Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

20e Omloop van Borsele - Vrouwen Elite

                           Uitslag Omloop over 120 km

                          's-Heerenhoek op 3 Mei 2003
                1e Wedstrijd in KNWU Vrouwen Topcompetitie 2003

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   73 van Moorsel, Leontien    Team Farm Frites Hartol      3:08:21
  2   47 Beltman, Ghita           Home Cycling/Acca Due MT      z.t.
  3   19 Koedooder, Vera          Bik-Powerplate                z.t.
  4   57 Gunnewijk, Loes          Ondernemers van Nature        z.t.
  5   80 van der Helm, Esther     Team Farm Frites Hartol      3:08:39     0:18
  6   18 Brunen, Yvonne           Bik-Powerplate                z.t.
  7  106 van Melis, Mirella       Vlaanderen Ladies CT          z.t.
  8   20 Mos, Christine           Bik-Powerplate                z.t.
  9   17 Carrigan, Sara           Bik-Powerplate                z.t.
 10  144 Visser, Adrie            Nationale Selectie            z.t.
 11   79 Oki, Miho                Team Farm Frites Hartol       z.t.
 12   91 Mulders, Catharina       Ton v Bemmelen Sports         z.t.
 13  138 Wallaard, Jaccolien      Nationale Selectie            z.t.
 14  109 van de Vijver, Heidi     Vlaanderen Ladies CT          z.t.
 15   77 Melchers, Mirjam         Team Farm Frites Hartol       z.t.
 16  143 Hassink, Areke           Nationale Selectie            z.t.
 17   44 Vos, Janneke             Home Cycling/Acca Due MT      z.t.
 18  137 Groenveld, Josephine     Nationale Selectie            z.t.
 19  140 v/d Wiel, Frederika      Nationale Selectie            z.t.
 20   27 Wekema, Fonny            WSV Emmen Sanders             z.t.
 21   89 van Dongen-Cools,Jolanda Ton v Bemmelen Sports         z.t.
 22   90 Kramp, Wendie            Ton v Bemmelen Sports         z.t.
 23   43 Rombouts, Sandra         Home Cycling/Acca Due MT      z.t.
 24   48 Beltman, Chantal         Home Cycling/Acca Due MT      z.t.
 25   62 van Haastert, Corrien    Ondernemers van Nature        z.t.
 26   24 Linthorst, Francis       Bik-Powerplate                z.t.
 27  139 Spijkerman, Bertine      Nationale Selectie            z.t.
 28   22 van Essen, Sharon        Bik-Powerplate               3:08:45     0:24
 29   94 van Velzen, Olga         Ton v Bemmelen Sports         z.t.
 30   21 Bosman, Andrea           Bik-Powerplate                z.t.
 31  108 Pieters, Cindy           Vlaanderen Ladies CT          z.t.
 32   50 van der Burg, Mieke      Löwik De Zwaluwen             z.t.
 33   76 van Alebeek, Sissy       Team Farm Frites Hartol       z.t.
 34   75 van der Zee, Anouska     Team Farm Frites Hartol      3:08:54     0:33
 35   58 van Dongen, Minke        Ondernemers van Nature       3:12:28     4:07
 36  112 Bauwens, Cindy           Vlaanderen Ladies CT          z.t.
 37   63 Miggels, Kristy          Ondernemers van Nature       3:14:40     6:19
 38  111 Werner, Laure            Vlaanderen Ladies CT          z.t.
 39   36 Mulder, Brigit           NWhoek Fernh/NWV Groning      z.t.
 40   37 Palland, Marit           NWhoek Fernh/NWV Groning      z.t.
 41  141 Möhlmann, Pleuni         Nationale Selectie            z.t.
 42   60 Klep, Inge               Ondernemers van Nature       3:18:06     9:45
 43   53 Nijhof, Femke            Löwik De Zwaluwen             z.t.
 44   29 de Jong, Helma           WSV Emmen Sanders             z.t.
 45    6 Witteveen, Claudia       Adelaar-Merida Ladies Tm      z.t.
 46  128 Helmink, Judith          Weijers-Eikhout-Groenewd      z.t.
 47  136 Verhoeven, Marieke       RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 48  132 Huis, Angeliena          RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 49   42 Bekkering, Eyelien       Home Cycling/Acca Due MT      z.t.
 50  116 Ottevanger, Eefje        Westland Wil Vooruit          z.t.
 51   59 Sijm, Afke               Ondernemers van Nature        z.t.
 52   55 Huitema, Nynke           Löwik De Zwaluwen             z.t.
 53   49 Wild, Kirsten            Löwik De Zwaluwen             z.t.
 54  134 van Nassauw, Monica      RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 55  127 Bosch, Nicole            Weijers-Eikhout-Groenewd      z.t.
 56   38 v.d. Broek, Irene        NWhoek Fernh/NWV Groning      z.t.
 57    7 Siren, Maaria            Adelaar-Merida Ladies Tm      z.t.
 58  125 Kleinveld, Katja         Weijers-Eikhout-Groenewd      z.t.
 59  124 Groen, Wendy             Weijers-Eikhout-Groenewd      z.t.
 60  107 De Vreese, Elke          Vlaanderen Ladies CT          z.t.
 61  135 Oosterbosch, Sandra      RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 62   41 Bekkering, Daniëlle      Home Cycling/Acca Due MT      z.t.
 63  145 Hoeve, Daphne            Team Brabant 2000             z.t.
 64   81 McConell, Rebecca        Letchworth Extran Moser       z.t.
 65  119 Bates, Natalie           Westland Wil Vooruit          z.t.
 66   54 Glasbergen, Jessica      Löwik De Zwaluwen             z.t.

De  snelheid van de winnaar is 38.227 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt