Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

21e Wim Hendriks Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 168,5 km

                      Overslag - Koewacht op 27 April 2003
                     3e Wedstrijd KNWU clubcompetitie Zuid

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   48 de Meyer, Tom            Team Nijdam - Bloks          4:02:40
  2   87 van Pelt, Jurgen         WVDommelstrk/TrapMetLust     4:03:48     1:08
  3   46 Verstraten, Jean-Pierre  Team Nijdam - Bloks           z.t.
  4   42 de Jong, Geert           RTC Groenewoud                z.t.
  5   75 Leijs, John              Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  6   37 van den Akker, Paul      RTC Groenewoud                z.t.
  7   76 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  8   62 van Veldhoven, Jos       TWC Tempo                     z.t.
  9   39 de Haan, Antoine         RTC Groenewoud                z.t.
 10   45 Klootwijk, Bertil        Team Nijdam - Bloks           z.t.
 11   40 Rutten, Jeroen           RTC Groenewoud               4:03:58     1:18
 12   41 Klomp, Aldo              RTC Groenewoud               4:05:36     2:56
 13   73 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 14  109 Blok, Marc               ZRTC Theo Middelkamp         4:05:40     3:00
 15   90 Kerkdijk, Chris          WVDommelstrk/TrapMetLust     4:05:50     3:10
 16   91 Graafmans, Cas           WV de Jonge Renner           4:05:58     3:18
 17  116 Beijens, Koen            TWC Het Snelle Wiel          4:06:19     3:39
 18   78 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit       4:06:28     3:48
 19   77 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 20   68 van der Zanden, Tim      Westland Wil Vooruit         4:07:16     4:36
 21    9 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                 z.t.
 22   20 van Ooijen, Johan        Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 23   93 Huizinga, Stefan         WV de Jonge Renner           4:07:31     4:51
 24   51 Rozenveld, Roland        Team Rotterdam               4:07:54     5:14
 25  123 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias                    4:08:58     6:18
 26   23 Luyten, Marco            Rabobank RC Jan v Arckel     4:09:01     6:21
 27   21 de Graaff, Boudewijn     Rabobank RC Jan v Arckel     4:09:05     6:25
 28   84 Raadtgever, Dennis       WV Breda-Knooppunt            z.t.
 29   92 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
 30  124 Berg, Marco              HSK Trias                     z.t.
 31   82 de Regt, Gerwin          WV Breda-Knooppunt            z.t.
 32  126 de Kok, Stefan           HSK Trias                     z.t.
 33   65 van Rijswijk, Bram       TWC Tempo                    4:09:09     6:29
 34   25 Schaut, Danny            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners     4:10:28     7:48
 35   89 Kerkdijk, Bart           WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
 36   64 van Houts, Rudi          TWC Tempo                     z.t.
 37   33 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 38   32 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust                z.t.
 39   16 Dekker, Bert             PRC Delta                     z.t.
 40   11 Kortekaas, Michael       HSC de Bataaf                 z.t.
 41    7 Hulscher, Rob            HSC de Bataaf                 z.t.
 42   81 Raadtgever, Raymond      WV Breda-Knooppunt            z.t.
 43  105 Opdam, Jonathan          WV Stedendriehoek             z.t.
 44  125 Bogerd, Arjan            HSK Trias                     z.t.
 45   27 Vermaas, Edgar           WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 46   24 van der Leij, Bram       Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 47   58 La Grand, Detlef         TWC de Kempen                 z.t.
 48   10 van Zessen, Martijn      HSC de Bataaf                 z.t.
 49   13 Brakkee, Rudy            PRC Delta                    4:11:11     8:31

De  snelheid van de winnaar is 41.662 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt