Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Westfriese Dorpenomloop Beloften 2003

                        Uitslag Rit in lijn over 150 km

                  om de Theo Koomen plaquette op 15 Juni 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   23 Steenbergen, Kor         Bert Story - Piels           3:24:43
  2    9 Stougje, Martijn         van Vliet-EHB-Gazelle         z.t.
  3   26 Goesinnen, Floris        Team Moes - DTS              3:24:45     0:02
  4    7 Wesseling, Marco         van Vliet-EHB-Gazelle        3:24:52     0:09
  5   11 Smit, Dennis             van Vliet-EHB-Gazelle         z.t.
  6   14 de Vries, Roel           Moser - Albert Heijn          z.t.
  7  110 Kerkdijk, Chris          CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
  8   27 Peetoom, Dirk            Team Moes - DTS               z.t.
  9    5 Veelers, Tom             Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 10   13 van der Wal, Eelke       Moser - Albert Heijn          z.t.
 11   50 Cox, Adam                CGP Wilton Snel Volhardi      z.t.
 12  128 van Dijk, Marcel         CGP PRC Delta-De Mol          z.t.
 13   42 van Zandbeek, Mart       Van Heeswijk-BP Manders       z.t.
 14   73 Nagelhout, Berry         CPG Peddelaars-Emmen San      z.t.
 15   44 Berk, Johan              HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 16   10 Maaskant, Martijn        van Vliet-EHB-Gazelle         z.t.
 17   41 van Uden, Dennis         Van Heeswijk-BP Manders       z.t.
 18   19 van der Pluijm, Robin    Bert Story - Piels            z.t.
 19   25 Mol, Wouter              Team Moes - DTS               z.t.
 20  122 de Graaff, Boudewijn     Rabobank-Plieger-JvArcke      z.t.
 21   34 Benthem, Guido           WV Eemland                    z.t.
 22   28 van Groen, Arnoud        Team Moes - DTS               z.t.
 23  143 Dirkx, Jan               Wielerclub Tempo BMV          z.t.
 24   31 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 25  126 Vendrig, Bart            Rabobank-Plieger-JvArcke      z.t.
 26   16 Lenferink, Jasper        Moser - Albert Heijn          z.t.
 27    1 Kornegoor, Arne          Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 28   86 Koot, Robin              CGP Kennemerland-WestFri      z.t.
 29   49 Janssen, Maarten         CGP Wilton Snel Volhardi      z.t.
 30  115 van Ekris, Stefan        CGP Het Stadion               z.t.
 31   96 van Dijk, Bert           De IJsselstreek               z.t.
 32    4 Krol, Bastiaan           Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 33  146 Niezink, Daniël          CGP Assen Roden-NWV Gron      z.t.
 34   67 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
 35   29 Goenga, Erwin            Team Moes - DTS               z.t.
 36    2 Soepenberg, Ger          Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 37   45 Freije, Maarten          HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 38   22 Honig, Reinier           Bert Story - Piels            z.t.
 39   17 Haakma, Sieger           Moser - Albert Heijn          z.t.
 40   18 de Haan, Sierk-Jan       Moser - Albert Heijn          z.t.
 41   30 de Boer, Menno           Team Moes - DTS               z.t.
 42  145 Helmantel, Adriaan       CGP Assen Roden-NWV Gron      z.t.
 43  136 Rötmensen, Davey         CGP Alcmaria Victr-SWABO      z.t.
 44   46 de Kok, Stefan           HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 45   59 Verhagen, Wilfred        Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 46   15 Waaijer, Bas             Moser - Albert Heijn          z.t.
 47  129 Walgien, Jorrit          CGP PRC Delta-De Mol          z.t.
 48   56 Magielse, Guus           Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.
 49   37 Daling, Robin            Van Heeswijk-BP Manders      3:27:16     2:33
 50   53 Visser, Hendrik          CGP Wilton Snel Volhardi      z.t.
 51  125 Molenaar, Arjan          Rabobank-Plieger-JvArcke      z.t.
 52   97 Akkerman, Jeroen         CGP Flevorenners-Adelaar      z.t.
 53   93 Broekhuizen, Jeroen      De IJsselstreek               z.t.
 54   69 de Voogd, Rik            Westland Wil Vooruit          z.t.
 55   79 Smits, Florian           CGP Ulysses-Amstel-Uith-      z.t.
 56  148 Langenkamp, Koen         CGP Assen Roden-NWV Gron      z.t.
 57  149 Timmermans, Ronnie       CGP Assen Roden-NWV Gron      z.t.
 58   88 Maas, Co                 CGP Kennemerland-WestFri      z.t.
 59   85 Franzen, Stefan          CGP Kennemerland-WestFri      z.t.
 60   48 Bogerd, Arjan            HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 61   40 Pardoel, Willem          Van Heeswijk-BP Manders       z.t.
 62   95 Wagenaar, Mathijs        De IJsselstreek               z.t.
 63   39 Mutsaars, Guido          Van Heeswijk-BP Manders       z.t.
 64   90 Jonkman, GeertJan        CGP Kennemerland-WestFri      z.t.
 65  139 Van Veldhoven, Jos       Wielerclub Tempo BMV          z.t.
 66  141 van Rijswijk, Bram       Wielerclub Tempo BMV          z.t.
 67   76 Santing, Wouter          CPG Peddelaars-Emmen San      z.t.
 68  124 van der Leij, Bram       Rabobank-Plieger-JvArcke      z.t.
 69   51 van Wegen, Mark          CGP Wilton Snel Volhardi      z.t.
 70   94 Schouten, John           De IJsselstreek               z.t.
 71  117 Grit, Jan                CGP Het Stadion               z.t.
 72  140 van Leijen, Erwin        Wielerclub Tempo BMV          z.t.
 73  119 van Dorrestein, Stefan   CGP Het Stadion               z.t.
 74  111 Verkooijen, Bob          CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
 75    3 de Maar, Marc            Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 76   57 Schmitz, Jeroen          Rietveld-WTC Wielerteam       z.t.

De  snelheid van de winnaar is 43.963 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp