Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

58e Int. Ronde van Noord-Holland

                       Uitslag Rit in lijn over 199,6 km

                       Zaandam - Zaandam op 13 April 2003
                          Zaanstad Top van de Randstad

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1    9 Koerts, Jans             Bankgiroloterij              4:33:20
  2    5 Pronk, Matthé            Bankgiroloterij               z.t.
  3   94 Grishkine, Oleg          Navigators Cycling Team      4:34:47     1:27
  4   22 Backstedt, Magnus        Team Fakta                    z.t.
  5   14 van Schalen, Paul        AXA Cycling Team             4:35:06     1:46
  6    6 Reinerink, Rik           Bankgiroloterij              4:35:21     2:01
  7  184 Mouris, Jens             Rabobank                      z.t.
  8  185 Posthuma, Joost          Rabobank                     4:36:20     3:00
  9   43 Mitlushenko, Yuri        Landbouwkrediet Colnago       z.t.
 10    1 Kemna, Rudie             Bankgiroloterij               z.t.
 11   35 Nauduzs, Andris          CCC Polsat                    z.t.
 12   88 Ziegler, Thomas          Team Wiesenhof                z.t.
 13  196 Smink, Juliën            Van Hemert Groep CT          4:36:24     3:04
 14    7 van Velzen, Jan          Bankgiroloterij              4:36:26     3:06
 15   32 Bondariew, Bogdan        CCC Polsat                    z.t.
 16   95 Louder, Jeff             Navigators Cycling Team      4:36:57     3:37
 17    3 Hiemstra, Bert           Bankgiroloterij              4:36:59     3:39
 18  198 van Steen, Martin        Van Hemert Groep CT           z.t.
 19   24 Rasmussen, Jacob Moe     Team Fakta                    z.t.
 20  201 Farenhout, Edward        Van Vliet EBH Gazelle         z.t.
 21  187 Weening, Pieter          Rabobank                      z.t.
 22  167 Peters, Steven           Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 23  191 Aerts, Ruud              Van Hemert Groep CT           z.t.
 24  203 Vriend, Rudy             Van Vliet EBH Gazelle         z.t.
 25   13 Möhlmann, Peter          AXA Cycling Team              z.t.
 26  168 Zonneveld, Thijs         Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 27  105 Nielsen, Jacob           Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 28  190 Eltink, Theo             Rabobank                      z.t.
 29  207 de Waard, Bram           Van Vliet EBH Gazelle         z.t.
 30  172 Lenferink, Jasper        Moser AH Wielerontw Esp       z.t.
 31    8 Vries, Pieter            Bankgiroloterij               z.t.
 32   66 Poos, Christian          Marlux - Wincor Nixdorf       z.t.
 33  212 Haakman, Tino            Natonale Selectie            4:37:01     3:41
 34  103 Klostergaard, Kasper     Glud & Marstrand Horsens      z.t.
 35  194 Egelmeers, Roel          Van Hemert Groep CT           z.t.
 36  165 Kornegoor, Arne          Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 37  161 Beima, Marcel            Löwik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 38   21 Andresen, Allan Bo       Team Fakta                    z.t.
 39  188 ten Dam, Laurens         Rabobank                      z.t.
 40    4 van der Kooij, Vincent   Bankgiroloterij               z.t.
 41   28 Vestöl, Björnar          Team Fakta                    z.t.
 42   27 Skelde, Michael          Team Fakta                    z.t.
 43   36 Skoczylas, Dariusz       CCC Polsat                    z.t.
 44   12 Hermes, Pascal           AXA Cycling Team              z.t.
 45   76 Lademan, Christian       Ed'System - ZVVZ              z.t.
 46  148 Schür, Ronald            Apac Cycling Team            4:37:59     4:39
 47  217 Sneeboer, Paul           Natonale Selectie             z.t.
 48  204 Meijer, Erwin            Van Vliet EBH Gazelle         z.t.

De  snelheid van de winnaar is 43.815 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp