Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP VAN DE HOEKSEWAARD 2003

                         Uitslag Rit in lijn over 91 km

                    Amateurs A te Puttershoek op 31 Mei 2003
                       Organisatie: RTC De Hoekse Renner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  121 Smits, Rene              WC de Pedaalridders          2:05:50
  2   27 Wennekes, Ruud           RCMD de Coureur B             z.t.
  3  175 Altewischer, Werner      Individuelen D                z.t.
  4   22 Jordaan, Peter           RCMD de Coureur A             z.t.
  5   37 Borsboom, Emiel          WTC Woerden                   z.t.
  6   16 Tettelaar, Jaco          Team Brabant 2000             z.t.
  7  126 Ceelen, Henk             WV de Waardrenner             z.t.
  8   68 Vrauwdeunt, Edwin        De Hoekse Renners A           z.t.
  9  128 Nieuwerth, Erik          WV de Waardrenner             z.t.
 10  173 van Erp, Robert          Individuelen D                z.t.
 11   13 Kuijvenhoven, Marco      Westland Wil Vooruit A        z.t.
 12   33 Hendriks, Pieter         RC Jan van Arckel             z.t.
 13   58 v.d Meulen, René         WV De Noordwesthoek A         z.t.
 14   43 den Hoed, Marc           RCT Pijnakker                 z.t.
 15  151 Bal, Hans                HSK Trias                     z.t.
 16   86 Janssen, Stan            TWC Noord Limburg             z.t.
 17   18 Ketels, Mario            Team Brabant 2000            2:06:03     0:13
 18   41 koppers, Robert          RCT Pijnakker                2:06:29     0:39
 19  116 Commandeur, Edwin        HSC de Bataaf                2:06:40     0:50
 20   39 Moerman, Xander          WTC Woerden                   z.t.
 21   77 Mathot, Maarten          RSC de Zuidwesthoek A         z.t.
 22   19 v.d Sanden, Jeroen       Team Brabant 2000             z.t.
 23   15 kriger, Arjan            Westland Wil Vooruit A        z.t.
 24  122 Huenders, Levinus        WC de Pedaalridders           z.t.
 25   14 v.d. Scheer, Edwin       Westland Wil Vooruit A        z.t.
 26    1 van der Veen, Jacob      WTOS Delft                    z.t.
 27  161 van Kessel, Willy        Individuelen                  z.t.
 28  108 Franken, Ronald          USWV de Domrenner A           z.t.
 29  118 van Oijen, Arie          HSC de Bataaf                 z.t.
 30   66 Oorbeek, Ad              De Hoekse Renners A           z.t.
 31   24 Barzilay, Ronald         RCMD de Coureur A             z.t.
 32    7 van Rijsewijk, Vincent   WV Ede                        z.t.
 33   92 van den Hout, Jeroen     WV Breda Knooppunt            z.t.
 34  168 Bos, Henk                Individuelen C                z.t.
 35   67 Zevenbergen, Gertjan     De Hoekse Renners A           z.t.
 36   42 Hack, Patrick-Dirk       RCT Pijnakker                 z.t.
 37   97 van Hooft, Jef           WV Schijndel A                z.t.
 38   29 den Boer, René           RCMD de Coureur B             z.t.
 39  170 Mensink, Arnout          Individuelen C                z.t.
 40   25 Duinmaier, Michel        RCMD de Coureur A             z.t.
 41   10 van Egdom, Arjan         WV Ede                        z.t.
 42   12 van Dijk, Martin         Westland Wil Vooruit A        z.t.
 43   52 Rietveld, Lars           GRTC Excelsior                z.t.
 44  166 Konijn, Jacco            Individuelen C                z.t.
 45    6 van de Kamp, Jaco        WV Ede                        z.t.
 46  162 Rebel, Arjan             Individuelen                  z.t.
 47  106 Hulshof, Folkwin         USWV de Domrenner A           z.t.
 48  123 Kraak, Jeffrey           WC de Pedaalridders           z.t.
 49   54 van Klaveren, Erik       GRTC Excelsior                z.t.
 50  171 Roskamp, Jules           Individuelen D                z.t.
 51   44 v.d. Meiden, Dennis      RCT Pijnakker                 z.t.
 52  146 Duijnisveld, Alex        RWC Ahoy                      z.t.
 53   89 Nabben, Pol              TWC Noord Limburg             z.t.
 54   48 Gort, Arjan              GSWV Taandje Hoger            z.t.
 55   79 Verhaerdt, Stephan       RSC de Zuidwesthoek A         z.t.
 56    5 Dirkx, Guido             WTOS Delft                    z.t.
 57  148 Grootveld, André         RWC Ahoy                      z.t.
 58  141 Snabel, Edwin            Avanti                        z.t.
 59   31 Kool, Joost-Jan          RC Jan van Arckel             z.t.
 60   20 Bunning, Wouter          Team Brabant 2000             z.t.
 61  109 Joustra, Emiel           USWV de Domrenner A           z.t.
 62   26 Irving, Bruce            RCMD de Coureur B             z.t.
 63   69 Maas, Chris              De Hoekse Renners A           z.t.
 64   17 Govaarts, Maikel         Team Brabant 2000             z.t.
 65  165 Altorf, Jan              Individuelen                  z.t.
 66  131 van der Lee, René        BRC Kennemerland              z.t.
 67  163 Stoffels, Arnaud         Individuelen                  z.t.
 68  158 van Eeden, Dave          Individuelen                  z.t.
 69   87 Graat, Ron               TWC Noord Limburg             z.t.
 70   88 Konisser, Roy            TWC Noord Limburg             z.t.
 71  136 Schoon, Arnold           BMV Tempo Veldhoven           z.t.
 72   72 Lap, Hans                De Hoekse Renner B            z.t.
 73  164 vd Wetering,Jan-Martien  Individuelen                 2:07:35     1:45
 74   23 Jonkman, Iwan            RCMD de Coureur A             z.t.
 75   82 Zuijkerbuijk, John       RSC de Zuidwesthoek B        2:09:13     3:23
 76  127 Harteloh, Maxim          WV de Waardrenner             z.t.
 77   76 Dierks, Remco            RSC de Zuidwesthoek A         z.t.

De  snelheid van de winnaar is 43.391 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten