Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

34e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 144,9 km

       2e Wedstrijd in de KNWU Clubcompetitie Regio Zuid op 5 April 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   85 van Pelt, Jurgen         WVDommelstrk/TrapMetLust     3:21:50
  2   37 Curvers, Roy             RTC Groenewoud                z.t.
  3   91 Graafmans, Cas           WV de Jonge Renner           3:22:01     0:11
  4   47 Verstraten, Jean-Pierre  Team Nijdam - Bloks          3:22:27     0:37
  5   73 Franse, Francois         Willebrord Wil Vooruit        z.t.
  6   83 Nederlof, Lex            WV Breda-Knooppunt            z.t.
  7   41 Olijve, Sander           RTC Groenewoud                z.t.
  8   96 Klijnhout, Gerhard       WV de Jonge Renner           3:22:28     0:38
  9   88 Kerkdijk, Chris          WVDommelstrk/TrapMetLust     3:23:44     1:54
 10  122 Groenendijk, Niels       HSK Trias                     z.t.
 11  119 van den Brand, Rob       TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 12   24 van Ooijen, Johan        Rabobank RC Jan v Arckel      z.t.
 13  116 Beijens, Koen            TWC Het Snelle Wiel          3:23:56     2:06
 14   23 Luyten, Marco            Rabobank RC Jan v Arckel     3:24:20     2:30
 15   16 de Koning, Louis         PRC Delta                     z.t.
 16   62 van Veldhoven, Jos       TWC Tempo                     z.t.
 17   81 Raadtgever, Dennis       WV Breda-Knooppunt            z.t.
 18   29 Gorter, Heerko           WVZ-VL/RCdeHoekseRenners     3:24:22     2:32
 19  111 Jonker, Wilco            ZRTC Theo Middelkamp         3:24:29     2:39
 20   39 de Haan, Antoine         RTC Groenewoud               3:27:33     5:43
 21   18 van Sintmaartensdijk,Ron PRC Delta                    3:28:19     6:29
 22   55 La Grand, Detlef         TWC de Kempen                 z.t.
 23   74 Koole, Rob               Willebrord Wil Vooruit        z.t.
 24   84 de Regt, Gerwin          WV Breda-Knooppunt            z.t.
 25   38 van Grinsven, Marc       RTC Groenewoud                z.t.
 26   11 Jacobs, Marcel           HSC de Bataaf                3:28:47     6:57
 27   17 van Dijk, Marcel         PRC Delta                     z.t.
 28   28 Gelens, Erwin            WVZ-VL/RCdeHoekseRenners      z.t.
 29   89 Kerkdijk, Bart           WVDommelstrk/TrapMetLust     3:28:50     7:00
 30  126 Wassenburg, Mattijs      HSK Trias                    3:28:54     7:04
 31   67 de Voogd, Rik            Westland Wil Vooruit          z.t.
 32   31 Perry, Wouter            RTC Buitenlust                z.t.
 33   93 den Hollander, Erwin     WV de Jonge Renner            z.t.
 34  107 Botter, Sjoerd           WV Stedendriehoek            3:30:03     8:13
 35   20 van den Bergh, Camiel    Rabobank RC Jan v Arckel     3:38:12    16:22
 36   78 den Engelsman, John      Willebrord Wil Vooruit       3:45:22    23:32
 37   61 van Houts, Rudi          TWC Tempo                     z.t.
 38  114 van de Vreede, John      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 39  115 van Bussel, Pascal       TWC Het Snelle Wiel           z.t.

De  snelheid van de winnaar is 43.075 km/u

Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt