Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP VAN DE HOEKSEWAARD 2003

                        Uitslag Rit in lijn over 158 km

            Clubcompetitie Regio Zuid te Puttershoek op 31 Mei 2003
                       Organisatie: RTC De Hoekse Renners

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   40 van der Stelt, Jarko     RTC Groenewoud               3:27:03
  2   36 Vissers, Job             RTC Buitenlust                z.t.
  3   85 van Pelt, Jurgen         WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
  4   87 Kerkdijk, Chris          WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
  5   14 Walgien, Jorrit          PRC Delta                     z.t.
  6   30 Brouwer, Leon            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
  7   94 de Jong, Gideon          WV de Jonge Renner            z.t.
  8   38 van Grinsven, Marc       RTC Groenewoud                z.t.
  9   93 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
 10   10 van Zessen, Martijn      HSC de Bataaf                 z.t.
 11   79 Nederlof, Lex            WV Breda-Knooppunt            z.t.
 12  113 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 13   68 van der Valk, Rick       Westland Wil Vooruit          z.t.
 14   72 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
 15   74 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 16   44 de Meyer, Tom            Team Nijdam - Bloks           z.t.
 17   76 Buurstede, Wally         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 18   69 van der Zanden, Tim      Westland Wil Vooruit          z.t.
 19   42 de Jong, Geert           RTC Groenewoud                z.t.
 20   33 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 21  107 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek             z.t.
 22   55 La Grand, Detlef         TWC de Kempen                 z.t.
 23  125 Springintveld, Erik      HSK Trias                     z.t.
 24   16 van Strien, Leon         PRC Delta                     z.t.
 25   23 Molenaar, Arjan          Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 26   22 Luyten, Marco            Rabobank RC Jan v Arckel     3:27:11     0:08
 27   13 van Dijk, Emiel          PRC Delta                     z.t.
 28   83 Verboven, Erik           WV Breda-Knooppunt            z.t.
 29   73 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 30   28 Stigter, Rico            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 31   29 Vermaas, Edgar           WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 32   97 van Katwijk, Sjon        WV de Maaskant/WV Uden        z.t.
 33   88 Hartogs, Joram           WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
 34  124 Groenendijk, Niels       HSK Trias                     z.t.
 35   43 Terpstra, Niki           Team Nijdam - Bloks           z.t.
 36  111 Kruijt, Wilbert          ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 37   35 van Boekel, Cees         RTC Buitenlust               3:27:20     0:17
 38   25 Vuurens, Nico            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 39  126 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias                     z.t.
 40   32 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust                z.t.
 41    1 Di Battista, Anthony     DRC de Mol                   3:27:24     0:21
 42  122 Bogerd, Arjan            HSK Trias                    3:27:27     0:24
 43    5 Loekemeijer, Dirk        DRC de Mol                   3:27:31     0:28
 44   51 Rozenveld, Roland        Team Rotterdam                z.t.
 45   20 de Graaff, Boudewijn     Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 46  115 Meulenbroeks, Huub       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 47   21 van der Leij, Bram       Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 48  106 Opdam, Jonathan          WV Stedendriehoek             z.t.
 49   82 de Regt, Gerwin          WV Breda-Knooppunt            z.t.
 50   46 Meiland, Rob             Team Nijdam - Bloks          3:27:37     0:34
 51   91 Timmermans, Hans         WV de Jonge Renner            z.t.
 52   92 Graafmans, Cas           WV de Jonge Renner           3:27:57     0:54
 53    8 Jacobs, Ron              HSC de Bataaf                 z.t.
 54   81 Verkooijen, Bob          WV Breda-Knooppunt           3:28:03     1:00
 55  110 Kruijt, Rico             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 56   77 van Eekelen, Erwin       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 57   26 Gorter, Heerko           WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 58   18 van Sintmaartensdijk,Ron PRC Delta                     z.t.
 59   56 Knijpinga, Andy          TWC de Kempen                3:28:19     1:16
 60   90 Bosmans, Bart            WVDommelstrk/TrapMetLust      z.t.
 61   37 van den Akker, Paul      RTC Groenewoud                z.t.
 62   39 de Haan, Antoine         RTC Groenewoud                z.t.
 63   80 Tolman, Roelof           WV Breda-Knooppunt            z.t.
 64   45 Klootwijk, Bertil        Team Nijdam - Bloks           z.t.
 65   49 Hordijk, Jan             Team Rotterdam               3:28:26     1:23
 66   24 van Ooijen, Johan        Rabobank RC Jan v Arckel     3:28:38     1:35
 67   41 Klomp, Aldo              RTC Groenewoud               3:29:00     1:57
 68   19 Bijl, André              Rabobank RC Jan v Arckel     3:29:17     2:14
 69  117 Lotz, Stephan            TWC Het Snelle Wiel          3:29:28     2:25
 70   27 Mendieta, Rodrigo        WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 71   95 Bastiaanse, Wilfried     WV de Jonge Renner           3:29:38     2:35
 72   12 Kortekaas, Michael       HSC de Bataaf                3:29:43     2:40
 73   67 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit         3:29:48     2:45
 74  105 Pelgrim, Koen            WV Stedendriehoek             z.t.
 75   11 Hulscher, Rob            HSC de Bataaf                 z.t.
 76   50 Spruit, Jan-Pieter       Team Rotterdam               3:29:56     2:53
 77   48 Gilbert, Matt            Team Nijdam - Bloks          3:30:06     3:03
 78   34 van Overbruggen, Teun    RTC Buitenlust                z.t.
 79  104 Schoonman, Ton           WV Stedendriehoek             z.t.
 80    3 Lems, Rene               DRC de Mol                    z.t.
 81   54 Boschker, Stijn          Team Rotterdam               3:30:22     3:19
 82   75 van Haaften, Marco       Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 83    9 van Huuksloot, Patrick   HSC de Bataaf                 z.t.
 84   31 Hendriks, Jeroen         RTC Buitenlust               3:30:34     3:31
 85   17 van Dijk, Marcel         PRC Delta                     z.t.
 86  119 van Bussel, Pascal       TWC Het Snelle Wiel          3:31:21     4:18
 87  112 Ringelberg, Jacco        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.

De  snelheid van de winnaar is 45.786 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten