Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Rivierenprijs Elite 2003

                    Uitslag Individuele tijdrit over 37,1 km

                       Topcompetitie 2003 op 22 Juni 2003

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  van Hout, Russel            66  AXA          46:55.67              47.435
  2  Cordes, Tom                 84  BSP          47:28.07       32.40  46.895
  3  Flens, Rick                 86  VVL          47:35.37       39.70  46.775
  4  van Dulmen, Frank           77  LMT          47:38.87       43.20  46.718
  5  de Meyer, Tom               62  BLK          47:43.29       47.62  46.646
  6  Lenferink, Maarten          78  LMT          47:58.27     1:02.60  46.403
  7  Huizinga, Stefan            70  DJR          48:18.20     1:22.53  46.084
  8  ten Kortenaar, Jaap         54  TRI          48:23.54     1:27.87  45.999
  9  v.d. Burg, Germ             83  BSP          48:41.49     1:45.82  45.716
 10  Menzies, Karl               72  WIL          48:51.30     1:55.63  45.563
 11  Terpstra, Niki              61  BLK          48:54.45     1:58.78  45.514
 12  Bastiaanse, Wilfried        69  DJR          48:59.45     2:03.78  45.437
 13  Luikens, Frank              81  GRO          49:22.97     2:27.30  45.076
 14  Boelen, Jeroen              64  VHG          49:57.72     3:02.05  44.554
 15  Olde Dubbelink, Peter       67  OWC          50:04.71     3:09.04  44.450
 16  Schep, Peter                65  AXA          50:17.69     3:22.02  44.259
 17  Jacobs, Ron                 74  KDB          50:17.74     3:22.07  44.258
 18  Springintveld, Erik         53  TRI          50:28.77     3:33.10  44.097
 19  Hup, Sander                 80  EMM          50:31.27     3:35.60  44.061
 20  Castein, Corne              88  APA          50:50.42     3:54.75  43.784
 21  van Rijn, Vincent           63  VHG          50:53.46     3:57.79  43.741
 22  Lormans, Sander             73  KDB          51:01.00     4:05.33  43.633
 23  Ypenburg, Renger            68  OWC          51:15.56     4:19.89  43.426
 24  Arts, Pascal                87  APA          51:22.95     4:27.28  43.322
 25  Veldkamp, Evert-Jan         82  GRO          51:23.62     4:27.95  43.313
 26  ter Bekke, Robert           58  ZWC          51:32.03     4:36.36  43.195
 27  van Egmond, Ben             57  ZWC          51:42.19     4:46.52  43.053
 28  van Drimmelen, Lennart      71  WIL          51:52.68     4:57.01  42.908
 29  van Hezik, Gerard           52  LUC          51:53.19     4:57.52  42.901
 30  Peetoom, Dirk               55  DTS          51:55.71     5:00.04  42.867
 31  de Haan, Antoine            76  MWE          51:58.94     5:03.27  42.822
 32  van den Akker, Paul         75  MWE          52:33.50     5:37.83  42.353
 33  Tewelde, Ephrem             89               53:05.70     6:10.03  41.925
 34  Wamsley, Kyle               59  FUJ          53:16.58     6:20.91  41.782
 35  van Kooij, Maarten          51  LUC          53:19.07     6:23.40  41.750
 36  Burger, Colin               56  DTS          53:47.27     6:51.60  41.385
 37  Hartman, Raymond            79  EMM          54:04.42     7:08.75  41.166
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders