Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                         Wedstrijd datum: 14 Juni 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   74 de Boer, Warner          WVIJsselstreek/KWCKampen     3:43:39
  2   49 van Bavel, Alexander     UWTC De Volharding           3:43:40     0:01
  3   46 Straathof, Jeroen        SWABO                        3:43:46     0:07
  4   50 Menzies, Karl            UWTC De Volharding            z.t.
  5  135 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
  6   81 Hiemstra, Tim            WV Drachten                   z.t.
  7   18 Windhouwer, Gerard       BRC Kennemerland              z.t.
  8   57 Hup, Sander              WSV Emmen                     z.t.
  9   20 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior                z.t.
 10   76 Broekhuizen, Wilbert     WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 11  129 Poelstra, Thijs          RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 12   86 de Leeuw, Godert         WV Eemland                    z.t.
 13   36 Luikens, Frank           NWV Groningen                 z.t.
 14   39 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 15   58 Timmermans, Ben          WSV Emmen                     z.t.
 16   90 Hoving, Wiebo            WV Eemland                    z.t.
 17   64 de Vries, Micha          WTC Woerden Rietveld          z.t.
 18  100 Schurer, Albert          WV de Kannibaal               z.t.
 19   79 Beima, Bart              WV Drachten                   z.t.
 20   55 Fledderus, Herman        WSV Emmen                    3:45:21     1:42
 21   85 de Leeuw, Jan            WV Eemland                    z.t.
 22  112 Heslinga, Johan          WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 23   31 Elferink, Arjan          NWV Groningen                 z.t.
 24   61 van Gils, Wilant         WTC Woerden Rietveld          z.t.
 25   12 Smits, Florian           Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 26   97 Aling, Ard               WV de Kannibaal               z.t.
 27    9 Huenders, Dennis         Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 28   43 de Joode, Jeroen         SWABO                         z.t.
 29   24 de Bruin, Peter          GRTC Excelsior                z.t.
 30   53 Hartog, Arno             UWTC De Volharding            z.t.
 31  136 Zut, Koos                Alcmaria Victrix              z.t.
 32  103 Fekken, Geert            WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 33   65 Scholma, Geert           WTC Woerden Rietveld          z.t.
 34   75 Wagenaar, Mathijs        WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 35  105 Joling, Jan Willem       WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 36   44 Brouwer, Johnny          SWABO                         z.t.
 37   14 Keetman, Pim             BRC Kennemerland              z.t.
 38   17 Poland, Remon            BRC Kennemerland              z.t.
 39   40 Nijland, Maarten         RTV Oldenzaalse WCL          3:45:29     1:50
 40  107 van Walsem, Erwin        WV Olympia/WV Peddelaars     3:45:40     2:01
 41   54 Wolthuis, Bart           UWTC De Volharding            z.t.
 42   60 van der Weerd, Henry     WSV Emmen                    3:46:10     2:31
 43   83 Koopmans, Jasper         WV Drachten                   z.t.
 44  131 Knobben, Martijn         RSE de Zwaluwen/CC'75        3:46:20     2:41
 45  110 Koopmans, Lambertus      WV Otto Ebbens/TabakKeuk     3:46:26     2:47
 46   99 Hazenberg, Gerard        WV de Kannibaal              3:46:46     3:07
 47   47 van der Straaten,Norbert SWABO                         z.t.
 48   19 Hagedoorn, Eric-Jan      GRTC Excelsior               3:46:48     3:09
 49   35 Groeneveld, Mathijs      NWV Groningen                3:46:49     3:10
 50   34 Kerstholt, John          NWV Groningen                 z.t.
 51  116 Rustebiel, Tom           WV Stormvogels/WV Omega      3:46:55     3:16
 52    5 Versteege, Martijn       Achterhoek 2000              3:46:59     3:20
 53   16 de Jager, Francis        BRC Kennemerland              z.t.
 54  137 Kops, Patrick            Alcmaria Victrix              z.t.
 55   32 Slagter, Arjan           NWV Groningen                3:47:04     3:25
 56  113 Savenije, Niels          WV Otto Ebbens/TabakKeuk     3:47:08     3:29
 57   96 Weening, Vincent         WV Flevo'97/De Adelaar       3:47:10     3:31
 58   67 Timmermans, Ronnie       WV Assen-Roden               3:47:12     3:33
 59   68 Langenkamp, Koen         WV Assen-Roden                z.t.
 60   23 Slaman, Jorrit           GRTC Excelsior                z.t.
 61   72 Witterholt, Harry        WV Assen-Roden                z.t.
 62   89 Kok, Dennis              WV Eemland                    z.t.
 63   91 Akkerman, Jeroen         WV Flevo'97/De Adelaar        z.t.
 64   52 van de Weijer, Jeroen    UWTC De Volharding            z.t.
 65  104 Tissingh, Henk           WV Olympia/WV Peddelaars      z.t.
 66  109 van der Veen, Anne       WV Otto Ebbens/TabakKeuk     3:47:19     3:40
 67   13 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland              z.t.
 68   66 Verheul, Oscar           WTC Woerden Rietveld          z.t.
 69   22 van Riessen, Albert      GRTC Excelsior                z.t.
 70   88 Foppen, Edward           WV Eemland                    z.t.
 71   37 Otten, Mart              RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 72    8 Burger, Jos              Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 73  138 Overgaag, Bart           Alcmaria Victrix              z.t.
 74   15 Bruin, Ivor              BRC Kennemerland              z.t.
 75   41 Oude Avenhuis, Niels     RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 76   56 Knol, Anne               WSV Emmen                     z.t.
 77   84 Dalstra, Johan           WV Drachten                   z.t.
 78   45 Bos, Erik                SWABO                         z.t.
 79   59 Nagengast, Marcel        WSV Emmen                     z.t.
 80   33 de Lange, Bas            NWV Groningen                 z.t.
 81  128 Slot, John               RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 82  132 van Egmond, Ben          RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 83   98 van Dijk, Gerard         WV de Kannibaal               z.t.
 84   48 ter Mors, Adriaan        SWABO                         z.t.
 85   87 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 86   38 Kamphuis, Marc           RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 87   62 van den Berg, Elbert     WTC Woerden Rietveld         3:47:39     4:00

De  snelheid van de winnaar is 42.924 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens