Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

ZLM Tour 2003

                       Uitslag Rit in lijn over 198,8 km

       UCI 1.5 wedstrijd om de Arjaan de Schipper Trofee op 19 April 2003
                Computerservice: George van der Sijpt, Koewacht

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   37 van Melis, Angelo        van Vliet -EBH advocaten     4:50:20
  2   32 Dunning, Edwin           van Hemert Groep             4:50:31     0:11
  3   85 Poad, Jaaron             Team Down Under               z.t.
  4   21 van Hummel, Kenny        Rabobank GS3                 4:50:58     0:38
  5  113 de Koning, Louis         Rabobank Hoekse Renners       z.t.
  6   39 Vriend, Rudy             van Vliet -EBH advocaten      z.t.
  7   29 Smink, Juliën            van Hemert Groep              z.t.
  8   59 Wouters, Anton           Quick Step - Davitamon        z.t.
  9   41 Bos, Marco               Löwik Tegeltoko               z.t.
 10    9 v.d. Burg, Germ          Bert Story Piels              z.t.
 11   49 Alma, Marcel             Apac Cycling Team            4:51:03     0:43
 12   38 Stougje, Martijn         van Vliet -EBH advocaten     4:51:05     0:45
 13   31 van der Stelt, Robbert   van Hemert Groep             4:51:59     1:39
 14    2 van Schalen, Paul        AXA Cycling Team              z.t.
 15   27 Curvers, Roy             van Hemert Groep              z.t.
 16   46 Lenferink, Maarten       Löwik Tegeltoko               z.t.
 17   40 Zuijderwijk, Wilco       van Vliet -EBH advocaten      z.t.
 18  156 Raadtgever, Dennis       WV Breda - Knooppunt          z.t.
 19   74 Johansson, Fredrik       Team Malarenergi              z.t.
 20   48 Rooyakkers, Piet         Löwik Tegeltoko               z.t.
 21  135 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 22  155 Nederlof, Lex            WV Breda - Knooppunt          z.t.
 23   14 van der Pluijm, Marvin   Bert Story Piels              z.t.
 24   55 Schür, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.
 25   62 Hoogerland, Johnny       Quick Step - Davitamon        z.t.
 26   65 Konishev, Dimitri        Marlux - Nixdorf              z.t.
 27   33 Farenhout, Edward        van Vliet -EBH advocaten      z.t.
 28    3 van Katwijk, Alain       AXA Cycling Team              z.t.
 29  183 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
 30   30 van Steen, Martin        van Hemert Groep              z.t.
 31  189 Sloth, Brian             Team Bornholm                4:52:18     1:58
 32  111 Rentmeester, Ruud        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33    6 Louwers, Mart            AXA Cycling Team             4:52:42     2:22
 34   36 Smit, Dennis             van Vliet -EBH advocaten      z.t.
 35   79 Oldin, Henrik            Team Malarenergi             4:52:56     2:36
 36  166 Lust, Martijn            Wilton Cycling Team          4:53:08     2:48
 37   25 Boelen, Jeroen           van Hemert Groep              z.t.
 38    8 Stam, Danny              AXA Cycling Team             4:54:57     4:37
 39   34 Sulkers, John            van Vliet -EBH advocaten     4:55:34     5:14
 40  163 Lupas, Pavel             Wilton Cycling Team          4:56:16     5:56
 41  187 Demin, Michael           Team Bornholm                4:56:31     6:11
 42  165 Ainsalu, Markku          Wilton Cycling Team           z.t.
 43  128 Rutten, Jeroen           Modderkolk Groenewoud        4:58:13     7:53
 44   44 Veelers, Tom             Löwik Tegeltoko              4:59:05     8:45
 45  171 Groenendijk, Niels       HSK Trias-HetWitte Kruis      z.t.
 46  182 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.
 47  181 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner            z.t.
 48   22 de Kort, Koen            Rabobank GS3                  z.t.
 49   19 Elijzen, Michiel         Rabobank GS3                  z.t.
 50   84 Jennings, Cameron        Team Down Under               z.t.
 51   80 Svensson, Johan          Team Malarenergi              z.t.
 52  161 van Dijk, Nico           Wilton Cycling Team           z.t.
 53  123 de Jong, Geert           Modderkolk Groenewoud         z.t.
 54  143 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen                 z.t.
 55   83 Stevenson, Cody          Team Down Under               z.t.
 56   28 Egelmeers, Roel          van Hemert Groep              z.t.
 57   24 Sutherland, Rory         Rabobank GS3                  z.t.
 58   12 Koeman, Patrick          Bert Story Piels              z.t.
 59   26 Aerts, Ruud              van Hemert Groep              z.t.
 60   15 van der Pluijm, Robin    Bert Story Piels              z.t.
 61   42 Krol, Bastiaan           Löwik Tegeltoko               z.t.
 62  137 Luikens, Frank           NWV Groningen                 z.t.
 63    7 Slippens, Robert         AXA Cycling Team              z.t.
 64   67 de Neef, Steven          Marlux - Nixdorf              z.t.
 65  139 van Leeuwen, Cor         NWV Groningen                 z.t.

De  snelheid van de winnaar is 41.084 km/u