Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grote Prijs Wieler Revue

                       Uitslag Rit in lijn over 186,5 km

                        Wedstrijd datum: 5 Oktober 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  128 Dezutter, Kristof        Palmans Collstrop            4:21:47
  2   41 van der Pluijm, Marvin   CT Bert Story Piels           z.t.
  3  130 Pauwels, Serge           Palmans Collstrop            4:21:50     0:03
  4   62 Smink, Juliën            Van Hemert Groep CT          4:21:57     0:10
  5   61 Boelen, Jeroen           Van Hemert Groep CT          4:21:58     0:11
  6   89 Stam, Danny              AXA Pro-cycling team          z.t.
  7   46 Lenferink, Maarten       Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
  8  121 Fulst, Guido             KED Bianchi Berlin            z.t.
  9   57 van Melis, Angelo        Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 10  115 Belov, Stanislav         AngelinTravel St.Petersb     4:22:02     0:15
 11   88 Schep, Peter             AXA Pro-cycling team          z.t.
 12   80 Nijland, Maarten         Oldenzaalse Wielerclub       4:22:25     0:38
 13   85 Hermes, Pascal           AXA Pro-cycling team          z.t.
 14   86 van Katwijk, Alain       AXA Pro-cycling team          z.t.
 15   37 v.d. Burg, Germ          CT Bert Story Piels           z.t.
 16    2 Schür, Ronald            Apac Cycling Team             z.t.
 17   66 Curvers, Roy             Van Hemert Groep CT           z.t.
 18   68 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner            z.t.
 19   38 Cordes, Tom              CT Bert Story Piels           z.t.
 20   47 Veelers, Tom             Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 21   17 van Bavel, Alexander     Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 22   63 Dunning, Edwin           Van Hemert Groep CT           z.t.
 23    1 Alma, Marcel             Apac Cycling Team             z.t.
 24   74 Hamers, Niels            Team Fuji Bikes               z.t.
 25   65 van der Stelt, Robbert   Van Hemert Groep CT           z.t.
 26   44 Bos, Marco               Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 27  120 Rudaskov, Sergey         AngelinTravel St.Petersb      z.t.
 28   90 Farenhout, Arthur        AXA Pro-cycling team          z.t.
 29   83 Nijmeijer, Gerben        Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 30   60 Maaskant, Martijn        Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 31   31 Berk, Johan              HSK Trias                     z.t.
 32  107 Lenferink, Jasper        Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 33   50 Beltman, Otmar           RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 34   20 Goesinnen, Floris        Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 35   12 Wielink, Edwin           WSV Emmen                     z.t.
 36  109 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen                 z.t.
 37   55 Flens, Rick              Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 38   67 Bastiaanse, Wilfried     WV de Jonge Renner            z.t.
 39   13 Ainsalu, Markku          Wilton-Snel Cycling Team      z.t.
 40  106 Dénis, Camiel            Wielerontw. 'Espoirs'         z.t.
 41   23 Stajkovac, Bozidar       Bouwbdr Moes DTS Zaandam      z.t.
 42  131 De Munster, Gregory      Palmans Collstrop            4:22:34     0:47
 43  113 Veldkamp, Evert-Jan      NWV Groningen                4:22:36     0:49
 44    5 de Haan, Folkert         Apac Cycling Team             z.t.
 45    3 Berkenbosch, Maint       Apac Cycling Team            4:22:39     0:52
 46   43 van Dulmen, Frank        Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 47   79 Olde Dubbelink, Peter    Oldenzaalse Wielerclub       4:22:55     1:08
 48   59 Smit, Dennis             Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 49   81 Reuver, Roy              Oldenzaalse Wielerclub        z.t.
 50   71 Alberts, Martijn         WV de Jonge Renner            z.t.
 51   15 van Dijk, Nico           Wilton-Snel Cycling Team     4:22:58     1:11
 52   93 Maas, Co                 Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 53   40 Loos, Coen               CT Bert Story Piels           z.t.
 54  105 de Haan, Sierk-Jan       Wielerontw. 'Espoirs'        4:23:01     1:14
 55   27 de Haan, Antoine         Modderkolk Weijers Eikh      4:23:08     1:21
 56  122 Müller, Andreas          KED Bianchi Berlin            z.t.
 57  129 Van de Berg, Peter       Palmans Collstrop            4:23:23     1:36
 58   34 de Kok, Walter           HSK Trias                    4:23:28     1:41
 59   87 van Schalen, Paul        AXA Pro-cycling team          z.t.
 60   51 Boom, Bart               RSE De Zwaluwen/ CC'75        z.t.
 61   48 Zonneveld, Thijs         Löwik Meubelen/Tegeltoko      z.t.
 62   92 Sneeboer, Paul           Kennemerland/De Bataaf        z.t.
 63   56 Meijer, Erwin            Van Vliet/EBH/Gazelle         z.t.
 64   45 Beima, Marcel            Löwik Meubelen/Tegeltoko     4:23:49     2:02
 65   39 Kwanten, Frank           CT Bert Story Piels          4:23:58     2:11
 66  119 Firsanov, Sergey         AngelinTravel St.Petersb     4:25:06     3:19
 67   26 van Grinsven, Marc       Modderkolk Weijers Eikh      4:26:02     4:15
 68   73 Engels, Marco            Team Fuji Bikes              4:26:09     4:22
 69  104 Voskamp, Niek            Wielerontw. 'Espoirs'        4:27:45     5:58

De  snelheid van de winnaar is 42.745 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp