Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e OMLOOP DER GROENE GEMEENTE HEUSDEN

                       Uitslag Rit in lijn over 110,6 km

          Grote Prijs Rabobank - Amateurs A te Vlijmen op 13 Juli 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   50 Janssen, Stan            TWC Noord Limburg            2:39:01
  2   49 Graat, Ron               TWC Noord Limburg            2:39:11     0:10
  3   46 Borsboom, Emiel          WTC Woerden                   z.t.
  4   52 Nabben, Pol              TWC Noord Limburg             z.t.
  5   60 Balemans, Richard        WV Prisenhage 1              2:39:13     0:12
  6    1 Govaarts, Maikel         Team Brabant 2000 - 1         z.t.
  7   57 de Poorter, Dennis       WV Prisenhage 1               z.t.
  8   20 Sijmens, Michel          Willebrord Wil Vooruit 2     2:39:15     0:14
  9  139 Barzilay, Ronald         Individueel                  2:39:18     0:17
 10   25 van den Buijs, Tjitte    RSC De Zuidwesthoek 1        2:39:22     0:21
 11   70 de Lange, Alex           WV De IJsselstreek           2:39:41     0:40
 12   55 Weerstand, Arjan         HSK Trias                    2:40:59     1:58
 13   26 Mathot, Maarten          RSC De Zuidwesthoek 1        2:41:13     2:12
 14   10 Kuijvenhoven, Marco      Westland Wil Vooruit         2:41:48     2:47
 15  152 Reessink, Herman         Individueel                  2:41:51     2:50
 16   53 Bal, Hans                HSK Trias                     z.t.
 17  150 Peters, Stefan           Individueel                   z.t.
 18   22 van Oord, Marco          De Jonge Renner               z.t.
 19   59 Wouters, Ron             WV Prisenhage 1               z.t.
 20   75 Gort, Arjan              Groningen                     z.t.
 21  148 Leliveld, Dennis         Individueel                  2:41:52     2:51
 22   11 v.d. Scheer, Edwin       Westland Wil Vooruit          z.t.
 23   77 v.d Meulen, Rene         WV Noordwesthoek              z.t.
 24   13 Gommers, Edwin           Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.
 25   32 Zuijkerbuijk, John       RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 26  143 Huibers, Joris           Individueel                   z.t.
 27  140 Heintz, Jerry            Individueel                   z.t.
 28   69 van Eeden, Dave          WV De IJsselstreek            z.t.
 29   76 Dopheide, Kees           Groningen                     z.t.
 30  141 Hendriks, Pieter         Individueel                   z.t.
 31   65 Ditters, Wouter          DWV Klein Verzet             2:41:57     2:56
 32    9 van Dijk, Martin         Westland Wil Vooruit          z.t.
 33   74 ter Steege, Eelke        Groningen                    2:43:52     4:51
 34   35 Punt, Jurriaan           BRC Kennemerland             2:44:12     5:11
 35   73 Slager, Wouter           Groningen                     z.t.
 36  147 kriger, Arjan            Individueel                  2:44:14     5:13
 37  149 Molenberg, Paul          Individueel                  2:44:22     5:21
 38    6 Halma, Marco             Team Brabant 2000 - 2        2:44:30     5:29
 39   12 van Wijk, Jochem         Westland Wil Vooruit         2:44:33     5:32
 40   18 Lauwerijssen, Jorit      Willebrord Wil Vooruit 2     2:44:53     5:52
 41   39 Roelofs, Theo            WV Uden                      2:45:13     6:12
 42   78 van Dalfzen, Bryan       WV Noordwesthoek             2:45:17     6:16
 43   23 de Schrijver, Bas        De Jonge Renner               z.t.
 44  151 Rebel, Arjan             Individueel                  2:45:20     6:19
 45    7 van Uden, Klaas          Team Brabant 2000 - 2         z.t.
 46   67 Beekman, Niels           DWV Klein Verzet              z.t.
 47   41 van de Korput, John      WC de Pedaalridders           z.t.
 48   66 Prakken, Marcel          DWV Klein Verzet              z.t.
 49   29 Janvier, Henry           RSC De Zuidwesthoek 2         z.t.
 50    5 Blom, Nico               Team Brabant 2000 - 2         z.t.
 51   56 Riemen, Marco            HSK Trias                    2:45:30     6:29
 52   16 Verswijver, Fardo        Willebrord Wil Vooruit 1      z.t.

De  snelheid van de winnaar is 41.731 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten