Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Rivierenprijs Vrouwen 2003

                    Uitslag Individuele tijdrit over 18,6 km

                  Elite Vrouwen Topcompetitie op 22 Juni 2003

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  van Moorsel, Leontien       46  Individu     24:32.42              45.476
  2  Gunnewijk, Loes             40  Individu     25:05.25       32.83  44.484
  3  Robb, Kirsty                 4  BIK          25:18.85       46.43  44.086
  4  Koedooder, Vera             45  Individu     25:25.71       53.29  43.888
  5  Bates, Catharine             3  BIK          25:40.59     1:08.17  43.464
  6  van der Zee, Anouska         1  FFH          25:42.94     1:10.52  43.398
  7  van Velzen, Olga            12  VBS          25:53.32     1:20.90  43.108
  8  Markerink, Loes             14  NSJ          25:54.44     1:22.02  43.077
  9  Kleinjan, Janny             15  LDZ          26:02.00     1:29.58  42.868
 10  van Dongen, Minke            8  OVN          26:09.53     1:37.11  42.662
 11  Groenewold, Renate          21  EMS          26:14.93     1:42.51  42.516
 12  Rombouts, Sandra            39  Individu     26:15.55     1:43.13  42.499
 13  Groenveld, Josephine        44  Individu     26:34.14     2:01.72  42.004
 14  van Dongen-Cools,Jolanda    30  ZWH          26:35.29     2:02.87  41.974
 15  Bekkering, DaniŽlle          9  HCT          26:38.05     2:05.63  41.901
 16  Spijkerman, Bertine          5  NED          26:45.90     2:13.48  41.696
 17  Pirard, Christa              2  FFH          26:53.65     2:21.23  41.496
 18  v.d. Broek, Irene           27  NGB          27:01.16     2:28.74  41.304
 19  Linthorst, Francis          35  Individu     27:01.73     2:29.31  41.289
 20  Wild, Kirsten               16  LDZ          27:01.94     2:29.52  41.284
 21  Kleinveld, Katja            17  GWE          27:07.66     2:35.24  41.139
 22  Wallaard, Jaccolien         41  Individu     27:21.96     2:49.54  40.781
 23  van Beek, Anneleen          23  AML          27:23.70     2:51.28  40.737
 24  Rotmensen, Moniek           13  NSJ          27:32.94     3:00.52  40.510
 25  Wekema, Fonny               22  EMS          27:35.60     3:03.18  40.445
 26  Brunen, Yvonne              42  Individu     27:39.53     3:07.11  40.349
 27  Witteveen, Claudia          24  AML          27:43.85     3:11.43  40.244
 28  Miggels, Kristy              7  OVN          27:48.64     3:16.22  40.128
 29  Palland, Marit              19  NWF          28:05.62     3:33.20  39.724
 30  de Koning, Aukje            31  WWV          28:23.72     3:51.30  39.302
 31  Ottevanger, Eefje           32  WWV          28:35.84     4:03.42  39.025
 32  Mulder, Brigit              20  NWF          29:08.69     4:36.27  38.292
 33  Verhoeven, Marieke          29  ZWH          29:13.48     4:41.06  38.187
 34  van Beek, Christel          18  GWE          31:18.73     6:46.31  35.641
 35  van Loon, Cindy             33  VWL          31:29.68     6:57.26  35.435
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders