Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e Ronde van het Lage Land

                        Uitslag Rit in lijn over 120 km

                         Wedstrijd datum: 16 Maart 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  116 Wallaard, Freek          Jan van Arkel                2:43:59
  2   73 Stamsnijder, Tom         AWV Zwaluwen Almelo           z.t.
  3  119 Kregel, Jeroen           WV Stormvogels                z.t.
  4   13 Jonge, Maarten           OWC Oldenzaal 1               z.t.
  5    3 van der Putten, Mike     ZWC DTS                       z.t.
  6   10 Pieters, Niels           District Noord-Holland        z.t.
  7   94 van Emden, Jos           WV Westland Wil Vooruit       z.t.
  8  107 Leezer, Tom              Het Luchtschip                z.t.
  9   80 van der Wal, Job         BRC Kennemerland 1            z.t.
 10   46 Lindeman, Adrie          WSV Emmen 2                   z.t.
 11   63 Korteland, Leon          PRC Delta                     z.t.
 12   48 Horst, Menno             WSV Emmen 2                   z.t.
 13   91 Luisman, Jordy           HWV Hardenberg                z.t.
 14  136 van Stiphout, Addy       R&TC Buitenlust               z.t.
 15    2 Stenekes, Roland         ZWC DTS                       z.t.
 16   36 Boomkamp, Martin         Peddelaars-Zwaluwen-Vier      z.t.
 17    1 Botman, Wim              ZWC DTS                       z.t.
 18   47 Buist, Jeffrey           WSV Emmen 2                   z.t.
 19  130 van der Meij, Hidde      ZWC DTS 2                     z.t.
 20   79 Koot, Arnoud             BRC Kennemerland 1            z.t.
 21   67 Kos, Patrick             Alcmaria Victrix 1            z.t.
 22  110 Glasbergen, Cenny        De Bollenstreek 1             z.t.
 23   72 Nannes, Jochem           Alcmaria Victrix 2            z.t.
 24   15 Fransen, Rick            OWC Oldenzaal 1               z.t.
 25   90 Zijlstra, Sipke          Friese Leeuw-Otto Ebbens      z.t.
 26   71 Gootjes, Hugo            Alcmaria Victrix 2            z.t.
 27   31 Bennink, Teun            Peddelaars-Zwaluwen-Vier      z.t.
 28   38 de Baat, Arjen           WV Zeeuws Vlaanderen 1        z.t.
 29  111 de Groot, Wouter         De Bollenstreek 1             z.t.
 30   68 Pronk, Leander           Alcmaria Victrix 1            z.t.
 31    5 Vos, Elzo                District Noord                z.t.
 32   85 Brok, DaniŽl             CC'75                         z.t.
 33   49 Mostert, Rick            Assen Roden 1                 z.t.
 34   14 Horck, Jeroen            OWC Oldenzaal 1               z.t.
 35  106 Alloo, Mike              Het Luchtschip                z.t.
 36   34 Gesink, Robert           Peddelaars-Zwaluwen-Vier      z.t.
 37   40 van der Velde, Alain     WV Zeeuws Vlaanderen 2        z.t.
 38   33 van Dulmen, Thom         Peddelaars-Zwaluwen-Vier      z.t.
 39   93 Timmer, Albert           HWV Hardenberg                z.t.
 40  127 de Kip, Sander           HRTC Hoorn                    z.t.
 41   37 Martens, Dennis          WV Zeeuws Vlaanderen 1        z.t.
 42   24 Heimans, Levi            Olympia-Ulyss-Amst-UWTC1      z.t.
 43  137 Vlemmings, Joost         R&TC Buitenlust               z.t.
 44  108 Mandemakers, Maarten     Het Luchtschip                z.t.
 45  113 Schouten, Douwe          RCMD De Coureur               z.t.
 46   43 Fransen, Ruud            WSV Emmen 1                   z.t.
 47   70 Hopman, Erik             Alcmaria Victrix 2            z.t.
 48    9 Wallink, Marien          District Oost                 z.t.
 49    7 Jonge, Daan              District Oost                 z.t.
 50   25 van Dijk, Peter          Olympia-Ulyss-Amst-UWTC2      z.t.
 51   44 Naber, Arent             WSV Emmen 1                   z.t.
 52   56 Bleuming, Raymon         Olympia-Peddelaars 1          z.t.
 53   23 Burger, Leon             Olympia-Ulyss-Amst-UWTC1      z.t.
 54   81 Reus, Kai                BRC Kennemerland 1            z.t.
 55   86 Brok, Bastiaan           CC'75                        2:46:00     2:01
 56  109 Bode, Roald              De Bollenstreek 1            2:48:30     4:31
 57   92 Kelder, Jesper           HWV Hardenberg                z.t.
 58   95 Oosterhoff, Kenny        WV Westland Wil Vooruit       z.t.
 59   21 Meijer, Mark             OWC Oldenzaal 3               z.t.
 60   39 van Agtmaal, Jeffrey     WV Zeeuws Vlaanderen 1        z.t.
 61    8 Houweling, Arjen         District Oost                 z.t.
 62  118 Erkelens, Jaap           WV Stormvogels                z.t.
 63  117 van Ooijen, Cornelius    Jan van Arkel                 z.t.
 64   16 Mengels, Steven          OWC Oldenzaal 2               z.t.
 65   52 Moek, Johan              Assen Roden 2                 z.t.
 66   54 Bastemeijer, Niels       Assen Roden 2                 z.t.
 67   97 van Bergen, Evert        Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 68   59 Verschoor, Jochem        Olympia-Peddelaars 2          z.t.
 69   64 Broks, John              WV Schijndel                  z.t.
 70   57 Dozeman, Julius          Olympia-Peddelaars 1          z.t.
 71   55 Bisschop, Jelle          Olympia-Peddelaars 1          z.t.
 72   78 Voetman, Erik            HSC Bataaf                    z.t.
 73   11 van Kerkhof, Edwin       District Noord-Holland        z.t.
 74   58 van Nuil, Hidde          Olympia-Peddelaars 2          z.t.
 75  135 Rijntjes, Daan           De Bollenstreek 2             z.t.
 76   32 Aalders, Bram            Peddelaars-Zwaluwen-Vier      z.t.
 77   66 Eshuis, Nan              WV Schijndel                  z.t.
 78   35 Bekkers, Frederik        Peddelaars-Zwaluwen-Vier      z.t.
 79   19 Lammerink, Ties          OWC Oldenzaal 3              2:50:44     6:45
 80  101 Kallenfels, Jerry        WV Breda Knooppunt            z.t.
 81   87 Kleinjan, Giel           CC'75                         z.t.

De  snelheid van de winnaar is 43.907 km/u

31e Ronde van het Lage Land

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  ZWC DTS                      1      5:27:58
  2  WSV Emmen 2                 16      5:27:58
  3  OWC Oldenzaal 1              5      5:27:58
  4  BRC Kennemerland 1          27      5:27:58
  5  Het Luchtschip              36      5:27:58
  6  Alcmaria Victrix 2          24      5:27:58
  7  Alcmaria Victrix 1          23      5:27:58
  8  De Bollenstreek 1           37      5:27:58
  9  HWV Hardenberg              31      5:27:58
 10  Peddelaars-Zwaluwen-Vier    12      5:27:58
 11  R&TC Buitenlust             46      5:27:58
 12  Peddelaars-Zwaluwen-Vier    11      5:27:58
 13  WV Zeeuws Vlaanderen 1      13      5:27:58
 14  Olympia-Ulyss-Amst-UWTC1     8      5:27:58
 15  WSV Emmen 1                 15      5:27:58
 16  District Oost                3      5:27:58
 17  CC'75                       29      5:29:59        2:01
 18  Jan van Arkel               39      5:32:29        4:31
 19  WV Stormvogels              40      5:32:29        4:31
 20  WV Westland Wil Vooruit     32      5:32:29        4:31
 21  District Noord-Holland       4      5:32:29        4:31
 22  Olympia-Peddelaars 1        19      5:32:29        4:31
 23  Assen Roden 2               18      5:37:00        9:02
 24  Olympia-Peddelaars 2        20      5:37:00        9:02
 25  WV Schijndel                22      5:37:00        9:02
 26  OWC Oldenzaal 3              7      5:39:14       11:16
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp