Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen 2003

                        Uitslag Rit in lijn over 158 km

                      Ronde van Groningen op 6 Maart 2003
                      1ste wedstrijd clubcompetitie Noord

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   31 Luikens, Frank           NWV Groningen                4:06:46
  2  110 Steigenga, Sierd         WV Otto Ebbens/TabakKeuk     4:07:06     0:20
  3   57 Nagengast, Marcel        WSV Emmen                     z.t.
  4   32 Zwaneveld, Frank         NWV Groningen                 z.t.
  5  127 Beltman, Otmar           RSE de Zwaluwen/CC'75        4:07:08     0:22
  6   39 Nijmeijer, Gerben        RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
  7   40 Olde Dubbelink, Peter    RTV Oldenzaalse WCL          4:07:19     0:33
  8   50 van Drimmelen, Lennart   UWTC De Volharding           4:07:44     0:58
  9   18 Sneeboer, Paul           BRC Kennemerland             4:09:53     3:07
 10    7 Huenders, Dennis         Ulysses/Olympia/UWTC/Ams     4:12:15     5:29
 11   14 Kooijman, Richard        BRC Kennemerland             4:12:52     6:06
 12  133 Slippens, Ton            Alcmaria Victrix              z.t.
 13  129 Poelstra, Thijs          RSE de Zwaluwen/CC'75         z.t.
 14  111 Westra, Jan-Hendrik      WV Otto Ebbens/TabakKeuk      z.t.
 15   34 Rijkens, Richard         NWV Groningen                4:13:46     7:00
 16   35 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen                 z.t.
 17    8 Smits, Florian           Ulysses/Olympia/UWTC/Ams      z.t.
 18   37 Loohuis, Mathijs         RTV Oldenzaalse WCL           z.t.
 19   20 de Bruin, Alfred         GRTC Excelsior               4:14:48     8:02
 20  137 Eriks, Niels             Alcmaria Victrix              z.t.
 21   17 Haakman, Tino            BRC Kennemerland             4:16:00     9:14
 22   54 Wolthuis, Bart           UWTC De Volharding            z.t.
 23   53 Hartog, Arno             UWTC De Volharding            z.t.
 24   55 Hup, Sander              WSV Emmen                     z.t.
 25   86 van Hoeijen, Andras      WV Eemland                    z.t.
 26   36 Kerstholt, John          NWV Groningen                 z.t.
 27   74 de Boer, Warner          WVIJsselstreek/KWCKampen      z.t.
 28   33 Elferink, Arjan          NWV Groningen                 z.t.
 29   46 Bos, Erik                SWABO                         z.t.
 30   56 van der Velden, Edwin    WSV Emmen                     z.t.
 31   63 de Vries, Micha          WTC Woerden Rietveld          z.t.
 32   59 van der Weerd, Henry     WSV Emmen                    4:17:05    10:19
 33  119 Rustebiel, Tom           WV Stormvogels/WV Omega       z.t.
 34   80 Smid, Wiebe              WV Drachten                   z.t.
 35   58 Timmermans, Ben          WSV Emmen                     z.t.

De  snelheid van de winnaar is 38.417 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens