de Hoekse Renners 17395 9 2 Rick van Deursen RTC Buitenlust 17860 10 38 Brian van Goethem WV Zeeuws-Vlaanderen 17428 11 18 Yoeri Havik DTS 17446 12 12 Thomas Polak TWC Pijnenburg 17206 13 37 Arjan Smit Trap Met Lust 17129 14 6 Roy van Rijzingen WV Schijndel 17233 15 31 Lex van der Burgt OWC de Komeet 17006 16 26 Bas Oude Elferink U.W.T.C. 17027 17 5 Stefan van den Bergh WV Schijndel 17224 18 19 Jasper Mandjes DTS 17444 19 16 Mitchell Boet RTC de Hoekse Renners 17394 20 39 Ivo Stronks WV de Peddelaars 17809 21 23 Rico Wientjes RTV de Zwaluwen 18079 22 27 Jurrien Bosters RSC de Zuidwesthoek 17541 23 21 Mitch Pluijmaekers WC Bergklimmers 17800 24 36 Ronald Dijkhuizen WV het Stadion 18004 25 4 Bram van den Oetelaar WV Schijndel 17231 26 17 Reinier de Groot JvR de Batauwers 17898 op 1 ronde 27 43 Max van der Linden WV de Jonge Renner 17028 28 9 Jacob de Roo ZRTC Theo Middelkamp 17587 29 45 Mark Rullens WV de Jonge Renner 17020 30 10 Davey Jansen ZRTC Theo Middelkamp 18120 31 13 Thijs Van De Schoot TWC Pijnenburg 17204 32 1 Brian Brusselman RTC Buitenlust 17864 33 3 Martijn Dekkers RTC Buitenlust 17862 34 20 Brian Rutjens WC Bergklimmers 18112 35 44 Haye van Boxtel WV de Jonge Renner 17894 36 28 Michael Vos RSC de Zuidwesthoek 17537 37 42 Bart Kouters WV de Jonge Renner 17170 38 41 Michael van Ginneken WV de Jonge Renner 17452 39 8 Ruben Torcquť ZRTC Theo Middelkamp 17589
Categorie 5 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 6 Wesley Kreder LWV Swift 27:29 17181 2 45 Wouter Wippert AWV de Zwaluwen 17312 3 48 Shanne Braspennincx WV Breda Knooppunt 19012 4 14 Sander van Iersel TWC Pijnenburg 17076 5 10 Gillius Bogers TWC de Kempen 17664 6 20 Harm van der Sanden WV Uden 17249 7 15 Tommy van Beem JvR de Batauwers 17091 8 47 Roy van den Brand WV Uden dagkaart 9 4 Chipo van der Schoot WV Schijndel 17237 10 43 Maurice Harteveld WV de Jonge Renner 17031 11 44 Marc Goos WV de Jonge Renner 17024 12 42 Migal Raaijmaakers WV de Jonge Renner 17942 13 34 Tom Flohr WV Breda Knooppunt 17148 14 7 Sander Kreder LWV Swift 17180 15 27 Roelof Lovink RTV de Zwaluwen 17804 16 41 Joris Duffhues WV de Jonge Renner 17714 17 30 Denise van Pierre (m) U.W.T.C. 19112 18 36 Job van Leeuwen Trap Met Lust 17131 19 29 Steven Cranham RWC Ahoy 18072 20 12 Erik Bierens TWC de Kempen 17665 21 13 Jeroen Rombouts TWC Pijnenburg 17366 22 16 Pieter Span Team Brabant 2000 17968 23 31 Leroy Jansen RSC de Zuidwesthoek 17540 24 18 Axel Post RTC de Bollenstreek 17193 25 24 Stefan Kramer DRC de Mol 17305 26 46 Steven Ceelen de Waardrenner 17827 27 23 Charlotte van Loon (m) WC de Pedaalridders 19058 28 8 Nick Nieuwdorp ZRTC Theo Middelkamp 17591 29 1 Dyonne Dekkers (m) RTC Buitenlust 19185 30 28 Kevin Sonneveldt RWC Ahoy 17009 31 26 Arno Brinkhuis RTV de Zwaluwen 17215 op 1 ronde 32 2 Lieke Munsters (m) RTC Buitenlust 19183 33 35 Kenny Nijssen HSV de Kampioen 17055 34 32 Kevin Boelhouwer RSC de Zuidwesthoek 17697 35 22 Pepijn Kamman de Jonge Adelaar 17277 36 17 Lisanne Huijs (m) Team Brabant 2000 19156 37 38 Bart Aalbers WV de Peddelaars 17811 38 5 Laura Panneman (m) de Spartaan 19206
Categorie 6 - Serie 1
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 12 Ralf Verhoeven TWC de Kempen 37:26 17659 2 4 Maurice de Bekker WV Schijndel 17223 3 1 Daan van Moorsel RTC Buitenlust 17855 4 29 Niels Rullens RSC de Zuidwesthoek 17752 5 15 Paul van der Ven TWC Pijnenburg 17729 6 5 Jarno Gmelich Meijling WV Flevorenners '97 17299 7 16 Frank de Reus RTC de Hoekse Renners 17393 8 26 Aart Spooren TWC het Snelle Wiel 17931 9 24 Jasper Ockeloen DRC de Mol 17307 10 35 Robert Solberg Maaslandster / Zuid Limburg 17080 11 6 Robin van Heijningen de Spartaan 17923 12 34 Ronnie Tijssen Maaslandster / Zuid Limburg 17766 13 3 Sonny Steenbakkers WV Schijndel 17238 14 13 Danny Boelens TWC de Kempen 17660 15 10 Carel Voges HSK Trias 17613 16 37 Lennart Blok Westland Wil Vooruit 17368 17 40 Jurgen van Stein Callenfels WV de Jonge Renner 17023 18 19 Tim Van Wijk Team Brabant 2000 17398 19 28 Jeroen Claessen RSC de Zuidwesthoek 17529 20 41 Rick Smolders WV de Jonge Renner 17022 21 44 Loek Zomerdijk WV Kennemerland 17348 22 32 Steef Janssens WV Breda Knooppunt 18099 23 30 Nicky Pijnenburg OWV de Komeet 17005 24 38 EfraÔm Smit WV het Stadion 17927 25 11 Bas van Gerwen TWC de Kempen 18044 26 8 Kenneth de Kraker ZRTC Theo Middelkamp 17581 op 1 ronde 27 31 Mickey Kallenfels WV Breda Knooppunt 17098 28 25 Ralph Gelens DRC de Mol 27035 29 7 Douwe Bostelaar de Spartaan 17915 30 42 Daryll Wouters WV de Jonge Renner 17453 31 23 Lars Groeneweg DRC de Mol 17608 32 9 Dimitri Mulder ZRTC Theo Middelkamp 17579 33 2 Thijs van den Oetelaar WV Schijndel 17217
Categorie 6 - Serie 2
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 21 Wesley Schless DRC de Mol 34:46 17123 2 4 Raymond Kreder LWV Swift 17179 3 6 Sander Stiegelis ZRTC Theo Middelkamp 17590 4 8 Bjorn Kerssenberg TWC de Kempen 17753 5 33 Sonny Lardenoije Maaslandster / Zuid Limburg 17043 6 12 Tommy Groffen TWC Pijnenburg 17074 7 34 Dwayne Packbeers Maaslandster / Zuid Limburg 18031 8 26 Chantal Blaak (m) PRC Delta 19080 9 24 Arian Oosthoek DRC de Mol 17125 10 35 Jesper Asselman Westland Wil Vooruit 17455 11 38 Lorenzo Cardon WV Zeeuws Vlaanderen 17901 12 41 Steven Oomen WV de Jonge Renner 17021 13 22 Esther Lommers (m) DRC de Mol 19165 14 39 Mark Schreurs WV de Peddelaars 17808 15 9 Rolf Sleddens TWC de Kempen 17674 16 37 Sten Prins Trap Met Lust 17130 17 28 Jack Simons RSC de Zuidwesthoek 17525 18 3 Sven Hesel WV Flevorenners '97 17298 19 40 Patrick Hogenkamp WV de Peddelaars 17812 20 25 Jeftha Van Ooijen RC Jan van Arckel 17842 21 20 Samantha van Steenis (m) de Jonge Adelaar 19049 22 14 Tamara Blom (m) JvR de Batauwers 19011 op 1 ronde 23 36 Robbert van Ede WV Het Stadion 17401 24 29 Esmee Janssen (m) RSC de Zuidwesthoek 19109 25 11 Kim van Poppel (m) TWC Pijnenburg 19071 26 23 Lucinda Brand (m) DRC de Mol 19053 27 32 Tobias Paulina WV Breda Knooppunt 17149 28 1 Nina Roelofs (m) WV Schijndel 19036 29 27 Mitch van Bergen Tempo BMV 17767 30 18 Linda Schriks (m) WV Uden 19008 31 2 Jason Slabbers WV Schijndel 17216
Categorie 7
Plaats Nr Naam Vereniging Lic. nr 1 52 Jeff Vermeulen PRC Delta 17440 2 60 Ritchie Motkť Maaslandster / Zuid Limburg 17077 3 40 Jelmer Stegink de Jonge Adelaar 17274 4 66 Martin van Plateringen WV het Stadion 17631 5 63 Rik Dam Maaslandster / Zuid Limburg 17081 6 64 Danny Vrolijk Westland Wil Vooruit 17454 7 41 Glenn van Gool DRC de Mol 17762 8 11 David Bostelaar de Spartaan 18011 9 45 Matthijs Mulckhuijse RC Jan van Arckel 17171 10 27 Jimmy Pluimakers Team Brabant 2000 18050 11 38 Twan van den Brand WV Uden 17252 12 47 Willy Heeneman RWC Ahoy 17881 13 73 Niki Roefs WC Midden Limburg 17409 14 68 Jan Coolen Trap Met Lust 17133 15 9 Ruben van Wiefferen WV Flevorenners '97 17200 16 33 Ferdi van Ool WC Bergklimmers 17388 17 10 Wesley LŁschen de Spartaan 17919 18 21 Michiel Groeneveld RTC de Hoekse Renners 17685 19 4 Jordy van Erp WV Schijndel 8091 20 2 Jorrit Hermans R&TC Buitenlust 17564 21 51 Dimitri Sijnesael PRC Delta 17010 22 26 Maurits Bekkema Team Brabant 2000 18045 23 56 Luuk van Dun WV Breda Knooppunt 17652 24 3 Bruce Rayer RTC Buitenlust 17946 25 62 Rico Evertz Maaslandster / Zuid Limburg 17041 26 59 Xavier Vlake Maaslandster / Zuid Limburg 17044 27 18 Bas Persoons TWC Pijnenburg 18035 28 54 Pim van Baardewijk RSC de Zuidwesthoek 17526 29 53 Andreas Ponten Tempo BMV 17879 30 15 Kevin de Vette RRC de Pedaalridders 17360 31 1 Yorick van Horik R&TC Buitenlust 17853 32 32 Kevin Knops WC Bergklimmers 17542 33 34 Patrick Hupkens WC Bergklimmers 17058 34 70 Koen Wellink WV de Peddelaars 17814 35 57 Rob van der Velde WV Breda Knooppunt 17151 36 14 Scott Bakker RRC de Pedaalridders 17895 37 65 Dion Beukeboom WTC de Amstel 17003 38 67 Remco Peters WV de Maaskant 17117 39 29 Jeroen Muskens Team Brabant 2000 18046 40 61 Jeroen Mom Maaslandster / Zuid Limburg 17119 41 42 Arnout van Wanrooij DRC de Mol 17120 42 24 Ferdi Gerritse JvR de Batauwers 17092 43 48 Andrew Cranham RWC Ahoy 18071 44 22 Mariska van Beem (m) JvR de Batauwers 19010 45 69 Martijn Masselink WV de Peddelaars 17806 46 12 Jean Scholten de Spartaan 18108
Uitslag beschikbaar gesteld door Edwin Cruijssen