Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22e MEEUS RACE - BELOFTEN 2003

                        Uitslag Rit in lijn over 174 km

        3e Wedstrijd Competitie voor Beloften te Lierop op 21 Juni 2003
            St Wielerpromotie Peelland - Supp Club Lieropse Renners

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   38 van der Wal, Eelke       Moser - Albert Heijn         4:04:44
  2   23 Stougje, Martijn         van Vliet-EBH-Gazelle        4:05:14     0:30
  3   65 Krol, Bastiaan           Lowik Meubelen-Tegeltoko     4:05:43     0:59
  4  140 Kerkdijk, Chris          CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
  5   14 Lea, Robert              Team Fuji Bikes               z.t.
  6   44 Steenbergen, Kor         Bert Story - Piels            z.t.
  7   77 Helmantel, Adriaan       NWV Groningen - WV Assen      z.t.
  8   42 de Haan, Sierk-Jan       Moser - Albert Heijn          z.t.
  9   30 Pardoel, Willem          WV Schijndel                  z.t.
 10   43 van der Pluijm, Robin    Bert Story - Piels            z.t.
 11  124 van der Leij, Bram       GRC Jan van Arckel            z.t.
 12   45 Harms, Jos               Bert Story - Piels           4:06:27     1:43
 13   17 Paas, Maikel             Team Fuji Bikes               z.t.
 14  135 Dirkx, Bart              TWC Tempo                     z.t.
 15   62 Bloks, Hans              Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 16  122 de Graaff, Boudewijn     GRC Jan van Arckel            z.t.
 17    4 Vissers, Job             RTC Buitenlust                z.t.
 18    7 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 19   32 Bogerd, Arjan            HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 20   79 Walgien, Jorrit          PRC Delta                    4:07:22     2:38
 21   39 de Vries, Roel           Moser - Albert Heijn          z.t.
 22   36 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 23   46 Honig, Reinier           Bert Story - Piels            z.t.
 24  133 van Veldhoven, Jos       TWC Tempo                     z.t.
 25   86 Timmermans, Hans         WV De Jonge Renner            z.t.
 26  139 Kerkdijk, Bart           CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
 27   29 Daling, Robin            WV Schijndel                  z.t.
 28  113 Nagelhout, Berry         WSV Emmen - Sanders           z.t.
 29   27 Schoth, Guus             WV Schijndel                  z.t.
 30   66 Veelers, Tom             Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 31  130 Krans, Bert              WV Drachten                   z.t.
 32   90 Verstegen, Erik          WV De Jonge Renner            z.t.
 33   12 Elenbaas, Rein-Jan       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 34   10 Totte, Martin            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 35   97 van Luijk, Niels         Westland Wil Vooruit          z.t.
 36  141 Hartogs, Joram           CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
 37  109 Zanders, Koen            WSV Emmen - Sanders           z.t.
 38  101 van Ruitenbeek, Malaya   Westland Wil Vooruit          z.t.
 39   72 Vos, Niels               WV De IJsselstreek            z.t.
 40  119 van Amerongen, Sander    Wielerteam Rietveld           z.t.
 41  108 Aandewiel, Pascal        TWC Maaslandster              z.t.
 42   11 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 43   61 Soepenberg, Ger          Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 44   18 Robroek, Bas             Team Fuji Bikes               z.t.
 45   67 Broekhuizen, Jeroen      WV De IJsselstreek            z.t.
 46   88 van Zimmeren, Werner     WV De Jonge Renner            z.t.
 47  145 Meulenbroeks, Marc       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 48   52 Valentijn, Pim           UWTC De Volharding            z.t.
 49    2 Verbist, Jos             RTC Buitenlust                z.t.
 50   95 Weyers, Frank            Stormvogels-Modderkolk        z.t.
 51   98 van der Valk, Rick       Westland Wil Vooruit          z.t.
 52   76 Timmermans, Ronnie       NWV Groningen - WV Assen      z.t.
 53  125 Molenaar, Arjan          GRC Jan van Arckel            z.t.
 54   89 van Loon, Patrick        WV De Jonge Renner            z.t.
 55   50 van Dijk, Nico           UWTC De Volharding            z.t.
 56  100 v.d. Sman, Ruud          Westland Wil Vooruit          z.t.
 57   37 Dussel, Ronald           Moser - Albert Heijn          z.t.
 58   56 Akkerman, Jeroen         UWV Het Stadion               z.t.
 59   25 van Zandbeek, Mart       WV Schijndel                  z.t.
 60   94 Janssen, Jeroen          Stormvogels-Modderkolk        z.t.
 61   99 de Visser, Roy           Westland Wil Vooruit          z.t.
 62   69 van Leusen, Leon         WV De IJsselstreek            z.t.
 63   68 van Dijk, Bert           WV De IJsselstreek            z.t.
 64  149 Basten, Niek             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 65   40 Lenferink, Jasper        Moser - Albert Heijn          z.t.
 66   58 Knobben, Martijn         UWV Het Stadion               z.t.
 67  134 van Leijen, Erwin        TWC Tempo                     z.t.
 68   49 Cox, Adam                UWTC De Volharding            z.t.
 69  106 Mertens, Hendrik         TWC Maaslandster              z.t.
 70   63 Hassink, Arne            Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 71   48 Kwanten, Frank           Bert Story - Piels            z.t.
 72   73 Langenkamp, Koen         NWV Groningen - WV Assen      z.t.
 73   28 Mutsaars, Guido          WV Schijndel                  z.t.
 74  120 Verhagen, Wilfred        Wielerteam Rietveld           z.t.
 75   64 Kornegoor, Arne          Lowik Meubelen-Tegeltoko      z.t.
 76   78 van den Berg, Pim        NWV Groningen - WV Assen      z.t.
 77    8 Kruijt, Rico             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 78   21 van Leijen, Joost        van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
 79   24 Gerritsen, Onno          van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
 80   87 Jonker, Thijs            WV De Jonge Renner            z.t.
 81  146 Meulenbroeks, Huub       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 82   70 Schouten, John           WV De IJsselstreek            z.t.
 83   60 Lubbers, Steven          UWV Het Stadion               z.t.
 84   20 Sulkers, John            van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
 85   33 Groenendijk, Niels       HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 86  137 van Rijswijk, Bram       TWC Tempo                     z.t.
 87  132 Koopmans, Jasper         WV Drachten                   z.t.
 88  128 Haakma, Bavius           WV Drachten                   z.t.
 89   96 Benders, Diederik        Stormvogels-Modderkolk        z.t.
 90  144 Huizenga, Jenning        CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
 91  142 Verkooijen, Bob          CGP Dommelstreek-Breda        z.t.
 92  121 Bijl, Andre              GRC Jan van Arckel            z.t.
 93    3 Hoeben, Richard          RTC Buitenlust                z.t.
 94   51 Janssen, Maarten         UWTC De Volharding            z.t.
 95   93 Oosterhuis, Matthijs     Stormvogels-Modderkolk        z.t.
 96  136 Rombouts, Harm           TWC Tempo                     z.t.
 97   74 Niezink, Daniel          NWV Groningen - WV Assen      z.t.
 98   34 de Kok, Stefan           HSK Trias - Witte Kruis       z.t.
 99  114 Faber, Ytzen             WSV Emmen - Sanders           z.t.
100  105 Dummer, Max              TWC Maaslandster              z.t.
101  126 van Ooijen, Johan        GRC Jan van Arckel            z.t.
102  107 Wehrens, Daniel          TWC Maaslandster              z.t.
103   19 Wesseling, Marco         van Vliet-EBH-Gazelle         z.t.
104   47 Koeman, Patrick          Bert Story - Piels            z.t.
105  111 Hollegien, Roy           WSV Emmen - Sanders           z.t.
106  110 Horstmann, Arjan         WSV Emmen - Sanders           z.t.
107   85 Pronk, Jos               WV De Jonge Renner            z.t.
108   41 Waaijer, Bas             Moser - Albert Heijn          z.t.
109   82 van Dijk, Marcel         PRC Delta                     z.t.
110  131 Wierstra, Ronald         WV Drachten                   z.t.
111  118 Schmitz, Jeroen          Wielerteam Rietveld           z.t.

De  snelheid van de winnaar is 42.659 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten