Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

43e INTERNATIONALE STER VAN ZWOLLE

                       Uitslag Rit in lijn over 167,1 km

              1e Wedstrijd Topcompetitie 2003 op 22 Februari 2003
                    Organisatie: Stichting Sport Evenementen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   86 Vlijm, Mark              AXA Pro-cycling team         3:47:51
  2   43 Bos, Marco               Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
  3   44 Veelers, Tom             Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
  4  100 Koks, John               Bloks Wielerteam              z.t.
  5   66 Smink, Juliën            Van Hemert Groep CT           z.t.
  6   90 Möhlmann, Peter          AXA Pro-cycling team          z.t.
  7    1 Alma, Marcel             Apac Cycling Team             z.t.
  8    5 Luppes, Marcel           Apac Cycling Team             z.t.
  9   55 Farenhout, Edward        Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 10   73 Engels, Marco            Team Fuji Bikes               z.t.
 11  125 Juretzek, Hans-Jurgen    Comnet Senges                 z.t.
 12  103 Lenferink, Jasper        Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 13   65 van der Stelt, Robbert   Van Hemert Groep CT           z.t.
 14   26 Curvers, Roy             Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 15   61 van Steen, Martin        Van Hemert Groep CT           z.t.
 16   64 Abakoumov, Igor          Van Hemert Groep CT           z.t.
 17  104 de Vries, Roel           Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 18   18 Lust, Martijn            Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 19   60 Smit, Dennis             Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 20   50 Beltman, Otmar           RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 21    9 Nagengast, Marcel        WSV Emmen                     z.t.
 22   98 de Meyer, Tom            Bloks Wielerteam              z.t.
 23   28 Olijve, Sander           Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 24  111 Luikens, Frank           NWV Groningen                 z.t.
 25   49 Poelstra, Thijs          RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 26   59 Maaskant, Martijn        Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 27    6 Schür, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.
 28   38 Cordes, Tom              CT Bert Story Piels           z.t.
 29   15 van Drimmelen, Lennart   Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 30   39 van Gulik, Fulco         CT Bert Story Piels           z.t.
 31    2 Arts, Pascal             Apac Cycling Team             z.t.
 32  102 van Katwijk, Alain       Bloks Wielerteam              z.t.
 33    3 Bekking, Martin          Apac Cycling Team             z.t.
 34  110 Elferink, Arjan          NWV Groningen                 z.t.
 35   62 Dunning, Edwin           Van Hemert Groep CT           z.t.
 36   63 Jeurissen, Cees          Van Hemert Groep CT           z.t.
 37   47 Rooyakkers, Piet         Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 38   46 Kornegoor, Arne          Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 39   45 Heijboer, Mathieu        Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 40    4 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 41  116 Nielsen, Max             Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 42   85 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team         3:48:03     0:12
 43   88 van Elven, Daniël        AXA Pro-cycling team         3:48:05     0:14
 44   89 van Agtmaal, Peter       AXA Pro-cycling team         3:48:09     0:18
 45   94 Jacobs, Ron              Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 46   87 Farenhout, Arthur        AXA Pro-cycling team         3:48:23     0:32
 47   56 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet/EBH/Gazelle        3:48:56     1:05
 48  105 van der Wal, Eelke       Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 49   70 van Oord, René           WV de Jonge Renner            z.t.
 50  114 Zwaneveld, Frank         NWV Groningen                3:49:09     1:18
 51   36 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias                    3:50:19     2:28
 52   41 van der Pluijm, Robin    CT Bert Story Piels           z.t.
 53   10 Horstmann, Arjan         WSV Emmen                     z.t.
 54   16 van Dijk, Nico           Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 55  101 Verstraten, Jean-Pierre  Bloks Wielerteam             3:50:24     2:33
 56   67 Alberts, Martijn         WV de Jonge Renner            z.t.
 57   82 Reuver, Roy              Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 58   27 de Haan, Antoine         Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 59   81 Olde Dubbelink, Peter    Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 60   57 de Waard, Bram           Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 61  126 Cuppens, Tjarco          Comnet Senges                 z.t.
 62  124 Roberts, Luke            Comnet Senges                 z.t.
 63   48 van Dulmen, Frank        Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 64  122 Dressler, Frank          Comnet Senges                 z.t.
 65   40 van der Pluijm, Marvin   CT Bert Story Piels           z.t.
 66   29 Ribbers, Arjan           Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 67   79 Loohuis, Mathijs         Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 68   80 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 69   30 de Jong, Geert           Modderkolk Weijers Eikh      3:53:54     6:03
 70   83 Slot, Michiel            Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 71   69 Bastiaanse, Wilfried     WV de Jonge Renner            z.t.
 72   20 Bosma, Andries           Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 73   97 Meiland, Rob             Bloks Wielerteam              z.t.
 74   68 van Zimmeren, Werner     WV de Jonge Renner            z.t.
 75  119 Larsen, Michael          Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 76   22 Mol, Wouter              Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 77   34 de Kok, Stefan           HSK Trias                     z.t.
 78  123 Vogel, Karsten           Comnet Senges                 z.t.
 79  121 Hauschke, axel           Comnet Senges                 z.t.
 80   12 van der Velden, Edwin    WSV Emmen                     z.t.
 81   76 Robroek, Bas             Team Fuji Bikes               z.t.
 82   78 Sijen, Danny             Team Fuji Bikes               z.t.
 83   74 Hamers, Niels            Team Fuji Bikes               z.t.
 84   92 Koot, Robin              Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 85   11 van der Weerd, Henry     WSV Emmen                     z.t.
 86  106 Waaijer, Bas             Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 87   99 Klootwijk, Bertil        Bloks Wielerteam              z.t.
 88  117 Rasmussen, Dennis        Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 89   35 de Kok, Walter           HSK Trias                     z.t.
 90   84 Polak, Arend             Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 91   14 Wolthuis, Bart           Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 92   58 Flens, Rick              Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 93   13 Hartog, Arno             Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 94   17 Fictoor, David           Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 95  112 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen                 z.t.
 96   42 Steenbergen, Kor         CT Bert Story Piels           z.t.

De  snelheid van de winnaar is 44.003 km/u