Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

47e Ronde van Midden Nederland

                        Uitslag Rit in lijn over 169 km

                         Wedstrijd datum: 15 Juni 2003
               Stg. Wielerpromotie Midden-Nederland De Volharding

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   40 van der Pluijm, Marvin   CT Bert Story Piels          3:56:48
  2   90 Hermes, Pascal           AXA Pro-cycling team          z.t.
  3   39 van Gulik, Fulco         CT Bert Story Piels           z.t.
  4  115 Shpilevsky, Boris        Angelin Travel-RO St.Pet      z.t.
  5   43 Bos, Marco               Lwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
  6   63 van Steen, Martin        Van Hemert Groep CT           z.t.
  7   59 Zuijderwijk, Wilco       Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
  8   57 Flens, Rick              Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
  9   86 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team          z.t.
 10   77 Engels, Marco            Team Fuji Bikes               z.t.
 11   68 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.
 12    1 Bekking, Martin          Apac Cycling Team             z.t.
 13   47 Lenferink, Maarten       Lwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 14    7 Nagengast, Marcel        WSV Emmen                     z.t.
 15   50 Poelstra, Thijs          RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 16   64 Smink, Julin            Van Hemert Groep CT           z.t.
 17   42 Koeman, Patrick          CT Bert Story Piels           z.t.
 18  123 Gerrans, Simon           Team Ringerike (Noorweg)      z.t.
 19   12 Wielink, Edwin           WSV Emmen                     z.t.
 20   98 De Meyer, Tom            Bloks Wielerteam              z.t.
 21   37 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story Piels           z.t.
 22   89 Farenhout, Arthur        AXA Pro-cycling team          z.t.
 23  122 Lund, Per Martin         Team Ringerike (Noorweg)      z.t.
 24   44 Zonneveld, Thijs         Lwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 25  107 Dussel, Ronald           Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 26   23 Stajkovac, Bozidar       Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 27  112 Zwaneveld, Frank         NWV Groningen                 z.t.
 28  118 Lazarev, Serguei         Angelin Travel-RO St.Pet      z.t.
 29  116 Sosnovtchenko, Denis     Angelin Travel-RO St.Pet      z.t.
 30  120 Chernetsky, Ilya         Angelin Travel-RO St.Pet      z.t.
 31   35 Springintveld, Erik      HSK Trias                     z.t.
 32   27 de Jong, Geert           Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 33    3 de Jong, Dennis          Apac Cycling Team             z.t.
 34    4 Luppes, Marcel           Apac Cycling Team             z.t.
 35   99 Klootwijk, Bertil        Bloks Wielerteam              z.t.
 36   76 Meijs, Raymond           Team Fuji Bikes               z.t.
 37   16 Menzies, Karl            Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 38   92 Lormans, Sander          Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 39   55 Sulkers, John            Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 40   13 van Dijk, Nico           Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 41  117 Emel'yanov, Yuri         Angelin Travel-RO St.Pet      z.t.
 42   56 Delen, Matthijs          Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 43   49 Beltman, Otmar           RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 44    2 Berkenbosch, Maint       Apac Cycling Team             z.t.
 45    6 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 46   71 Pronk, Jos               WV de Jonge Renner           3:56:59     0:11
 47   61 Boelen, Jeroen           Van Hemert Groep CT           z.t.
 48   85 Schep, Peter             AXA Pro-cycling team         3:57:08     0:20
 49    5 Mikli, Peep              Apac Cycling Team            3:57:13     0:25
 50   65 Dunning, Edwin           Van Hemert Groep CT           z.t.
 51   45 Bloks, Hans              Lwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 52  105 Werner, Hendrik          Wielerontw. 'Espoirs'        3:57:34     0:46
 53   96 Vennell, Jeremy Raymond  Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 54  125 Dayus, Jonathan          Team Ringerike (Noorweg)      z.t.
 55  121 Rasch, Gabriel           Team Ringerike (Noorweg)      z.t.
 56   66 Curvers, Roy             Van Hemert Groep CT          3:57:39     0:51
 57   24 Borst, Lars              Bouwbdr Moes DTS Zaandam     3:57:44     0:56
 58   38 Cordes, Tom              CT Bert Story Piels           z.t.
 59   15 Lupas, Pavel             Wilton-Snel Cycling Team     3:57:48     1:00
 60   74 Hamers, Niels            Team Fuji Bikes              3:58:16     1:28
 61  101 Verstraten, Jean-Pierre  Bloks Wielerteam              z.t.
 62   29 Janssen, Jeroen          Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 63   53 ter Bekke, Robert        RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 64   26 Klomp, Aldo              Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 65   60 Farenhout, Edward        Van Vliet/EBH/Gazelle        3:58:24     1:36
 66   14 van Drimmelen, Lennart   Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 67   17 Fictoor, David           Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 68   95 Jacobs, Marcel           Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 69   22 Sijm, Rik                Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 70   72 Graafmans, Cas           WV de Jonge Renner            z.t.
 71   58 Meijer, Erwin            Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 72   54 van Egmond, Ben          RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 73   70 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
 74  114 Kil, Pelle               NWV Groningen                 z.t.
 75   62 Jeurissen Cees           Van Hemert Groep CT           z.t.
 76   18 Veen, Robin              Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 77  111 Luikens, Frank           NWV Groningen                 z.t.
 78   88 Slippens, Robert         AXA Pro-cycling team          z.t.
 79   31 de Kok, Walter           HSK Trias                     z.t.
 80   34 den Elzen, Ferry         HSK Trias                     z.t.
 81   82 Otten, Mart              Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 82   81 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 83   78 Paas, Maikel             Team Fuji Bikes               z.t.
 84   79 Olde Dubbelink, Peter    Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 85   97 Terpstra, Niki           Bloks Wielerteam              z.t.
 86    9 Moes, Lambertus          WSV Emmen                    3:59:27     2:39
 87    8 Hup, Sander              WSV Emmen                     z.t.
 88   30 van der Meulen, Harmen   Modderkolk Weijers Eikh       z.t.
 89  113 Veldkamp, Evert-Jan      NWV Groningen                 z.t.
 90   21 te Boekhorst, Michel     Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 91   33 Rensen, Ewout            HSK Trias                     z.t.

De  snelheid van de winnaar is 42.821 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon