Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van de Veenkolonien

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                      Omloop Veenkolonien op 29 Maart 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   53 Lust, Martijn            UWTC De Volharding           3:30:32
  2   31 Elferink, Arjan          NWV Groningen                 z.t.
  3   37 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
  4   58 Nagengast, Marcel        WSV Emmen                     z.t.
  5   14 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland              z.t.
  6   33 Luikens, Frank           NWV Groningen                 z.t.
  7   44 Brouwer, Johnny          SWABO                         z.t.
  8  132 Soepenberg, Ger          RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
  9   46 Bos, Erik                SWABO                         z.t.
 10   66 Scholma, Geert           WTC Woerden Rietveld          z.t.
 11  111 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 12   18 Sneeboer, Paul           BRC Kennemerland              z.t.
 13   57 Timmermans, Ben          WSV Emmen                     z.t.
 14    7 Huenders, Dennis         Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 15   74 de Boer, Warner          WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 16   87 de Leeuw, Godert         WV Eemland                    z.t.
 17   64 de Vries, Micha          WTC Woerden Rietveld          z.t.
 18   82 Hiemstra, Tim            WV Drachten                   z.t.
 19  110 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 20   34 Zwaneveld, Frank         NWV Groningen                 z.t.
 21   55 Hup, Sander              WSV Emmen                     z.t.
 22   36 Veldkamp, Evert-Jan      NWV Groningen                 z.t.
 23  131 Poelstra, Thijs          RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 24   16 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 25   15 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 26   39 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 27  105 Joling, Jan Willem       WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 28    2 Goossens, Bas            Achterhoek 2000               z.t.
 29   51 van Dijk, Nico           UWTC De Volharding            z.t.
 30   40 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 31   80 Dijkhuis, Atze           WV Drachten                   z.t.
 32   54 Wolthuis, Bart           UWTC De Volharding            z.t.
 33   77 Wagenaar, Mathijs        WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 34  129 Asbroek, Niek            RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 35   11 Smits, Florian           Ulysses/Olympia/UWTC/Ams     3:31:08     0:36
 36   83 Procee, Johan            WV Drachten                  3:31:20     0:48
 37   59 van der Velden, Edwin    WSV Emmen                    3:31:25     0:53
 38   60 Wielink, Edwin           WSV Emmen                     z.t.
 39  133 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix             3:32:33     2:01
 40   45 de Joode, Jeroen         SWABO                        3:32:36     2:04
 41   17 Haakman, Tino            BRC Kennemerland             3:32:45     2:13
 42  113 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens/TabakKeuk     3:32:53     2:21
 43   38 Nijland, Maarten         RTV Oldenzaalse WCL          3:32:54     2:22
 44   79 Beima, Bart              WV Drachten                   z.t.
 45   35 Rijkens, Richard         NWV Groningen                 z.t.
 46   23 Stolk, Jeroen            GRTC Excelsior               3:33:08     2:36
 47  101 Smit, Edward             WV de Kannibaal               z.t.
 48  103 Zanders, Koen            WV Olympia/WV Peddelaars     3:34:37     4:05
 49  107 Rorije, Rob              WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 50   32 Kerstholt, John          NWV Groningen                3:34:56     4:24
 51   88 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 52   71 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden                z.t.
 53  115 van der Kaap, Bert       WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 54   86 Kok, Hugo                WV Eemland                    z.t.
 55   85 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 56   89 Geluwie, Vincent         WV Eemland                    z.t.
 57   61 van Gils, Wilant         WTC Woerden Rietveld          z.t.
 58  108 v.d. Sande, Eljakim      WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 59   43 van Vliet, Peter         SWABO                         z.t.
 60  136 Kops, Patrick            Alcmaria Victrix              z.t.
 61   81 Wierstra, Ronald         WV Drachten                   z.t.
 62   52 Hartog, Arno             UWTC De Volharding            z.t.
 63    3 Waanders, Daan           Achterhoek 2000               z.t.
 64  121 van Ekris, Stefan        WV 't Stadion                 z.t.
 65   73 Broekhuizen, Wilbert     WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 66   62 Borsboom, Emiel          WTC Woerden Rietveld          z.t.
 67   91 Akkerman, Jeroen         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 68  106 van Walsem, Erwin        WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 69  137 Kamper, Sander           Alcmaria Victrix              z.t.
 70   96 Weening, Vincent         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 71   49 Cox, Adam                UWTC De Volharding            z.t.
 72   98 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 73   26 Jonkman, GeertJan        Hoornse RTC/WestFrisia        z.t.
 74   78 Wagenaar, Hilbert        WVIJsselstreek/KWCKampen     3:35:03     4:31
 75  120 v/d Ploeg, Henry         WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 76    6 Reuling, Dirk            Achterhoek 2000               z.t.
 77   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 78  114 Bijlsma, Jelle-Coen      WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 79   76 Spijker, Roy             WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 80  130 Slot, John               RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 81   10 van der Does, Frans      Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 82  112 Koopmans, Lambertus      WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 83  109 van der Veen, Anne       WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 84  102 van der Veen, Johan      WV de Kannibaal               z.t.
 85  104 van Leusen, Rik          WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 86    5 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000               z.t.
 87   65 van den Berg, Elbert     WTC Woerden Rietveld          z.t.
 88  118 de Haan, Lennert         WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 89  134 Bruul, Marvin            Alcmaria Victrix              z.t.
 90   20 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 91   50 van Drimmelen, Lennart   UWTC De Volharding            z.t.
 92   22 van Duuren, JuriŽn       GRTC Excelsior                z.t.
 93   42 Kamphuis, Marc           RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 94  128 Beltman, Otmar           RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 95  127 Boom, Bart               RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 96   56 Knol, Anne               WSV Emmen                    3:35:25     4:53
 97   75 de Bruijn, Jerry         WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 98  117 Rustebiel, Tom           WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 99  125 van Dorrestein, Stefan   WV 't Stadion                3:36:29     5:57
100   13 Welp, Ronald             BRC Kennemerland             3:36:31     5:59
101   41 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
102  123 Grit, Jan                WV 't Stadion                3:36:53     6:21

De  snelheid van de winnaar is 45.598 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens