Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop van het Ronostrand

                        Uitslag Rit in lijn over 162 km

                        Omloop Ronostrand op 1 Juni 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   37 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse WCL          3:39:38
  2   46 Straathof, Jeroen        SWABO                         z.t.
  3  127 Soepenberg, Ger          RSE de Zwaluwen/CC'75        3:39:41     0:03
  4   83 Beima, Bart              WV Drachten                  3:39:45     0:07
  5   61 van den Berg, Elbert     WTC Woerden Rietveld          z.t.
  6   11 Scheerens, Pieter        Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
  7   58 Nagengast, Marcel        WSV Emmen                     z.t.
  8   19 Hagedoorn, Eric-Jan      GRTC Excelsior                z.t.
  9  103 Joling, Jan Willem       WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 10  130 Knobben, Martijn         RSE de Zwaluwen/CC'75        3:39:48     0:10
 11   82 Hiemstra, Tim            WV Drachten                  3:40:01     0:23
 12   60 Nagelhout, Berry         WSV Emmen                     z.t.
 13   12 Smits, Florian           Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 14   86 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 15   18 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
 16   15 Lormans, Sander          BRC Kennemerland              z.t.
 17  115 van der Kaap, Bert       WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 18   76 Broekhuizen, Wilbert     WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 19  129 Poelstra, Thijs          RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 20    9 Huenders, Dennis         Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 21  105 Tissingh, Henk           WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 22   96 Weening, Vincent         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 23   35 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen                 z.t.
 24  132 ter Bekke, Robert        RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 25    8 van der Does, Frans      Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 26   44 Brouwer, Johnny          SWABO                         z.t.
 27  112 Koopmans, Lambertus      WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 28   98 Schurer, Albert          WV de Kannibaal               z.t.
 29   38 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 30   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 31   45 de Joode, Jeroen         SWABO                         z.t.
 32   87 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 33   52 Hartog, Arno             UWTC De Volharding            z.t.
 34    1 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000               z.t.
 35   21 Eikelenboom, Piet        GRTC Excelsior                z.t.
 36  136 Kamper, Sander           Alcmaria Victrix              z.t.
 37   28 Heijn, Fred              Hoornse RTC/WestFrisia        z.t.
 38   91 Akkerman, Jeroen         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 39    4 Groot Zevert, Bart       Achterhoek 2000               z.t.
 40   31 Rijkens, Richard         NWV Groningen                 z.t.
 41   81 Procee, Johan            WV Drachten                   z.t.
 42  121 van Ekris, Stefan        WV 't Stadion                 z.t.
 43   54 van de Weijer, Jeroen    UWTC De Volharding            z.t.
 44   64 de Vries, Micha          WTC Woerden Rietveld          z.t.
 45  134 Bruul, Marvin            Alcmaria Victrix              z.t.
 46   50 van Dijk, Nico           UWTC De Volharding            z.t.
 47   36 van Leeuwen, Cor         NWV Groningen                 z.t.
 48    7 Brands, Chris            Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 49   65 Scholma, Geert           WTC Woerden Rietveld          z.t.
 50  104 Fekken, Geert            WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 51   57 Moes, Lambertus          WSV Emmen                    3:40:08     0:30
 52   51 Menzies, Karl            UWTC De Volharding            z.t.
 53  128 Beltman, Otmar           RSE de Zwaluwen/CC'75        3:40:12     0:34
 54   39 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 55   74 de Boer, Warner          WVIJsselstreek/KWCKampen     3:40:14     0:36
 56  126 van der Eerden, Koen     WV 't Stadion                 z.t.
 57  133 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
 58   66 van Amerongen, Sander    WTC Woerden Rietveld          z.t.
 59  106 van Walsem, Erwin        WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 60   77 Wagenaar, Hilbert        WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 61   55 Hup, Sander              WSV Emmen                    3:40:19     0:41
 62  100 Hazenberg, Gerard        WV de Kannibaal               z.t.
 63  107 Docter, Jeroen           WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 64   68 van der Meer, Sebastiaan WV Assen-Roden                z.t.
 65  113 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 66  111 Wolters, Arjen           WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 67   17 Sneeboer, Paul           BRC Kennemerland              z.t.
 68   16 Maas, Co                 BRC Kennemerland              z.t.
 69  116 Rustebiel, Tom           WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 70   80 Dalstra, Johan           WV Drachten                   z.t.
 71   26 Franzen, Stefan          Hoornse RTC/WestFrisia        z.t.
 72   62 van Gils, Wilant         WTC Woerden Rietveld         3:40:28     0:50
 73   43 Bos, Erik                SWABO                        3:40:30     0:52
 74  131 Boom, Bart               RSE de Zwaluwen/CC'75        3:40:32     0:54
 75   41 Kamphuis, Marc           RTV Oldenzaalse WCL          3:40:34     0:56
 76   34 Zwaneveld, Frank         NWV Groningen                3:40:44     1:06
 77   84 Dijkhuis, Atze           WV Drachten                  3:40:46     1:08
 78   63 Hollemans, Jeffrey       WTC Woerden Rietveld          z.t.
 79   69 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden               3:40:51     1:13
 80   10 Huenders, Vinis          Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 81   85 de Leeuw, Godert         WV Eemland                   3:40:55     1:17
 82   49 Boekhout, Warner         UWTC De Volharding            z.t.
 83   42 Ypenburg, Renger         RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 84   88 Foppen, Edward           WV Eemland                    z.t.
 85   99 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal              3:41:00     1:22
 86   40 Slot, Michiel            RTV Oldenzaalse WCL          3:41:11     1:33
 87   47 van der Straaten,Norbert SWABO                         z.t.
 88   24 de Bruin, Peter          GRTC Excelsior               3:42:53     3:15
 89   75 de Bruijn, Jerry         WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 90   78 Wagenaar, Mathijs        WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 91  108 Zanders, Koen            WV Olympia/WV Peddelaars     3:45:11     5:33
 92   90 van Hardeveld, Richard   WV Eemland                    z.t.
 93   23 van Duuren, JuriŽn       GRTC Excelsior                z.t.
 94   20 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 95    3 Waanders, Daan           Achterhoek 2000               z.t.
 96   29 Leyen, Nico              Hoornse RTC/WestFrisia        z.t.
 97   14 Koopmans, Ivor           BRC Kennemerland              z.t.
 98   89 Hendriks, Arjan          WV Eemland                    z.t.
 99   59 Davids, Tom              WSV Emmen                     z.t.
100   56 Knol, Anne               WSV Emmen                     z.t.

De  snelheid van de winnaar is 44.256 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens