Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Westfriese Dorpenomloop 2003 dames

                         Uitslag Rit in lijn over 88 km

                  om de Theo Koomen Plaquette op 15 Juni 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    7 Bates, Kate              BIK-Powerplate A             2:07:42
  2    4 van Alebeek, Sissy       Team Farm Frites-Hartol      2:07:50     0:08
  3   85 Vermeiren, Kathleen      Antwerpse DAmes Selectie      z.t.
  4   40 Raaijmakers, Sabrina     WSV Sanders Emmen A           z.t.
  5  138 Mos, Christine           BIK-Powerplate B              z.t.
  6    5 Bosman, Andrea           BIK-Powerplate A              z.t.
  7   39 Wekema, Fonny            WSV Sanders Emmen A           z.t.
  8  137 Koedooder, Vera          BIK-Powerplate B              z.t.
  9   82 Hoeve, Daphne            Team Brabant 2000             z.t.
 10   71 Slikker, Caroline        Team Ton van Bemmelen A       z.t.
 11   36 Miggels, Kristy          Ondernemers van NAture B      z.t.
 12   69 Kramp, Wendie            Team Ton van Bemmelen A       z.t.
 13  111 Vos, Janneke             @Home Cyclingteam             z.t.
 14   28 Spijkerman, Bertine      Nationale Selectie B          z.t.
 15   27 Groenveld, Josephine     Nationale Selectie B          z.t.
 16   22 Hassink, Areke           Nationale Selectie A          z.t.
 17   75 Kaatee, Sabrina          Team Ton van Bemmelen B       z.t.
 18   57 Wild, Kirsten            Löwik de Zwaluwen A           z.t.
 19   26 v/d Wiel, Frederika      Nationale Selectie B          z.t.
 20    2 Missbach, Sandra         Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 21   35 Gunnewijk, Loes          Ondernemers van NAture B      z.t.
 22   74 van Velzen, Olga         Team Ton van Bemmelen B       z.t.
 23    1 Oki, Miho                Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 24    3 Pirard, Christa          Team Farm Frites-Hartol       z.t.
 25   87 Van Deun, Hilde          Antwerpse DAmes Selectie      z.t.
 26   41 de Veen, Anouk           WSV Sanders Emmen B           z.t.
 27   29 Sijm, Afke               Ondernemers van Nature A      z.t.
 28   81 Brok, Janneke            Team Brabant 2000             z.t.
 29   70 Mulders, Catharina       Team Ton van Bemmelen A       z.t.
 30   19 Ottevanger, Eefje        Westland Wil Vooruit A        z.t.
 31   78 Witteveen, Claudia       Merida Dutch Ladies Team      z.t.
 32  139 Linthorst, Francis       BIK-Powerplate B              z.t.
 33    8 van Essen, Sharon        BIK-Powerplate A              z.t.
 34   50 Groen, Wendy             Weijers Eikhout Groen. A      z.t.
 35   95 Grun, Dorothee           HRTC Van der Putten B         z.t.
 36  110 Rombouts, Sandra         @Home Cyclingteam             z.t.
 37  120 Mansveld, Melanie        Individueel B                 z.t.
 38   63 Huitema, Nynke           Löwik de Zwaluwen B           z.t.
 39   59 Glasbergen, Jessica      Löwik de Zwaluwen A           z.t.
 40   51 Helmink, Judith          Weijers Eikhout Groen. A      z.t.
 41   93 Braam, Elisabeth         HRTC Van der Putten B         z.t.
 42    9 Mulder, Brigit           Fernhout NWH A                z.t.
 43   89 Oud, Annemiek            HRTC Van der Putten A         z.t.
 44   99 McConnell, Rebecca       Team Letchworth Europa A      z.t.
 45   15 Lagerweij, José          Fernhout NWH B                z.t.
 46   86 Steurs, Karen            Antwerpse DAmes Selectie      z.t.
 47   56 Harju, Mirella           Weijers Eikhout Groen. B      z.t.
 48  118 Kuijt, Henriët           Individueel B                 z.t.
 49   88 Vissenberg, Heidi        Antwerpse DAmes Selectie      z.t.
 50  109 Francissen, Abke         @Home Cyclingteam             z.t.
 51  129 Peek, Tamara             Individueel E                 z.t.
 52   33 van Dongen, Minke        Ondernemers van NAture B      z.t.
 53   42 Oonk, Frouke             WSV Sanders Emmen B           z.t.
 54  134 Kamp, Marit              Schadenet Bathoorn NWVG       z.t.
 55  116 Hartog, Susan            Individueel A                 z.t.
 56   37 Bos, Floor               WSV Sanders Emmen A           z.t.
 57   38 Hillenga, Angela         WSV Sanders Emmen A           z.t.
 58   77 Rotman-Jager, Janneke    Merida Dutch Ladies Team      z.t.
 59   61 Kleinjan, Janny          Löwik de Zwaluwen B           z.t.
 60   14 Boterenbrood, Kim        Fernhout NWH B                z.t.
 61    6 Dorland, Corine          BIK-Powerplate A              z.t.
 62   25 Wallaard, Jaccolien      Nationale Selectie B          z.t.
 63   58 Van der Burg, Mieke      Löwik de Zwaluwen A           z.t.
 64  128 Kortekaas, Stephanie     Individueel D                 z.t.
 65   31 van Haastert, Corrien    Ondernemers van Nature A     2:08:11     0:29
 66   44 Groenewold, Renate       WSV Sanders Emmen B           z.t.
 67   54 Jansen, Kim              Weijers Eikhout Groen. B     2:08:35     0:53
 68  140 Robb, Kirsty             BIK-Powerplate B              z.t.
 69   18 de Koning, Aukje         Westland Wil Vooruit A       2:14:42     7:00
 70   80 Lambach, Judith          Merida Dutch Ladies Team      z.t.
 71  100 Veen, Linda              Team Letchworth Europa A      z.t.
 72   83 de Moel, Miriam          Team Brabant 2000             z.t.
 73   11 Remmerswaal, Esmerijn    Fernhout NWH A                z.t.
 74   98 Ros, Clitheroe           Team Letchworth Europa A      z.t.
 75  113 den Bakker, Bea          Individueel A                 z.t.
 76   48 Bramer, Geke             WRV de Peddelaars             z.t.
 77   72 Kweekel, Famke           Team Ton van Bemmelen A       z.t.
 78   47 Van Duuren, Simone       WRV de Peddelaars             z.t.
 79  117 Hoogvorst, Marsja        Individueel B                 z.t.
 80   49 Storteler, Marieke       Weijers Eikhout Groen. A      z.t.
 81  135 Eikmans, Kirsten         Schadenet Bathoorn NWVG       z.t.
 82   20 Hartholt, Lysbert        Westland Wil Vooruit A        z.t.

De  snelheid van de winnaar is 41.347 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp