Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e OMLOOP DER GROENE GEMEENTE HEUSDEN

                        Uitslag Rit in lijn over 101 km

       Grote Prijs Bovia Bouw - Master 40+/50+ te Vlijmen op 13 Juli 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   20 Keynemans, Dirk          Maas Waal                    2:27:34
  2   11 Schlijper, Theo          WTC Woerden                   z.t.
  3    3 van Tuyl, Wim            Team Brabant 2000             z.t.
  4   26 van Rullen, John         WV Schijndel                 2:27:43     0:09
  5   25 van Hooft, Jef           WV Schijndel                 2:28:12     0:38
  6   23 Slijpen, Marcel          WV Het Stadion               2:28:27     0:53
  7   63 Joosten, Theo            Individueel                  2:28:45     1:11
  8   52 van Oirschot, Marius     Individueel                   z.t.
  9   40 Kamerling, Marcel        Individueel                   z.t.
 10   57 Uitzetter, Hans          Individueel                   z.t.
 11   21 de Jong, Herman          WV Het Stadion                z.t.
 12   34 Buyvoets, Richard        Individueel                   z.t.
 13  142 Brander, Jan             Individueel                   z.t.
 14   84 van Kessel, Jac          Team Brabant 2000             z.t.
 15   36 van Diermen, Arie        Individueel                   z.t.
 16   82 van Bavel, Hans          Team Brabant 2000             z.t.
 17   44 Langenberg, Andre        Individueel                   z.t.
 18   30 van Dalen, Dik           WV De Stofwolk                z.t.
 19   86 de Kinkelder, Fred       WV De Stofwolk                z.t.
 20   32 Hofstede, Harrie         WV De Stofwolk                z.t.
 21   53 Opdam, Martin            Individueel                   z.t.
 22   56 Teunis, Gerrit           Individueel                   z.t.
 23    2 van Tuijl, Gijs          Team Brabant 2000             z.t.
 24  145 Goedhart, Jan            Individueel                   z.t.
 25   48 van Meerveld, Willem     Individueel                   z.t.
 26  159 Waaijer, Jan             Individueel                   z.t.
 27   43 van de Laan, Ron         Individueel                   z.t.
 28   42 de Kuiper, Ad            Individueel                   z.t.
 29   45 lentz, Christian         Individueel                   z.t.
 30   39 Janmaat, Roland          Individueel                   z.t.
 31    7 van der Meij, Leo        Kennermerland-Scholte         z.t.
 32  144 van den Dries, Ton       Individueel                   z.t.
 33  153 Lodder, Jaap             Individueel                   z.t.
 34  157 van der Tang, Jan        Individueel                   z.t.
 35  155 van Wijk, Kees           Individueel                   z.t.
 36    4 van Kapel, Wim           Team Brabant 2000             z.t.
 37   14 Kostman, Gijs            UWTC Uithoorn                 z.t.
 38  158 Verheij, Ton             Individueel                   z.t.
 39   18 van Os, Gerrit           Maas Waal                     z.t.
 40  160 Portegies, Joop          Individueel                   z.t.
 41   15 van Wieringen, Ronald    UWTC Uithoorn                 z.t.
 42   35 Cent, Erik               Individueel                   z.t.
 43   22 Klijn, Frans             WV Het Stadion                z.t.
 44   85 Ribbers, Joop            WV De Stofwolk                z.t.
 45   59 Verbeek, Cor             Individueel                   z.t.
 46   27 Gevers, Eddy             WV Schijndel                  z.t.
 47   49 Nederlof, Ab             Individueel                   z.t.
 48   24 Goudswaard, Lex          WV Het Stadion                z.t.
 49   62 van der Plaats, Gerrit   Individueel                   z.t.
 50   92 Wammes, Theo             WV Eemland                    z.t.
 51   19 Kosters, Joop            Maas Waal                     z.t.
 52  147 Hamstra, Jan             Individueel                   z.t.

De  snelheid van de winnaar is 41.066 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten