Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

50e RONDE VAN ZUID - HOLLAND

                       Uitslag Wegwedstrijd over 162,7 km

              1e Wedstrijd Beloftencompetitie 2003 op 8 Maart 2003
               Stichting Organisatie Sportevenementen - HSK Trias

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   42 Veelers, Tom             Lowik Meubelen-Tegeltoko     4:07:17
  2  130 Maaskant, Martijn        van Vliet-EBH-Gazelle        4:07:19     0:02
  3   38 Heijboer, Mathieu        Lowik Meubelen-Tegeltoko     4:07:25     0:08
  4  129 Stougje, Martijn         van Vliet-EBH-Gazelle        4:08:09     0:52
  5   87 van der Wal, Eelke       Moser - Albert Heijn          z.t.
  6   86 de Vries, Roel           Moser - Albert Heijn          z.t.
  7   30 Steenbergen, Kor         Bert Story - Piels            z.t.
  8   85 Lenferink, Jasper        Moser - Albert Heijn          z.t.
  9  127 Flens, Rick              van Vliet-EBH-Gazelle        4:08:13     0:56
 10   29 van der Pluijm, Robin    Bert Story - Piels           4:12:27     5:10
 11   88 van Plateringen, Robert  Moser - Albert Heijn          z.t.
 12  128 van Leijen, Joost        van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
 13   19 van Dijk, Nico           Wilton Snel - Volharding     4:12:44     5:27
 14   89 Waaijer, Bas             Moser - Albert Heijn         4:12:50     5:33
 15  131 Smit, Dennis             van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
 16   27 Koeman, Patrick          Bert Story - Piels            z.t.
 17   40 Bloks, Hans              Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 18   17 Goesinnen, Floris        Team Moes - DTS              4:12:59     5:42
 19   25 van Duuren, Aloys        Bert Story - Piels           4:13:11     5:54
 20   98 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit         4:13:23     6:06
 21  132 Berkhout, Thomas         van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
 22   39 Kornegoor, Arne          Lowik Meubelen-Tegeltoko     4:13:29     6:12
 23   26 Harms, Jos               Bert Story - Piels            z.t.
 24    3 Groenendijk, Niels       HSK Trias - Witte Kruis      4:13:56     6:39
 25   18 van Groen, Arnoud        Team Moes - DTS              4:15:23     8:06
 26    6 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias - Witte Kruis      4:20:07    12:50

De  snelheid van de winnaar is 39.477 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten