Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Rivierenprijs Beloften 2003

                    Uitslag Individuele tijdrit over 37,1 km

                    Beloftencompetitie 2003 op 22 Juni 2003

Klas  Naam                    Deelnr  Ploeg       T i j d     Verschil   Km/u

  1  van der Wal, Eelke          50  MAH          46:31.94              47.838
  2  de Maar, Marc               53  LMT          48:03.96     1:32.02  46.311
  3  Duyn, Huub                  51  BSP          48:45.92     2:13.98  45.647
  4  van Agtmaal, Peter          22  AXA          49:00.38     2:28.44  45.423
  5  van Dijk, Nico              35  VOL          49:19.66     2:47.72  45.127
  6  Haakma, Sieger              49  MAH          49:20.23     2:48.29  45.118
  7  Kornegoor, Arne             54  LMT          49:29.09     2:57.15  44.983
  8  van Wegen, Mark             36  VOL          49:43.34     3:11.40  44.769
  9  Stougje, Martijn            55  VVL          49:45.24     3:13.30  44.740
 10  de Jong, Gideon             47  JOR          49:49.49     3:17.55  44.677
 11  Akkerman, Jeroen            11  FLE          49:56.67     3:24.73  44.569
 12  Berk, Johan                 16  TRI          50:03.37     3:31.43  44.470
 13  Magielse, Guus              32  RIE          50:03.94     3:32.00  44.462
 14  van der Eerden, Koen         6  STA          50:12.72     3:40.78  44.332
 15  van der Zanden, Tim         44  WWV          50:20.85     3:48.91  44.213
 16  den Hollander, Erwin        48  JOR          50:27.92     3:55.98  44.109
 17  van Duuren, Aloys           52  BSP          50:30.64     3:58.70  44.070
 18  van Veldhoven, Jos          39  TEM          50:52.03     4:20.09  43.761
 19  Robroek, Bas                30  FUJ          51:01.91     4:29.97  43.620
 20  Pronk, Fabrice              15  TRI          51:06.44     4:34.50  43.555
 21  Davids, Tom                 20  EMM          51:08.43     4:36.49  43.527
 22  Kerkdijk, Chris             14  DOM          51:10.93     4:38.99  43.492
 23  de Bruin, Peter             46  EXC          51:14.91     4:42.97  43.435
 24  Lute, Jeroen                17  KEN          51:17.52     4:45.58  43.399
 25  Scheerens, Pieter           10  ULY          51:19.91     4:47.97  43.365
 26  de Voogd, Rik               43  WWV          51:20.02     4:48.08  43.363
 27  van Rijswijk, Bram          40  TEM          51:22.04     4:50.10  43.335
 28  Polak, Arend                28  OLD          51:22.14     4:50.20  43.334
 29  Kortekaas, Michael           1               51:28.65     4:56.71  43.242
 30  Vendrig, Bart               42  JVA          51:39.72     5:07.78  43.088
 31  Opdam, Jonathan              3               51:42.17     5:10.23  43.054
 32  Santing, Wouter             19  EMM          51:59.71     5:27.77  42.812
 33  Zevenbergen, Adriaan        34  DEL          52:08.47     5:36.53  42.692
 34  van Dijk, Marcel            33  DEL          52:09.47     5:37.53  42.678
 35  Hendriks, Jeroen             4               52:10.18     5:38.24  42.668
 36  Koot, Robin                 18  KEN          52:10.43     5:38.49  42.665
 37  Borst, Lars                 24  DTS          52:20.19     5:48.25  42.532
 38  Golbach, Rob                 8  LOR          52:23.41     5:51.47  42.489
 39  Helmantel, Adriaan          38  GAS          52:28.99     5:57.05  42.414
 40  Hannewijk, Erik             12  FLE          52:32.17     6:00.23  42.371
 41  van Leijen, Joost           56  VVL          52:53.96     6:22.02  42.080
 42  van der Leij, Bram          41  JVA          53:08.49     6:36.55  41.888
 43  Rovers, Chris               26  VHM          53:17.93     6:45.99  41.765
 44  d'Hamecourt, Maurice         2               53:20.54     6:48.60  41.730
 45  Smits, Florian               9  ULY          53:32.98     7:01.04  41.569
 46  ten Harkel, Bas             27  OLD          53:42.93     7:10.99  41.441
 47  Hartogs, Joram              13  DOM          53:51.63     7:19.69  41.329
 48  Weldesimon, Habte           57               54:04.58     7:32.64  41.164
 49  van Dorrestein, Stefan       5  STA          54:29.30     7:57.36  40.853
 50  Asbroek, Niek                7  LOR          55:10.34     8:38.40  40.346
 51  van den Berg, Pim           37  GAS          55:24.43     8:52.49  40.175
 52  Schoth, Guus                25  VHM          55:51.87     9:19.93  39.846
 53  Robert, Lea                 29  FUJ          56:47.01    10:15.07  39.202
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders